Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:52 11.06.24 
Българи извън България
   >> Българи в чужбина
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Camping, ekskurzia, emigratzia, semeistvo...  
Автор Гъцo (СЕЛЯНИН)
Публикувано25.07.03 20:27



Nali ste probali orata u tekvia situatzii?! I skivate nepodozirani ne6ta u poznati ot dlgo vreme?! Sa dumata mi e za semeistvoto! Oti koga frlihte tolko tzukanie za detzata, trebe kaete iasno li vi e 6to moe se slu4i na edno semeistvo novoemigranti, a?! I deianite li na sistemata ZAEDNO?! A?!




Gu Tzo - ono pA e za detzata

КВО Е ТВА?


Тема Re: Camping, ekskurzia, emigratzia, semeistvo...нови [re: Гъцo]  
Автор Borislav (анти)
Публикувано25.07.03 21:23



Г-н Гъцев, в семейството трябва да има уважение един към друг и всеки да участва в него така, както се участва в бизнес. Всички в къщи сме "свързани" със "семееен договор" и трябва да опъваме еднакво и в една посока
Иначе не върви. Има хора, които се разбишкват, разделят и мислят, че на комшиите тревата е по-зелена, но рано или късно си чукат главите.
Много е важно (за жените особено) да имат уважение към този, който носи хляба в къщи.



Тема Re: Camping, ekskurzia, emigratzia, semeistvo...нови [re: Borislav]  
Авторnjakoj (Нерегистриран)
Публикувано25.07.03 21:51



"Много е важно (за жените особено) да имат уважение към този, който носи хляба в къщи."

Za njakoi sluchai moga da garantiram, che e taka. Ne moje da ne se samouvajavat jenite!



Тема ti kato emigrant s po dalag staj, moje ima ...нови [re: Гъцo]  
АвторLea (Нерегистриран)
Публикувано26.07.03 00:24



kakvo da razkaje6 i spodeli6 na novoemigrantite.....Ne e lesno razbira se, nov krag ot priateli trudno se sazdava, osobeno kogato e palno s kakvi li ne hora i kogato si i s dete.....za detzata e iasno, te dosta barzo se adaptirat kam sredata. V mnogo slu4ai jenite sa tezi , koito rabotiat, no...vseki spodelen opit e polezen....:)



Тема Re: уважение към този, който носи хляба в къщи.нови [re: Borislav]  
Автор Гъцo (СЕЛЯНИН)
Публикувано26.07.03 01:11



Tva ne e li odavna demode be?! Govorim za dobrite ekipi-semeistva! Tva "uvajenie" malko ne e li orient-kiobek, a!? Oti ia smetam, deka ostanalata 4ast ot igrata de e mnoo po-vajna ot nekaf si leb, pa daje i pasti! Nali se se6tate, 4e ne staia duma samo za prane i karpene na 4orape, a?! I o6te mislim, 4e ba6 bulgarite sme dosta naprede u nekoi tekvia sotzealni otno6enia! Daje zapado ni e priznal, ma nie sme si sviknale i se ne use6tame kol4ave sme velikane u tea posoki.

U naze idvat baia narod. Koga ni pose6tavat u BGeto, zapadnite dami mnogokratno sa se vazhi6tavali ot semeinite otno6enia pri vsi4kite ni preiateli, s koito sme gi zapoznavali. A pa pi4evete, ot bulgarskite jeni vo seko otno6enie. I tva vi go kazvam ne da vi tikam nekvi tupi patrioti4ni seriali nanaprede, mi si e 4istata istina. I dano da ste go osaznali ve4e. Oti mnogo pliampane padna, a istinata e, 4e ako ne beeme masovo tolko bedni, 4eeme da im skrieme kalbeto na site. Ma mnoo ni ukradnaa 6to sme dobriatzi i trpime.

