Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:37 24.06.24 
Българи извън България
   >> Българи в чужбина
*Кратък преглед

Тема каре белот в Брюксел?нови  
Автортepцa (Нерегистриран)
Публикувано24.09.03 16:01



Здравейте! От няколко месеца съм в Брюксел и всичко е много прекрасно, обаче адски ми се играе на карти, а по разбираеми причини не мога да сформирам четворка за белот с местните заспи. В България пляскахме карти с тайфата и беше много готино, та сега се опитвам да възстановя спортсменския дух.

Моля, ако има и други фенове на белота, да драснат по един ред тук. Надявам се да успеем да организираме нещо от време на време.



Тема Re: каре белот в Брюксел?нови [re: тepцa]  
Авторbelot (Нерегистриран)
Публикувано24.09.03 17:04



Oh, i na men tova mnogo mi lipsvashe v nachaloto ama sega veche se primirih, a i pochnah da go posabraviam, nauchih se na dve smotani igri tuk ama ne e sashtoto ... jalko che ne sam v Bruksel



Тема Re: каре белот в Брюксел?нови [re: belot]  
Автортepцa (Нерегистриран)
Публикувано24.09.03 17:28



Жалко наистина, щяхме да сме вече двама и половината от карето - готово. Поздрави!



Тема Re: каре белот в Брюксел?нови [re: тepцa]  
АвторNicola (Нерегистриран)
Публикувано24.09.03 19:58



Oh, kolko mi e poznato!!! Az sym v Milano ot 4 godini i otnachalo zverski me syrbiaha rychichkite za belotec...Daje se opitah da naucha razni jabari, no ne bi...Dobre che si namerih tuka drugari po sydba belotadjii!
Inache ako ne namerish nikogo ti ostava samo da cykash belot na PC-to...Ima edna programka, daje mai poslednata versia poddyrja igra po inet - ako tolkova te podgoni abstinenciata svirkai i she perkame multiplayer!:-)
Uspeh v tyrseneto!!!



Тема Re: каре белот в Брюксел?нови [re: тepцa]  
Автор Чepнa_koтka (рошава)
Публикувано25.09.03 00:14



Направо ти се чудя,та Брюксел е пълен с българи,там ако не намериш,къде?Ходих лятото до там,отначало ми беше притеснено че не знам турски и френски,но после се оказа че не ми и трябва,разбирах си се на български.Успех в търсенето.



Тема Re: каре белот в Брюксел? [re: тepцa]  
Автор Чepнa_koтka (рошава)
Публикувано25.09.03 00:23



А,забравих да те питам кое ти харесва толкова-тесните къщи,общите бани,мухъла или хлебарките.Или това вече не ти прави впечатление?Защото това ми направи много лошо впечатление,особено за една европейска столица.Само това че можеш да печелиш е хубаво.Магазини хубави-дрехи ужасно грозни.По цяла нощ вият полицейски коли и линейки,всеки ден чуваш за някой убит.Дъщеря ми например се облича от тук,че и нейния облича,да се хвали той че дрехите му са от България.



Тема Re: каре белот в Брюксел?нови [re: Чepнa_koтka]  
Автортepцa (Нерегистриран)
Публикувано25.09.03 09:48



И аз живеех с представата, че в Брюксел има много българи, обаче досега не срещнах нито един. Все пак съм отскоро.

Иначе изречението ми от първото съобщение "всичко тук е много прекрасно" беше иронично. Виждали сме и по-хубави места. По въпроса за "тесните къщи,общите бани,мухъла или хлебарките" нямам такива лични наблюдения - предполагам, зависи от квартала. При нас е ОК. Дано ти хареса повече следващия път. И благодаря за насърчението.



Тема Re: каре белот в Брюксел?нови [re: Nicola]  
Автортepцa (Нерегистриран)
Публикувано25.09.03 09:52



Мерси за разбирането! Като гледам, няма много отзиви, така че ще ми се наложи да прибягна до РС-то, както споменаваш. До нови срещи в inet.



Тема Re: От къде мога да си свалянови [re: Nicola]  
АвторKoнчe (Нерегистриран)
Публикувано26.09.03 21:27



...някакъв Белот?
Не може във всякакви странички да се бърка, нали знаеш.
Кажи ако знаеш, за да уталагаме страстите, че не се трае!




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.