Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:35 18.05.24 
Българи извън България
   >> Българи в чужбина
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Швейцария???нови  
Авторkoлинa (Нерегистриран)
Публикувано19.11.03 07:08



здравей народе,
има ли българи в Швейцария? аз в момента съм в Щатите но мисля за местене натам и ще се радвам някой пребиваващ в момента или ходил преди да остави впечатления. Благодаря предварително!



Тема Re: Швейцария???нови [re: koлинa]  
АвторMnenie (Нерегистриран)
Публикувано19.11.03 10:52



Ima mnogo.
No sa pokriti.
Inkognito taka da se kaje



Тема Re: Нашенецо мишкува там и се таинови [re: Mnenie]  
Автор Гъцo (СЕЛЯНИН)
Публикувано19.11.03 11:58



оти го е шубе да му се нешто не улъзне кокело. На повечето и рАботата им не е от най-светлите. Там рахатясва бая државен бандит. Или па отрочетата му. Теа дека са заслужено по некаф начин, и они се крият. И с право. Оно си е тека насекаде, ма Швецария и Ауфстриа са баш типичен пример.
Ти сопствено, по коя линиа си бе?! А?!



Гъ Цо - селската линиа

КВО Е ТВА?


Тема Re: Швейцария???нови [re: koлинa]  
Автортипaж (Нерегистриран)
Публикувано19.11.03 14:34



абе май не било много комфортно за българите. а и за местните. или са кравари, или преки наследници на такива и скъпотия - мани, мани!

чувала съм, че е много обичайно за суиса да отложи разкриването на силни чувства чак до погребението на обекта...



Тема Re: Швейцария???нови [re: koлинa]  
Автор mellisa (la solitaire)
Публикувано19.11.03 15:33



здравеи, аз съм в швеицария, но като 4етох описанията на другите се 4удя дали говорим за една и съща страна. тук стандарта на живот е висок, цените също, но определено има по-малък шанс един самолет да се разбие в уолт треид центъра на лозана напримеркоето си е предмиство.
определено си ми е конфортно, а кравари няма 4ак толкова много, даже е малко трудно да ги намериш напоследък. що се отнася до това, 4е някои бил 4увал, 4е суиса се бави с 4увствата си, аз знам със сигурност 4е не е вярно.

ако оби4аш по-бавният ритъм на живот, тук ше ти хареса. но е много разли4но от щатите, ако там ти е било добре, има шанс тук да не не ти е удобно.

каквото и да те 4ака, желая ти успех

мелиса

cupitor impossibilium


Тема Re: Швейцария???нови [re: koлинa]  
Авторtnt (Нерегистриран)
Публикувано19.11.03 17:48



I nie napravihme takova premestvane sled 2 petiletki v US i ne sazhaljavame, no nachinat na zhivot e savarshenno razlichen. V Barnes § Noble ima edna polezna kniga - Living and Working in Switzerland, survival handbook.

Uspeh!!!



Тема Skatavat se:)нови [re: koлинa]  
АвторMnenie (Нерегистриран)
Публикувано21.11.03 15:39



Az kazah li ti che bg-rite tuk se skatavat?

Ot tia dvesta i niakolko deto sa ti kliknali temata pone polovinata sa "shveitzartzi"
Ama i az kvo da ti kaja,tuka jivota ne e losh,ama kato che li v amerika e po interesno.
CH e spokoino (zasega) i dosta sterilno.
Horata sa mnogo po razlichni ot tova koeto si sviknal v bg-ria,no ne sa loshi.Pa kato te stegne kalpaka,hvashtash samoleta i sled dva chasa si v sofia.
Kasmet.



Тема ti v Lozana li si?нови [re: mellisa]  
Авторlozo (Нерегистриран)
Публикувано10.12.03 17:09



a?



Тема Re: Skatavat se:)нови [re: Mnenie]  
Автор Baмпиp (жаден)
Публикувано10.12.03 20:14



Кое му е по-интересното в Америка?
Да не говорим, че е със сигурност по-грозно.
Особено ако живееш в проклетата пустиня, като мене.
Единствено по-студеното време ме спира от мисълта за Швейцария.
Я кажи, може ли да се понесе студа там?



Тема Re: Швейцария???нови [re: koлинa]  
Автор:) (Нерегистриран)
Публикувано11.12.03 15:41



az sam jiviala izvestno vreme tam i uj ne mi haresvashe ama sega kato sam v BG oceniavam hubavite neshta na shvejcaria , a te sa tostatachno . shte ti haresa , chisto , krasivo , spokojno a i standarta e dosta viskok . az samata se zamisliam dali otnovo da ne poema za shvejc.
uspeh :)




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.