Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:04 01.06.24 
Българи извън България
   >> Българи в чужбина
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Badi6teto na Bulgaria 5  
Авторhelen (Нерегистриран)
Публикувано04.10.03 13:20



Otgovorat na mojat vapros .
Kolko prozenta ot bulgarskijat harod jivjat pod normalnite ikonoli4eski granizi ?
-80 %
Da skapi sanarodnizi 80% ot bulgarskijat narod jivee pod normalnite ikonomi4eski granizi.
Njama vreme ili mijasto 3a 3ablujdenie ve4e.
Moite baba i djado jivejat s po 100 leva pensija na mesez.
Mojiteli ti da jivite s 200 leva na mesez ?
1. sled kato plati6 tok - 100leva na mesez , kakvo ti ostava 100 leva kakvo 6te pravi6 s tjach ?
1. 6te gi gleda6 li ?
2. 6te im se radva6 li?
3. 6te gi i3pol3va6 3a ne6to li?
Nie i3pra6tame vseki mesez pari na moite baba i dijado 3a da mogat da jivejat nornalan jivot.
A3 imam dva bratov4eda v Bulgaria na koito pomagam ikonomo4eski.
Nie i3pra6tame ikonomi4eska pomo6t na tri sera4eta ot SOS Childran v Trjavna vseki mesez. Pari 3a drehi i tjahnite nujdi.
Kakvo pravi6 ti 3a da pomogne6 na bliskite si?
Kakvo pravi6 ti 3a da pomogne6 na vsi4ki de3domni deza,sera4eta v Bulgaria? Kokvo?
Tova koeto az pi6a e nikakva propaganda tova e Dejstvitelnosta v Bulgaria. Stiga ste me kritikuvali. Vmesto da pi6ite gluposti i da me nari4ate s imena koito utivat na vas , sednete ha divana i si pomislete 3a na6ata Bulgaria.
Na kade otiva Bulgaria?
Vlasta ne e v na6ite mladi , inteligentni , prekrasni hora. 3a goljamo sajalenie.
Vlasta e v inkompitentni i korompirani politizi koito ra3rushiha bulgarskata ikonomika, prodadoha fabriki i 3avodi 3a drebni pari.
Kolko pozenta ot bulgarite sa bezrabotni ? KOLKO?
A3 ne ka3vam 4e Bulgaria nijama badi6te, vie ne me ra3birate.
Bulgaria ima bade6te no kakvo?
3a tova e mnogo vajno da se glasuva v bugarskite i3bori 3a ta3i partija kojato 6te moje da i3pravi nashata rodina otnovo na kraka. To3i partija kojato misli 3a bulgarskijat harod i 3a dobroto ha va6ite deza i rodnini koito sa tam.
Ot zijaloto si sarze jilaja vsi4ko hubavo ha vsi4ki moi sanarodnizi v Bulgaria i 4ujbina.
Posdravi Helen Yonash/Stockholm/



Тема Re: Badi6teto na Bulgaria 5нови [re: helen]  
АвторLeona (Нерегистриран)
Публикувано04.10.03 18:01



helen, niakoi redaktor li nae che malko ti se opravi bylgarskiia ???
Dvoino grajdanstvo li imash che ni narichash "synarodnici" ???
Vie tam, v Shveciia, taka, s lozungi li govorite, kakto ti pravish ???



Тема Re: Badi6teto na Bulgaria 5нови [re: helen]  
Автор jena (sluncheva)
Публикувано04.10.03 19:32



хайде се научи да пишеш на български и после ще си говориме



Тема Re: Алоу ... шфетката ...нови [re: helen]  
Авторtrinity (Нерегистриран)
Публикувано04.10.03 21:43



И за коя партия да гласуваме по-точно, запознай ни с предизборните им платформи /мераци демек/, че ние не четем BG вестниците като тебе всеки ден ... А иначе появяването ти трябваше да се очаква, в предизборен момент, някой решава да се прави на малоумна шведка, за да ръси предизборни агитации, сякаш ако се беше писал/а Манчо Мандров Сулеф или Слифка Каймакам-Ефендиева Шебекова ефекта щеше да е по-различен, / щото все повече започваш да ми приличаш на ДЕ-ПЕ-САР, деривация от ДЕПРЕСАР, нали се сещаш/ ...

Ей, ква еволюция настана у тва момиче бе, 'и за няколко дена тайно и полека, детето порасте на няколко века" ... туй е то и български проговори и за националната идея узря, сега идеолог се пише на народа, страда за братята сънародници, за дядо си и за баба си, дето трябва да я карат със 100 лева на месец, а майка му и баща му сигурно си правят сметката на двата лева в Шейново - Швеция на местен диалект /не беше ли тва близо до Бургас някъде/; един истински възрожденец, стокхолмски хъш и като такъв той ще ни посочи вярната политическа партия щото тя се вижда по-добре от Швеция от осигуреното и бъдеще ... не ми се нарежда повече ... гнило, гнило в Дания, казах ви го от самото начало ...



Тема уважавам загрижеността тинови [re: helen]  
Автор chinchilla (grizana)
Публикувано05.10.03 01:04



Хелън, радвам се да видя, че все пак се появи. Останах с впечатлението, че отговаряш само, ако си лично засегната. Както и да е...

Чудесно е, че помагаш на сирачета в България. В Бълагария хората също помагат, когато, с каквото и с колкото могат. Не си мисли, че ние не сме мислили, ядосвали, обсъждали всичко това, за което говориш. Нещата, които коментираш са предъвкани хиляди пъти, можеш да си сигурна.

Вместо да правиш поредната констатация, дай идеи. На някого могат и да свършат работа.

