Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:13 02.06.24 
Българи извън България
   >> Българи в чужбина
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Нощувки в Лондон?нови  
АвторПътниk (Нерегистриран)
Публикувано09.03.04 23:46



Здравеите! Бихте ли могли да ми дадете някакво инфо - тел, адрес сайт и пр. на място където изгодно биха могли да нощуват 2 човека в седмицата 21.03.04-28.03.04. В интернет гледах, но 50 паунда на човек на нощ ми изглеждат доста....

Благодаря Ви предварително!

Поздрави

Пътник



Тема Re: Аз знам, но няма да кажа ...нови [re: Пътниk]  
Автор trinity. (cruel but fair)
Публикувано10.03.04 14:12



Ще изчакам вчерашните 'Potresen-и' от мойто държание анонимни, да блеснат ... Те обичат да блестят и смайват с компетентност, която щедро раздават на интересуващите се от Лондон и UK (както в случая имаме възможност да наблюдаваме!!). Покритото им самочувствие най-често е облечено в изящно слово, пищност на изказа и неотразим правопис. Ето защо аз обичам да ги чета. Обичам да им се радвам и възхищавам и да се чудя, как е възможно те да са толкоз възвишени, толкоз чудесни, пък аз толкоз изпаднала, че и пропаднала ... Да не се увличам, скъпи съ-клубари, че тръстиката ме чака - днес имам да изчистя няколко канала на Темза и да прекопая целия Хайд парк и част от ааа Риджънт, пък е студеничко под водата, да тежичка е работата, но има бенефити - поддържам идеална форма, не давам излишни пари за джим. Плуването с тежки инструменти под водата благоприятства за поддържане на фигура и оттук - на не чак толкова скапано самочувствие, което е напълно обяснимо. А какво правя като приключа с каналите и парковете??! - ще ви разкажа следващия път.

* Мисля за вас и ваште хай-профил jobs & bright personality.

* Респект. Trinity.



You are not drunk if you can lie on the floor without holding on.


Тема Re: Аз знам, но няма да кажа ...нови [re: trinity.]  
АвторPotresen (Нерегистриран)
Публикувано10.03.04 22:00



Vigdam,4e vse pak mislish za men!
Xubavo e da se zanimavash s fizi4eski trud,zashoto e vuzmogno vse pak da poumneesh malko i da imash po-dobri manieri kum xorata!!!!!!




Тема Re: Нощувки в Лондон?нови [re: Пътниk]  
АвторPotresen (Нерегистриран)
Публикувано10.03.04 22:05



Sugaliavam,4e ne moga da ti pomogna.Az ne givea v london,za da ti dam konkretna informasia.
No po prinsip ima navsiakude bed and breakfast,koito sa zna4itelno po evtini ot xotelite.
She ti struva niakude okolo 20,30paunda mislia na nosh!
Veselo izkarvane!!!!



Тема Re: ...нови [re: Potresen]  
Автор trinity. (cruel but fair)
Публикувано11.03.04 00:06



Е да, но известно е, че ''трудът КРАСИ човека'', а не го прави по-умен както на теб ти се иска. Колкото до маниерите ... Майка Тереза третираше хората добре, но аз предпочитам да си избирам кумири с по-лоша слава.



You are not drunk if you can lie on the floor without holding on.


Тема Re: Нощувки в Лондон?нови [re: Пътниk]  
АвторAtanas77 (Нерегистриран)
Публикувано11.03.04 14:37



http://www.accommodationlondon.net/

mislq che ste ti pomogne



Тема Re: Нощувки в Лондон?нови [re: Atanas77]  
Автор urban gothic (punk`s not dead)
Публикувано12.03.04 00:38



Trinity,kakto i da go vurtish,dear ti si prosto oshte edin gastarbaiter v toq grad.
zashto si mislq 4e dolavqm v postingite ti visokomerie?!
ne se li opitvash da blestish nad xorata koito si smqtala za `too posh` kogato si si bila v rodinata?
..kazano pod sekret,mejdu nas-te vse oshte sa si posh za tebe,mene ...nie sme rubbish dear-bloody imigrants!

SAMO HEBAR-OLE



Тема Re: Нощувки в Лондон?нови [re: Atanas77]  
АвторПътниk (Нерегистриран)
Публикувано12.03.04 08:34



Благодаря Атанас77!

Поздрави,

Пътник



Тема Re: Нощувки в Лондон?нови [re: Пътниk]  
АвторAtanas77 (Нерегистриран)
Публикувано12.03.04 15:03



Zdravei Patnik!!!
Moze da proverish i slednite:
http://thegumtree.com/home.html
http://www.rightmove.co.uk/rm/action/publicsite.PropertySearch/svr/1035
Uspex



Тема Re: Нощувки в Лондон? [re: Пътниk]  
Авторлoн (Нерегистриран)
Публикувано12.03.04 16:07



Ibis са сравнително евтини хотели, особено тези в по-нецентралните райони.

http://www.ibishotel.com/ibis/index.html


Аз бих препорачала на приятели този в Greenwich - намира се на добро място и 5 мин от нулевия меридиан.

http://www.ibishotel.com/ibis/JSPView.svlt?pageID=reservez/fr_top.jsp&local_geo=fr&nom_ville=Londres%2CRoyaume-Uni&key_attribute_ecran=liste_hotel




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.