Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:58 02.06.24 
Българи извън България
   >> Българи в чужбина
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Стара тема дигната от изтрещялата мангалканови  
АвторDara (Нерегистриран)
Публикувано23.10.03 12:31



Az sam momiche na 23 godini i pristignah v Amsterdam predi 10 dni da si tarsia rabota,otchaqna ot bezraboticata v Bulgaria.No i tuk se okaza mnogo trudno da si nameria rabota.Veche sam otchaiana i ne znam kakvo da pravia.Tursia rabota kato detegledachka i chistene na kuchti,servitiorka.Ako niakoi ot vas moje da mi pomogne da si nameria niakakva rabota s izkluchenie na prostitutka,molia pishete mi.Moia telefon e xxxxxxxx

Редактирано от Kиpo на 26.09.11 11:15.



Тема Re: bilgari v Amsterdam,kaka da si nameria rabotaнови [re: Dara]  
Автор11 (Нерегистриран)
Публикувано23.10.03 12:54



http://www.marktplaats.nl otivash na kinderen - oppas i tarsish za amsterdam
mojed a si pusnesh obiava

ostaviash obiavi v superite

moje da se registrirash kam agentzia za au pair http://aupair.pagina.nl/



Тема Re: bilgari v Amsterdam,kaka da si nameria rabotaнови [re: Dara]  
Автор:) (Нерегистриран)
Публикувано23.10.03 13:00



viarno navsiakade e trudno , probvala li si po tr. borsi , moja poznata zamina za holan. no ot BG si beshe namerila semejstvo v koeto da gleda deca , tuk ima razni agencii.
a , drygo se seshtam probvaj napravo direktno po magazini , kafeneta i t.n. vlizash i pitash direktno . i dr. savet zapishi neshto da uchish , bilo i samo ezik , sas stud. viza shte ti e mnogo po lesno da namerish rabota .
uspeh vse pak :)



Тема Re: bilgari v Amsterdam,kaka da si nameria rabotaнови [re: 11]  
Автор lvayloNL (непознат )
Публикувано23.10.03 13:04



Всичко е вярно, ама като чета постинга и не ми се вярва да има разрешение за работа. От което следва, че трябва да е нелегално, което доста усложнява нещата. В смисъл, че тя няма да може да се регистрира по бюрата.
Не че е невъзможно, ама аз не бих препоръчал на някой така да дойде и да си търси работа. Освен това не казва дали знае езика - холандския. Защото без него едва ли ще я вземат да гледа деца.



Тема Re: bilgari v Amsterdam,kaka da si nameria rabotaнови [re: lvayloNL]  
Автор11 (Нерегистриран)
Публикувано23.10.03 13:35



ako gleda detza v semeistva nikoi niama d ai iska razreshenie za rabota no shte ia pitat kakvo pravi tuk, s kakvo se zanimava i kato razberat che sled 3 mes. triabva da si hodi edva li shte ia vzemat.

a ako se registrira v au pair agentzii i niakoe sememstvi ia poiska togava shte i izdadat viza i vsichki dokumenti i zastrahovki, moje da uchi i ezik po jelanie.

toav che ne znae hol. ne e reshavashto.



Тема Re: bilgari v Amsterdam,kaka da si nameria rabotaнови [re: Dara]  
Автор Пaлмиpa (дразнител)
Публикувано23.10.03 13:47



а легално ли си в Холандия?
имам предвид имаш ли право на работа?

Усмихни се…утре ще бъде по-лошо.


Тема Re: bilgari v Amsterdam,kaka da si nameria rabotaнови [re: 11]  
АвторDara (Нерегистриран)
Публикувано23.10.03 13:50



Az ne znam niderlandski ezik,samo angliiski.Ostavih obiavi v magazinite no nikoi ne mi se obajda.
Ne moga da se registriram na stranicata na aupair.nl,zashtoto ne znam ezika.Ima li angliiska stranica na koqto moga da se registriram?



Тема Re: bilgari v Amsterdam,kaka da si nameria rabotaнови [re: Пaлмиpa]  
АвторDara (Нерегистриран)
Публикувано23.10.03 13:51



Ne,niamam pravo na rabota,nelegalno sam.



Тема Re: bilgari v Amsterdam,kaka da si nameria rabotaнови [re: Dara]  
Автор Пaлмиpa (дразнител)
Публикувано23.10.03 13:53



не искам да те разочаровам, но почти нямаш шанс.
дано други ме опровергаят.

Усмихни се…утре ще бъде по-лошо.


Тема Re: bilgari v Amsterdam,kaka da si nameria rabotaнови [re: Пaлмиpa]  
Автор lvayloNL (новак)
Публикувано23.10.03 14:22



И аз това имах предвид.
Единствения шанс, нищожен, е да намери работодател, който е съгласен да я вземе нелегално и/или после той да кандидатства за нейното разрешение за работа.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.