Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:58 23.06.24 
Българи извън България
   >> Българи в чужбина
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Изобщо не съжелявам, че емигрирахнови  
Автор kenny mccormick (High Society)
Публикувано07.08.03 15:52



Какво да ви кажа.. станах на 28 и погледнах зад себе си. Аз съм топ професионалист в моята област, с отлично образувание и опит. Но съм още в България. Реших - ще емигрирам да си търся бъдещето. Имам много приятели в Канада, Сащ, Германия и други т.н. "западни" държави, които ми скъсваха начина им на живот от хвалби. Получих и няколко покани за работа от Белия Дом, Форд Мотър Къмпани и Циско. Но реших - отивам в Ямайка.
Защо избрах тази държава - ами като за начало мога да се отдам на моето хоби градинарството на специални видове разстения. След това разбрах, че в Ямайка има много хубави жени и преди всичко, че мога да си купя два отбора - единия ще се казва ЦСКА СОФИЯ и в него ще играе Роби Фаулър и Краси Чомаков, а другия ще се казва Левски Подуяне и в него ще играят китайци с атипична. И ЦСКА ще бие Левски посотоянно =)
откакто съм в Ямайка си построих 3 къщи, 4 басейна, 5 крайбрежни вили. Имам 4 Бентли-та, два Майбаха и си поръчах Ламборджини Комби за да ми се побира сърфа.
За всяка къща имам по 3 жени, чийто действия записвам с камери и след това ги компилирам най-доброто и го подарявам на приятели. От музикалната ми уредба се получава Цунами, а Майкъл Джордан ми коси тревата. Алън Айвърсън ми е прислужник, а Бил Гейтс ми изчислява данъците.
Имам няколко банки в Швейцария. Притежавам по-голяма част от петролните залежи в близкия изток. Купувам си големи раници, за да си държа джобните пари там.
Имам собствена армия. предимно от жени нинджи. Чукам жената на президента на Ямайка и той няма нищо против, защото знае кой съм аз. Правя тройка с дъщерите на Джордж Буш и Фидел Кастро. Продавам дрога на Майка Тереза.


аре малко по-сериозно

Тема Re: Изобщо не съжелявам, че емигрирахнови [re: kenny mccormick]  
АвторГpaдинap (Нерегистриран)
Публикувано07.08.03 16:36



Шефе, не ти ли трябва помощ в градината?
И при тройките мога да се включа например.

Моля те, обади ми се!!! И аз искам на Ямайка!!!

Градинар



Тема мммммммммм [re: kenny mccormick]  
Автор elena_ss ()
Публикувано07.08.03 16:56



май нещо ни ментиш, ааааа

на всичко повярвах, честно !!!

но като стигнах до последното изречение леко започнах да се съмнявам в теб, та да взема да те питам - намерил си начин да пласираш дрога в Отвъдния Свят ????



Тема Re: ммммммммммнови [re: elena_ss]  
Автор Super Mario ® ()
Публикувано07.08.03 19:00



eh аз съм малко по-зле но всъшност незаконния бизнес нали знаеш... има.... своите рискове... да не доживееш до възраст.



Тема Re:нови [re: kenny mccormick]  
АвторlvanFL (Нерегистриран)
Публикувано07.08.03 19:02



На кой е тоя голям завод?
Как на кой, на народа!
А мерцедеса пред него?
Той е на директора.



Тема не!нови [re: Гpaдинap]  
Автор kenny mccormick (High Society)
Публикувано07.08.03 23:47



тройките само с две жени, майна.


аре малко по-сериозно

Тема е как бенови [re: elena_ss]  
Автор kenny mccormick (High Society)
Публикувано07.08.03 23:56



аз не съм човек който лъже.
Далай Лама ми се обажда и ми казва, че съм му духовен Гуру. Швейцарците ми искат пари на заем. Шведките се тълпят в посолствата, за да получат виза за Ямайка. Брад Пит ми звъни през пет минути. Пенелопе Круз скъса с Том заради мен, а Том още ми иска пари на заем като закъса.
Едно време спах на водно легло с вибрации, сега дюшека ми е пълен с кокаин, щото е по-мек. Ще направя подводен мост - Англия - Ямайка, за да мога да гледам мачовете от англия на живо без досадните радари да ме засичат.
Имам самолет по-голям от България. Яхтата ми с която ходя да ловя риба има ядрени оръжия. Имам баскетболна зала с рингове от платина и още не съм играл там.
Имам три вериги за бързо хранене, за да не ми се налага да чакам за храна. Доставят ми китайска храна директно от Пекин 30 минути след като си я поръчам.
Във вилата ми снимат новия Джеймс Бонд. Имам три водопада, единия от които е реално копие на ниагарския, а другите два са по-големи. Построих си пирамиди, само за да докажа, че са скучни.


аре малко по-сериозно

Тема Ех, сладъкнови [re: kenny mccormick]  
Автор Lizakriza (princesska)
Публикувано08.08.03 01:40



като си толкова пеЧен, не можа ли да си вzемеШ една редакторка да ти поства мненията, да не се мориШ сам. Поне момиЧето "съжелявам" Ще напиШе правилно, не да се иzлагаШ така. Пък и евтинко Ще ти иzлеzе.

И си направи една пластика на пиШлето , zа да спиШ по-спокойно.

Mo>I<e da sum >I<aba, ama sum s korona


Тема уфффф бееенови [re: kenny mccormick]  
Автор elena_ss ()
Публикувано08.08.03 11:08



исках само да кажа, че майка Тереза е умряла вече, инак на другото веднага повярвах



Тема Re: Ех, сладъкнови [re: Lizakriza]  
АвторTrinity (Нерегистриран)
Публикувано08.08.03 13:28



мммммммзабрави да кажеш, че си изобретил безжичния телефон, че си написал всички песни на 'Бийтълс' и Елвис Пресли; че си първият човек, стъпил на луната, че всъщност ти си изобретателят на перпето мобиле, за което нефтените босове са ти подарили Ямайка само и само да го спрат от производство и да си запазят бизнеса с горивото, ... така и ти happy и те happy, ти обаче като едно истинско българче се издразни и реши да си го върнеш като подготви атентата в Америка на 11 септ и войната в Ирак. Само затова предполагам не споменаваш нищо за Осама бин Ладен и Саддам Хюсейн, но ние и сами можем да се досетим, че един от двамата ти пише постингите /съдейки по някои а-а--а-а не дотам типични грешки в правописа /, но ние се сещаме за какво става въпрос...

И няма ли най-накрая да купиш Дейвид Бекъм да порита малко за твоя Левски, че-е-е-е кога е било тва - чорбата само шампион - свине, свине,; я малко reality стига с тия мечти, илюзии, надежди, химери и пр ... Ае, ЛЕСССКИ ШАМПИОН.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.