Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:59 11.06.24 
Българи извън България
   >> Българи в чужбина
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Тема za rasizma  
Авторfrancy (Нерегистриран)
Публикувано04.12.03 17:30



s moja prijatel imame chistachka v kashtata koiato e cherna ot siera leone, i vseki pat kato doide da chisti pita dali mojela da si hapne ja kashkaval, ja jabalka, na vsichkoto otogore iskase i 2 liri na zaem onja den. i vsichki i se podigravat tuk za tebelija zadnik,
vsichkite ni sasedi v kvartala sa cherni:( i edna gozpoja koiato ni idva na gosti i vikame King Kong, ima lize na maimuna, inache e banker.
rasistka li sam?
njakoi da ima opit s negri da spodeli? ili s mirishesti indiizi?



Тема Haha-kuponut e pulen [re: francy]  
Автор Libertado (Gentleman)
Публикувано04.12.03 17:44



Navremeto jiveehme v edno obshtejitie ,koeto beshe pulno s indiici i negri.Na etaja na edin moi priatel biaha predimno indiici i moiat aver si imashe specialni drehi za obshtata kuhnia.Edin den na vlizane v obshtoto pomeshtenie vidiahme edna nezabravima scena-grupa indiici(ina4e mnogo mili mom4eta)biaha posednali i gledkaha niakakuv indiiski film.Gledkaha si filma i kakto si biaha bosi4ki,si hapvaha neshto vkusno s ru4i4ki-ta zna4i s ednata ru4i4ka si hapvat ,a s drugata si praviat niakvi top4enca ot kra4encata-vurhut na sladoleda beshe ,4e ot vreme na vreme smeniaha ru4i4kite i tazi ,koiato do predi malko e pravila top4enca burkashe v 4iniata s iadene-maitap da stava-posle tri dena ne sum ial nishto.
Principno ne sum rasist ,no imah navremeto losho pianstvo-ta edin drug priatel navremeto mi razpravia kak sum tzufnal pred grupa nepoznati bulgari po vreme na edno 4erno party-naturalen,gol do krusta i firkan do kozirkata-vdignal sum rutzete na gore i s boen vik" na orujie bratia" sum povel drujinata sreshtu negrite.Vleznali sme v pomeshtenieto s tezi tumnokoji sushtestva i sa posledvali 2-3 mnogo burzi i iznenadvashti Knock-outa ot moia strana prerastnali v hubav masov boi mejdu Bulgari i negri s iavna nasha pobedaEdinstvenoto losho v tzialata slu4ka e 4e dvama razli4ni 4oveka mi ia razkazvat ,a az ne moga da si spomnia nishti4ko
Takiva mi ti raboti-ina4e opredeleno ne sum rasist.

[image]http://www.politikforum.de/forum/avatar.php?userid=5803&dateline=1068249249[/image]


Тема Re: za rasizma [re: francy]  
АвторScott (Нерегистриран)
Публикувано04.12.03 18:23



Добре е щом си задаваш въпроса - значи имаш угризения. Интересно, не те дразни чистачката ви, а съседите, които евентуално са с вашето положение в обществото.
Предполагам че си във Великобритания - хората тук са живели в многонационална държава стотици години и за да изравниш начина си на мислене с техния трябва да мине доста време. От друга страна всички 'чужденци' които търсят и естествено ползват благата на по-добрия живот тук, би трябвало да се стремят да се 'слеят' с нравите на околните, а не да формират 'гета' както се получава с някои националности.
Аз много се дразня например от asylum seekers и от либералната политика спрямо тях, но какво да се прави - трябва да приемем обществото в което живеем.



Тема Re: za rasizmaнови [re: francy]  
АвторБKП (Нерегистриран)
Публикувано04.12.03 19:00



Няма да търся дума и епитет,с които да те нарека просто защото обидите не водят до нищо добро,но искам само да запитам следното:
Даваш ли си сметка че така както индийците са миришещи за теб,по същия начин биваш ти възприемана от японците(също и аз,разбира се)?



Тема Re: za rasizmaнови [re: БKП]  
Авторfrancy (Нерегистриран)
Публикувано04.12.03 19:09



ami sigurno i nie za japonzite mirishem...



Тема Re: za rasizma [re: БKП]  
Авторrari (Нерегистриран)
Публикувано04.12.03 20:05



я, това за японците ми стана интересно. Я разкажи по-подробно. Значи европейците миришат на японците, така ли?



Тема za mirizmata na evropeizite [re: rari]  
Авторfrancy (Нерегистриран)
Публикувано04.12.03 20:09



imah na vremeto edin prijatel amerikanez jenen za japonka, i jieveest v japonia, i toi razkazvashe 4e kogato sas japonskite mu prijateli bili v italia im mirisheli italianzite. i sastia toia amerikanez mi kazvase che i az sam mirishela spored japonskite standarti :)



Тема Re: za rasizma [re: БKП]  
Автор Лo (enfant fourbe)
Публикувано04.12.03 20:29



Е, какво сега - да им се сърдим ли на японците.

Обаче има нещи друго тука, нещо гнило около тая francy - не умее да пише грамотно, а черна слугиня си цанила; риторични въпроси загатва... - нещо на снобизъм намирисва, еснафски при това.

Life is too much important a thing ever to talk seriously about it.


Тема Re: za rasizma [re: francy]  
Авторniakoia (Нерегистриран)
Публикувано04.12.03 21:04



Da rasistka si. Az sasto. I kakvo ot tova , imame pravo da sme.
Tseluvki ot Paris.



Тема Re: на бас, че риторичен се пише с 'е' [re: Лo]  
Авторtrinity (Нерегистриран)
Публикувано04.12.03 21:25



а 'нещи' е грешка-човешка ... може маникюристката да не си е свършила добре работата ...

* Т'ва не е расизъм, а лек културен шок, щото черната мадама е изпростяла като е тръгнала да си проси т'ва-онова; Пък за японците ... аз слагам всички дръпнати под един знаменател, може и да не е правилно, но на мен така ми харесва; особено що се касае до азиатската им кухня и всички гадни миризми на тоя свят дето се носят от техните манджи ... та стига ми да видя дръпнат и ми замирисва ... на море ... че водораслите са им особено любими. А теорията им за яденето на спайси доскоро ми беше в главата.

*реторичен...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.