Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:09 28.04.24 
Българи извън България
   >> Българи в чужбина
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Тема Priatelite v Balgariaнови  
Авторzapadniak (Нерегистриран)
Публикувано29.01.04 00:35



ne znam vie kak ste ama az naistina se chuvstvam kato budala.
Veche ot pet godini sam v chujbina,redovno poddarjah vrazka s priatelite ostanali v balgaria.
Dori i na gosti sa mi idvali.

Veche cze da mi pisva mai.
I to nai veche zashtoto si dadoh smetka che te i gaza si ne pomradvat da poddarjat kontakta,nito edin pat ne sa mi zvannali ei taka,da pitat kak sam.A az go pravia.I dosta pari mi kostva.
Vij ,ako mneshto ima triabva ,togava se obajdat.
Samo az li sam taka? Smiatam che e vreme da gi pratia v treta gluha.Te mai i bez tova sa me pratili.



Тема Приятелите в Българиянови [re: zapadniak]  
Автор Baмпиp (жаден)
Публикувано29.01.04 01:10



И моите общо-взето така правят.
Мислят си, че едва ли не аз съм милионер и мога да си позволя всичко.
Обажда ми се единствено Евгени от Банишора, за който не е от значение 5-10 минутен разговор. Не че е богаташ, но явно ме цени човека.



Тема Re: Priatelite v Balgariaнови [re: zapadniak]  
Автор liss (особен)
Публикувано29.01.04 05:58



Njamat pari horata, depresirali sa se i tova gi kara da jivejat den za den, kamo li da se setjat za rebe.



Тема Re: Priatelite v Balgariaнови [re: liss]  
Авторstudentka (Нерегистриран)
Публикувано29.01.04 06:48



Ti vsichko li taka tochno teglish: Az na tebe,ti na mene.Priiatel,taka shte ostanesh samotnik.Sujali gi horata,naistina sa bedni



Тема Hajde stiga izvinenija!нови [re: studentka]  
Автор Gia ((former njakoj))
Публикувано29.01.04 07:57



Nikoj ne govori nepremenno za obajdanija. Stava vapros za tova, che samo ot nas se ochakva da poddarjame vrazkata. E, poddarjash, poddarjash, pa ti pisva. Da ne bi edna marka za pismo da ne mogat da kupjat? Kolkoto za problemite, vseki si ima problemi ot edin ili drug haracter. No i tova e nesto, koeto trudno se objasnjava v BG. Sa-a-mo te imat problemi.

A i "samotnik" ne e mrasna duma. Za predpochitane e pred iljuzijata, che imash prijateli.



Тема Re: Hajde stiga izvinenija!нови [re: Gia]  
Авторcdf (Нерегистриран)
Публикувано29.01.04 08:54



DA ,daaa mnogo si prava Gia ! Abe, to zavisi i ot priqtelite.........



Тема Kato stava vapros za pariнови [re: Gia]  
АвторZapadniak (Нерегистриран)
Публикувано29.01.04 09:30



Kolko struva edno obajdane po telefona ot BG za belgia da rechem?

Ako niakoi znae -da mi pishe.

A tezi koito az gi poznavam ,ne sa bedni,toest kupiha si i koli i apartamenti ,pa i na gosti mi biaha.(RAzbira se ,samo patnite si platiha,inache tuk samo az gi cherpia),hodiat na drugi ekskurzii v sasednite strani.Abe ne sa milioneri,no bedni-ne!
btw-az kola niamam za razlika ot tiah ,kakto i apartament



Тема Re: Priatelite v Balgariaнови [re: zapadniak]  
Автор dma (irq)
Публикувано29.01.04 13:35



Аз пък съм обратното. Спрях почти всякакъв контакт с приятелите ми в България или други държави. Не че не си ги обичам, не е че не искам да контактувам с тях, но писма мразя да пиша, а и не мога да звъня И на семейство И на приятели (не съм Крез). Да не говорим, че аз напуснах България точно след гимназията и животът ми е коренно различен от този на приятелите ми. Просто помъдряхме в друга среда и вече е трудно да си споделяме ежедневните проблеми. Всеки от нас ги има, ама другия не ги разбира тотално.

Та всичко това комбинирано води до факта, че само в редките случаи, през които съм си в България, се виждам с тях, чувствам старата топлина между нас. Знам, че дори години да не се чуем и видим, винаги ще мога да разчитам на тях и те на мен и това ми стига.

There's no place like 127.0.0.1


Тема Re: Priatelite v Balgariaнови [re: zapadniak]  
Автор lvayloNL (минаващ)
Публикувано29.01.04 16:28



Не си само ти. И при нас е така. Имаме само едни приятели от България, които подържат връзката. Останалите само ако ние се обадим. Не знам точно на какво се дължи. Може би на това, че нямаме много общи теми за разговор или общи проблеми. Някой психолог може да напише една книга по случая.

Едно е да си дежурен, съвсем друго е да си дежурен на мястото на Верка.


Тема Re: Priatelite v Balgaria [re: lvayloNL]  
АвторSonia (Нерегистриран)
Публикувано29.01.04 16:44



Na men mi ostana samo edna priatelka v Bg, koiato mi pishe (e.mail) dosta chesto che i poniakoga se chuvame po telefona i to ne svania samo as ... drugite sa palna skrab, chakat vsichko nagotovo, che dori i kogato se pribiram, koeto e dosta riadko triabva da gi chakam tiah da sa ne kef i da se natutkat sa da se vidim, inache pri saminavaneto sa veliki obeshtania che ste poddarjame vraski i podobni gluposti. Mnogo po-dobri kontakti imam s priatelki i posnati koito kato men sa na sapad po stechenia na obstoiatelstvata, moje bi e po-lesno obshtuvaneto i po-dobre si vlisme v polojenieto i si rasbirame problemite s tiah. Kakto i da e no spored men niamat nishto obshto parite. Kolko ti struva da pusnesh edin e-mail ot internet kafe ili SMS?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.