Не считам, че да си повтаряш колко си закъсал, каква е криза, колко си зле помага на някого. Човек трябва да повярва в силите си на първо място. Познавам българи, които живота ги е смазал и такива, които само хленчат. Докато първите успяват да се справят сами, вторите продължават да реват (на рамото на родители, приятели, БРАТОВЧЕДКИ).

Нещо си заблудена, че властта не е в и в ръцете на младите. Поинтересувай се как има 22-24 годишни депутатки (друг е въпроса, че според мен не им е мястото там), имаме си достатъчно министри под 40 години ( провери сама кой е и на колко години е ФИНАНСОВИЯ ниминистър).

А това да гласуваме за партията, за която трябва пък съвсем не го проумявам. Коя е тази партия според теб? Ако проследиш изборните резулатати от всички години досега знаеш ли какво ще откриеш? Редуват се СДС и БСП. Последно се появи Царя и хората видяха в него бързото подобряване на живота и гласуваха за него. Сега от изследванията на общественото мнение най-много ще гласуват за БСП, т.е. нещата за поред път се завъртат.

За безработицата да ти кажа - официално е 11-12%.

Иначе добре, че си съпричастна с проблемите на България. Уважавам усилията ти да научиш български. Но нещата са далеч по-сложни от колкото си мислиш.



Тема Re: уважавам загрижеността тинови [re: chinchilla]  
АвторN (ti si istinska bulgarka) (Нерегистриран)
Публикувано06.10.03 07:12



Mila Helen! Tolkova se radvam, che edna bulgarka po bashta i shvedka po maichina linia moje da byde TOLKOVA MNOGO BULGARKA!
Prosylzih se, kogato prochetoh tova, koeto si pisala. Poklon na tvoiat bashta, che e uspial v chujbina da vyzpita edna istinska bulgarka. Edin ot problemite na Bulgaria e i demogravskia problem, koito otchasti e poroden ot goliamata emigracia, koiato ot svoia strana vodi do mnogo smeseni brakove. Cheteiki teb, vijdam, che decata ot smeseni brakove mogat da bydat golemi, istinski bulgari, ako roditelia im e vlojil v tiahnoto vyzpitanie syrce i duh, i obich kym Bulgaria. Za tebe znam, che niama da predadesh nito Bulgaria, nito Sweden!



Тема Re: Badi6teto na Bulgaria 5нови [re: helen]  
АвторN (ti si bydeshteto) (Нерегистриран)
Публикувано06.10.03 07:52



Ti si bydeshteto na Bulgaria. Moite bydeshti deca, koito az shte otgledam v chujbina v smesen brak sa bydeshteto na Bulgaria. Vsichki nie, horata ot bulgarski proizhod, koito obichame tazi strana sme bydeshteto na Bulgaria. I niama znachenie v koia tochka po sveta sme, shtom v syrcata si nosim Bulgaria.



Тема Да бе да!нови [re: N (ti si bydeshteto)]  
АвторБeдeщeтo oтroвapя! (Нерегистриран)
Публикувано06.10.03 10:36



Точно твоите деца са бъдещето на България...и ти не си вярваш!
БЪДЕЩЕТО НА БЪЛГАРИЯ,МИЛА МИ ГСПОЖО ЧУЖД ПАСПОРТ Е НА БЪЛГАРИТЕ В БЪЛГАРИЯ!!!Запомни го това!Те градят новата България!А хора,които тук я плюят ще се върнат като паразити после да се тупат в гърдите:НИЕ.И кво вие?!Много е лесно да ги говориш тия приказки от някъде:Аз обичам България.Моите деца са бъдещето на България"
Глупости!Ми като я обичаш-върни се и работи за нея,а не за някой дебел шваба.



Тема Re: Badi6teto na Bulgaria 5нови [re: helen]  
АвторPepi (Нерегистриран)
Публикувано06.10.03 15:34



KOIA E TAZI PARTIA?



Тема Re: Да бе да!нови [re: Бeдeщeтo oтroвapя!]  
АвторN (Vseki pyt) (Нерегистриран)
Публикувано06.10.03 19:17



Ako se vyrna shte sym ti konkurentka za tvoeto rabotno miasto!
Bydi blagodarna, che mnogo ot nas sa na vyn za da imash bydeste TI v Bulgaria.
Mnogo shteshe da byde gysto v Bulgaria sega, ako edin milion ne se biaha iznesli :)
Vseki den, kogato otivash na rabota, ne zabraviai, che MOJE BI ia imash tazi rabota, zashtoto niakoi po-umen ot teb, niakoi po-sposoben i rabotliv ot teb se e iznesyl i raboti za shvabata :))))))))))) i po tozi nachin e osvobodil miasto za teb v Bulgaria. Vseki pyt, kogato otivash na sreshta s gotin bylgarski myj, ne zabraviai, che MOJE BI toi e tochno s tebe, zashtoto 200 000 po-krasivi, po-umnim i po-seksi momicheta i jeni sa se iznesli ot Bulgaria i moje bi veche sa pristanali na niakoi shvaba i veche ne sa "v obhvata" na gotinia bulgarski myj, i ti syotvetno imash poveche shansove pri nego, zashtoto tezi 200 000 jeni ne sa ti veche konkurencia za gotinia bulgarin. Vseki pyt, kogato otivash na rabota si pomisliai s blagodarnost za tozi edin milion, koito veche ne e v Bulgaria i po tozi nachin e napravil poveche miasto za profesionalna iziava na tezi, koito sa ostanali. Vseki pyt, kogato otivash na rabota, blagodari na boga, che takiva kato mene se iznesaha ZA DA IMA poveche MIASTO ZA VAS!




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.