Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:03 21.06.24 
Българи извън България
   >> Българи в чужбина
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Badesteto ha Bulgariaнови  
АвторHelen (Нерегистриран)
Публикувано30.09.03 00:27



Pre3 poslednite 10 godini edin milijon mladi hora sa napusnali Bulgaria.
Kakvo e vasheto mnenie?
Kakvo e badisteto na nashata rodina.
E Bulgaria pred nazionalna katastrofa?



Тема Re: Badesteto ha Bulgaria [re: Helen]  
Автор Baмпиp (жаден)
Публикувано30.09.03 00:42



Еленке, забравила си елементарната българска граматика.
Това едва ли е катастрофално, но не е добре за един българин.



Тема Re: Badesteto ha Bulgariaнови [re: Helen]  
АвторDell (Нерегистриран)
Публикувано30.09.03 00:50



Helen, Ne, Bulgaria ne e izpravena pred nazionalna katastrofa, spored men. Balgarskoto oshtestvo shte triabva da stane po-malko rodovo, za da ozeelee, inache shte tapchem na edno miasto kato arabskite darzhavi. Na Bulgaria shte i e mnogo trudno dokato ne se promeni. Ne znam dali tova shte stane barzo i skoro. Mislia sled pone 50 godinimogat da usetiat promenite. Zashto balgarite sa razlichni? Edinstveno zaradi mantaliteta. Dokato se darzhim na inat za nego i igraem kiuchek po masite (nikade drugade v Evropa ne se slusha kiuchek masovo osven v BG i Sarbia) niama da se opravim.



Тема Re: Badesteto ha Bulgariaнови [re: Helen]  
АвторChico (Нерегистриран)
Публикувано30.09.03 01:13



Ochertava se mnogo svetlo budeshte.....sled okolo ima niama 1000 godini



Тема Re: Badesteto ha Bulgariaнови [re: Helen]  
Автор@@ (Нерегистриран)
Публикувано30.09.03 01:14



A stiga be, 4e tja nacionalnata katastrofa ne be6e li... v4era ? E, vinagi ima mjasto za o6te edna... istorijata go e dokazala. A 4e mladi hora napuskat, tova ne e naj-stra6noto. Stra6noto e 4e hora na po nad 50 lazarnika si vdigat 4ukovete i sa gotovi na vsi4ko, njakoi ot tjah s po 2-3 vis6i i 30 g. staj. Ami hej takova e, Len4e, bade6teto... matno i neopredeleno.



Тема Re: Badesteto ha Bulgariaнови [re: @@]  
АвторKasandra (Нерегистриран)
Публикувано30.09.03 03:46



Ne ia vijdamVijdam razkopki,mnogo hora s chalmi,diva priroda.M-M-M da-a.Tova v nikakuv sluchai ne e Bulgaria



Тема Re: Badesteto ha Bulgariaнови [re: Kasandra]  
Автор Baмпиp (жаден)
Публикувано30.09.03 04:13



Какви разкопки, душо?!
Съвсем наскоро депутатите приеха на първо четене мерки срещу иманярите. Освен да си слагат чалми за прикритие...



Тема Re: Badesteto ha Bulgariaнови [re: Helen]  
Автор PRN (ваш приятел)
Публикувано30.09.03 10:17



Единствената катастрофа, която виждам е изчезването на кирилицата... щом и толкова родолюбиви българи не дават пет пари за нея...
PRN



Тема Re: Badesteto ha Bulgariaнови [re: PRN]  
АвторMaria (Нерегистриран)
Публикувано30.09.03 10:42



Ne snaeh che veche edin milion sa se isnesli!!! Vse pak ne mislia che kiuchezite po masite mogat da dovedat do nazionalna katastrofa :))) Tuk v Milano nai - goliamo show stava v savedeniata kadeto moje da se tanzuva po masite, a etno musikata e na moda navsiakade. Posledno: pisna mi ot sabelejki sa gramatika, pravopis i kiriliza, stava vapros sa forum sa balgari v chujbina ....



Тема какво ми бъдеще тука?нови [re: Maria]  
Авторvarahiil (Нерегистриран)
Публикувано30.09.03 11:01



Не си мисля че като ида на запад ще ми стане по леко,но и като стоя тука не ми е леко..но избирам тежкото с пари а не тежкото с глад....един от втория милион




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.