Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:37 21.05.24 
Българи извън България
   >> Българи в чужбина
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема търся си съпруга  
АвторCтaнимиp (Нерегистриран)
Публикувано14.08.03 04:36



Здравейте!
Казвам се Станимир, на 31 години съм и живея в Германия. Завърших доктората си там и имам германско гражданство. Сега работя в малък, но популярен университет като координатор в лаборатория по корделиарна биохимия.
Получавам нелоша заплата и имам къща в приятен квартал. Търся си само сродна душа, с която да ги поделя. Предпочитам тя да е българка. Непретенциозна и да обича котки, тъй като притежавам 3-годишен сиамец. Нека ми пишат само сериозни момичета. Благодаря!



Тема Re: търся си съпруганови [re: Cтaнимиp]  
Автор mezanka (непознат)
Публикувано14.08.03 11:22



Zdravej, prijatno da mu stane na 4ovek kato pro4ete kakvo si napisal: semplo, inteligentno i iz4erpatelno. No vnimavaj! Struva mi se 4e ne vsi4ki zeni imat tolkova 4isti i seriozni namerija kato teb...
Zelaja ti uspex i se pazi.



Тема Re: търся си съпруганови [re: Cтaнимиp]  
Авторbalgarka (Нерегистриран)
Публикувано14.08.03 11:40



dai edin email da ti pisha



Тема Re: търся си съпруганови [re: Cтaнимиp]  
АвторEли (Нерегистриран)
Публикувано14.08.03 11:59



много мило написано чак ми се прииска да съм в Германия ама съм с няколко стотин километра по-надолу....
изпитах импулсивно желание да ти отговоря...не можах да подмина постинга ти
пожелавам ти да си намериш най-доброто момиче! и да се пазиш, защото не всички са така чисти и с открити намерения като теб..
Успех!



Тема ne se bazikai s xorataнови [re: Cтaнимиp]  
Авторneseriozna (Нерегистриран)
Публикувано14.08.03 13:52



Samo ne e iasno v tsialata istoria, otkade ti e doshla "pridobivkata" germansko grazhdanstvo, zashttoto dokolkoto mi e izvestno, za Doctorati zavarsheni v Germany nikoi ne dava germansko grazhdanstvo. Zabravi samo da kazhesh, che imash i edin skromen pred-posleden model VW (VolksWagen).



Тема Re: ne se bazikai s xorataнови [re: neseriozna]  
Авторlolita (Нерегистриран)
Публикувано14.08.03 15:16



poredniqt sduhaniak



Тема Re: търся си съпруганови [re: Cтaнимиp]  
Автор mezanka (непознат)
Публикувано14.08.03 15:45



Vizda6 li kolko zavist, zloba i prostotija, no tova e balgarina. ..da ti kaza 4estno az vlizam tuk otvreme da vreme zastoto ima mnogo biserni izkazvanja, no v obsega mi njama balgari, alergija imam...taka 4e pak ti povtarjam - vnimavaj!!!!!!!!!!



Тема Re: търся си съпруганови [re: mezanka]  
Авторlolita (Нерегистриран)
Публикувано14.08.03 16:13



Maika ti deeba tupa...zapushi si mrusnata usta s edin mazen kur



Тема Re: търся си съпруганови [re: Cтaнимиp]  
АвторШaшнaт (Нерегистриран)
Публикувано14.08.03 17:32



Абе този, няма ли германки в таз държава там бре? По морето се спукват да се таковат зад всяка дюна, а ти си опрял да Дира да търсиш българки...

Що така?

Я иди поне на Гугъл и пиши ясно и четливо: Агенции за запознанства
Щракни на субмит. После иди се гръмни.







Тема Re: търся си съпруганови [re: Cтaнимиp]  
Автор access15 (vhod)
Публикувано14.08.03 19:15



Za kakvo ti e bulgarka...samo shte ti harchi parite i shte trugne da se ebe nagore nadolo. Bulgarkite sa mnogo prosti i za nishto ne stavat. Uj si uchen chovek.
Nameri si niakoia zapadniachka za da ti e na nivoto.

Uspeh


Canadian news & chat


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.