A i detzata dano izdrjat tea gadni experimenti. Za teh i za pensionerite pa e savsem pulen zbru4o. I vie po 4ujbinite praite kvo praite, gepete poleznoto know how i si elate bare pensii, da krkame rikia i da raztegame lokume. Pa pokrai teh, 4e priturame i ubavoto ot zapado, malko po malko. Oti s tea 6a6avi tikvi, 4e zemat mnoo ni garmat bu6onete!

Pa lebo doma da go nosi koi moe! Ina4e 4e praime smetanovi torti! Daaa

Gu Tzo - bu6ono bil tapa, na4i 4e ni grnat tapite

КВО Е ТВА?


Тема Re: ti kato emigrant s po dalag staj, moje ima ...нови [re: Lea]  
Автор Гъцo (СЕЛЯНИН)
Публикувано26.07.03 01:28



nov krag ot priateli trudno se sazdava

Tva zavisi samo ot tebe!!! I stiga se jalvali po taa tema! Za6toto zapado kato tzelo, predlaga neveroiatni vazmojnosti za kontakti. Samo da ne si tagav zapek i da ne spira6 da 6patzira6 nasekade kade moe6. Ia skivaite kvi sportni saorajenia imat nasekade be. I daje i da ste bedni, pa moe gi polzavate. Daje i da ste butzi mas, ka nekoi tuka, nikoi vi ne kiori i vi se ne prismiva ka u BGeto. I moe se zapoznaete i da ob6tuvate avsem pulnotzenno mnoo po-lesno i s mnogo pove4e ora otkolkoto u naze. Ama sigurno se uvirate sled rabota "doma" i dzepate talevizia i pliuvate tzelio svet?! To samo tva, 4e ste aktivni u neto e dostata4no! Mene me manete - iaze tuka begam ot navalitzata. Oti trajim malko spokoistvie ot giurultiata, a pa i me glojdi tva deka trebe se budi nekak si tao narod. Da po4ne da se samokontrolira! Da ne robuva na predrazsudatzi i da se ne 6a6ka na talapungerite deka se duat i tuka, pa i nasekade.

Be ia lueka no6t! Dodrema mi se, pa i dudniah mnoo taa ve4er


Gu Tzo - lueka no6t det4itza...4e e taaamno ve4e van, vreme e....

КВО Е ТВА?


Тема Re: Ama Leoнови [re: Lea]  
Автор Гъцo (СЕЛЯНИН)
Публикувано26.07.03 01:35



iaze nemam staj ma! Bulgarin sum si nasekade i site koito me poznavat lo6o ne mogat kaza ni6to za Bulgaria! Ti teka li si?!

Tva 6teh da zabraim ti go otbeLejim



Gu Tzo - nema kajem kvo ta4im i mileem, ma praim teka 4e koi zapadniak e pridel
u naze, on po4va da liubi, ta4i i milee

КВО Е ТВА?


Тема Re: уважение към този, който носи хляба в къщи.нови [re: Гъцo]  
Автор Borislav (анти)
Публикувано26.07.03 03:39



Г-н Гъцев, тук не става въпрос за "ориенталския" вид уважение, който в действителност е "подчинение" или вид робство.
Става въпрос, че не винаги мъжа може да направи за кратко време това, което жената иска. Понякога трябва да минат 5-6 години, докато семейството стъпи на крака и не винаги част от семейството има достатъчно търпение да изчака. Така започват дразги, упреци и подобни. Това имах предвид.
А иначе мога свободно да кажа, че българските мъже (или поне тези, които познавам) са доста далече от "ориенталския" образ, който доста често се споменава тук и там.



Тема Re: Camping, ekskurzia, emigratzia, semeistvo...нови [re: Гъцo]  
Автор Baджaйнa Oзбъpн (RockStar)
Публикувано26.07.03 09:47



Не теб никога не съм тазбирала какво пишеш.



Тема Re: Dreme ti ma Vadjaino!нови [re: Baджaйнa Oзбъpн]  
Автор Гъцo (СЕЛЯНИН)
Публикувано26.07.03 16:00



Ti bi4i rocko, pa si gLei kefo




Gu Tzo - beat village forever

КВО Е ТВА?



Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.