Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:16 16.06.24 
Българи извън България
   >> Българи в чужбина
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Ти пък сега...нови [re: Sonia]  
Автор Глapyc (пернат и лаком)
Публикувано21.02.04 03:27



...да не вземеш да се обидиш. Аз мисля, че си една забележителна кака.
Моля за прошка, ако по някакъв начин съм внесал нестабилност и трептения в аурата ти.


Пък за заяждането - сеир и хляб да има. Всичко останало е "просто така".

Господ е един за всички, поради което не насмогва!

Тема Пускайки тематанови [re: !co]  
АвторИoc (Нерегистриран)
Публикувано21.02.04 10:59



исках всъщност да провокирам създаването на едно за сега безименно движение /или кой знае с коя дума да го определя /на файлови книги в нет-а.
Очевидно е ,че най-достъпни и евтини си остават те.Проблемът е,че ги няма много.А причината за това е,че много малко хора се нагърбват с правенето им.
Повечето тук имаме скенер,а и книги.Остава само желанието да дадем .Само вземаме,вземаме:)



Тема Re: Пускайки тематанови [re: Иoc]  
Автор !co (и пр.)
Публикувано21.02.04 12:47



не бих казал, че и "хартиените" книга са недостъпни, обобено ако живееш на място, където цената на книгите тръгва от 20 евро, и за смислена книга стига до 100. Цената на типична българска класика е 6 лв (3 евро) с твърди корици - 12 лв (6 евро). Верно, има и цена за доставка, но в крайна сметка не е чак толкова скъпо.

Поне аз не бих чел книга от екрана на компютър нито дори разпечатана на отделни листа. Просто не бих.



Тема Re: Пускайки тематанови [re: !co]  
Автор V_B (непознат )
Публикувано21.02.04 13:38



Taka si e,
Dostaty4no visim pred komputrite...
A pyk printiranite listi pak ne stavat... Prosto udovolstvieto ne e syshtoto!



Тема Защо да не стават принтирани?нови [re: V_B]  
АвторИoc (Нерегистриран)
Публикувано21.02.04 19:17



Вече имам десетима принтирани и стова качеството им не е станало по-ниско.А и подобно направени романи могат да се четат и на мобилните телефони:)



Тема А да си се замислил,нови [re: !co]  
АвторИoc (Нерегистриран)
Публикувано21.02.04 19:27



че някои хора не са толкова щастливи като нас и откритието на компютъра буквално им отвори прозорец към света?Извинявай за клишето,ама те клишетата и за това са клишета-най-верни са:)Има хора,които не виждат-слепи,незрящи,наречи ги като щеш.Има други ,за които и ония 3 евро са много.Защо те трябва да се ощетени и да не могат да четат нови книги.Н е става въпрос за книги само от български автори,а за така наречените бестселъри?
Защо ние ,виждащите и можещите не им помогнем да получат същото удоволствие от интересната книга и правото на многообразии,което значи право на избор ,каквито и ние имаме и дори не се замисляме какви късметлии сме?



Тема Re: Ти пък сега...нови [re: Глapyc]  
АвторSonia (Нерегистриран)
Публикувано23.02.04 10:46



Dobre che si ti da me rasveselish ponedelnik sutrin .....
Ne sam se obidila, spoko, obache niamam mnogo vreme da pisha inache i ti si simpatiaga




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.