Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:37 13.06.24 
Българи извън България
   >> Българи в чужбина
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Balgari v London  
АвторBiska (Нерегистриран)
Публикувано17.10.03 15:52



Zdraveite na vsichki balgari v London.
Bih se radval da se vidja s Vas. Predstoi mi slujebno patuvane do London i bi bilo prijatno da vidish njakoi zamljak zad granica.



Тема Re: Balgari v Londonнови [re: Biska]  
Автор The_fan (Ludia)
Публикувано18.10.03 13:26



Какво сначи "някой земляк"? Та то ние тук сме около 90 000 българи. Навсякаде сме. То до сега не е било един ден да е минало и да не съм чул българска реч по улиците.

Който не ме харесва - няма вкус, а който ме харесва не ме заслужава!



Тема Re: Balgari v Londonнови [re: The_fan]  
Авторcтaтиcтиk (Нерегистриран)
Публикувано20.10.03 01:17



защо мислиш , че има точно 90 000 българи в Лондон ? Има ли някакви статистики или сте си ги изсмукали тези цифри от 900 000 пръсти ?



Тема Re: Balgari v Londonнови [re: cтaтиcтиk]  
Автор The_fan (Ludia)
Публикувано20.10.03 11:38



Ами по официални данни има 47 000. Обаче веднъш в офисът на балакн си говорих с един служител и той ми каза че според техните наблюдения имало около 90 000. А аз съм склонен да повярвам, щото то по официални данни и Лондон е само 7,5 милиона ама не е така. Един приятел се премести да живее тук( живееше в Лос Анджелис) и каза, че според него Лондон е 14 милиона.
А да забравих да кажа че и по официални данни само украинците са 600 000. А да не говорим за чернилките.

Който не ме харесва - няма вкус, а който ме харесва не ме заслужава!

Редактирано от The_fan на 20.10.03 11:40.



Тема Re: Balgari v Londonнови [re: The_fan]  
Авторcanary wharf (Нерегистриран)
Публикувано20.10.03 14:20



Е та официалните данни точно сочат 12 млн. за Лондон +/- 2 млн нелегални, ако не и повече = 14 млн. Какво са 7.5 млн за Лондон, а българите не може да са 90 000, Балкан сигурно слагат и транзитно преминаващите през Лондон българи ...



Тема Re: Balgari v Londonнови [re: canary wharf]  
Автор helen (natural)
Публикувано21.10.03 00:00



ne znam koolko sme no kydeto i da izlezesh ste chuesh bg rech i kato se ima vpredvid che ne vijdash tolkova mnogo hora na izlizane i che bolshinstvoto sa turisti hich ne bih se uchudila na 90 000
i az otdavna bqh chuvala za okolo 50 000 oficialno a s vseki den stavame vse poveche

I want it all and i want it now.


Тема Re: Balgari v London - същонови [re: Biska]  
АвторFree шoп (Нерегистриран)
Публикувано22.10.03 23:11



Здравейте,
Аз също ще посетя Лондон около коледните празници. Моят въпрос е следния: Щом има толкова много сънародници там, има ли БГ ресторанти или кафенета, където се събирате, та да мога да ви посетя и евентуално да похапна нещо нашенско?



Тема Re: Balgari v London - същонови [re: Free шoп]  
Авторbob the builder (Нерегистриран)
Публикувано23.10.03 21:31



zdrasti
ima njkolko moj savet e dane hodi6 tam.razgledai ne6to ekzoti4no i novo-naprimer idi v njkoi latinoamerikenski klub.
prijtno izkarvane



Тема Re: Balgari v London - същонови [re: bob the builder]  
АвторLondon (Нерегистриран)
Публикувано25.10.03 17:19



Vlez v bulgarianlondon.co.uk
Ima info za vsichko...Info za krachni ima i v budinlik.co.uk ako ne se laja!
Ne si gubi vremeto s balgari, a porazgledai muzeite..Malko kultura na nikoi ne e izlishna!



Тема Re: Balgari v London - същонови [re: London]  
Автор helen (natural)
Публикувано25.10.03 22:43



malka zabelejka
mai i dvata site-a sa s *.com nakraq a ne *.co.uk

I want it all and i want it now.



Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.