Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:32 10.06.24 
Българи извън България
   >> Българи в чужбина
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Vapros kum jiveeshti v Milanoнови  
Авторgkt (Нерегистриран)
Публикувано13.05.03 21:53



Molia kajete mi kolko letishta ima v Milano i na koe obiknoveno kazat mejdukontinentalnite samoleti ot America. Ima li hoteli ( evtini ) okolo letishteto ili pone na udobno miasto v zentara, taka che lesno da se stiga do letishteto. Za pruv put shte letia prez Milano i mi se nalaga da ostana za edna nosht- niamam nikakavi pretenzii za hotela, samo da prekaram noshta. V tozi smisal ne tursia neshto spezialno. Blagodaria na vsichki!



Тема Re: Vapros kum jiveeshti v Milanoнови [re: gkt]  
АвторNicola (Нерегистриран)
Публикувано14.05.03 00:51



Ами виж, има 4 летища (Малпенса 1, Малпенса 2, Линате, Орио ал Серио), но ти със сигурност ще кацнеш на Малпенса 1, което е на около 80 км от Милано. Има рейсове (тръгват точно пред самото летище, няма начин да сбъркаш) на всеки 20 мин до града, стига се за около 50 минути, билетът е около 4 евро, ако не ме лъже паметта. Има и влакове за гара Кадорна, мисля на всеки 30 мин.
Рейсът от летището те стоварва директно на Централна гара, там е бъкано с хотелчета всякакви, но за цените нямам идея...
Иначе на самото летище съм почти сигурен, че няма. Пробвай да питаш за всеки случай.
Потърси в нета, има много сайтове за хотелите в Милано.
Успех!



Тема Re: Vapros kum jiveeshti v Milanoнови [re: Nicola]  
Автор мaлka тъпa фeя (Пища Хуфнагел)
Публикувано14.05.03 02:44



билета за влака струва 9,5 евро в едната посока.Около Кадорна обаче няма много евтини хотелчета,защото е в една от най-скъпите части на Милано.Иначе около Чентрале наистина е бъкано с хотели, но доколко са евтини не мога да ти кажа.Май по-евтините бяха по виа Витрувио,ама може и да бъркам.
Както ти е казал Никола, виж из нета







Yo soy como el viento,toda me puede sentir..pero ninguna me puede tener...

Тема Blagodaria i na dvama vi :)нови [re: мaлka тъпa фeя]  
Авторgkt (Нерегистриран)
Публикувано14.05.03 04:02



Blagodaria i na dvama Vi za izcherpatelnata informazia Stana mi dosta iasno, naistina:) Dali e opasno za sama jena tam?? Blagodaria vi ot sarze oshte vednuj :)



Тема Za nishto :)нови [re: gkt]  
АвторNicola (Нерегистриран)
Публикувано14.05.03 10:06



Syjaliavam za latinicata, no sym v ofisa i niamam cyr :)

Abe po princip Milano ne e ot nai-bezopasnite gradove, osobeno zonata okolo Stazione Centrale (kakto e trygnalo, tam shte prenoshtuvash:-)). Kakto vyv vseki metropolis okolo centralnata gara e pylno s vsiakakvi otrepki - v nashia sluchai albanci, arabi, rusnaci, turci, nelegalni vsiakakvi - vkliuchaia bylgari, i druga podobna svoloch neveroiatna.
Za sama jena hich ne e priatno tam, ama hich. Zatova moiat syvet e (ako mojesh da si go pozvolish) da prejalish niakoi lev otgore i da namerish hotel blizo do Cadorna - mnogo po-bezopasno e kato zona, a i si bash v centyra, na 2 min pesha ot zamyka i sravnitelno blizo do katedralata (a Stazione Centrale si e dalechko).

Ako nameria malko vreme dnes shte potyrsia iz neta za hotel v raiona:)



Тема ceni na hoteliнови [re: gkt]  
Авторnino (Нерегистриран)
Публикувано14.05.03 12:41



Okolo Malpensa cenite na hotelite sa visoki. Na mene mi iskaha ot 150 do 300 evro za edna nosht v njakolko hotela - povecheto bjaha maj v Somo Lombardo ili neshto takova...blizo do letishteto. Ta nakraja zaspah v kolata si na edna benzinostanvija do njakakva gorska mestnost, i v 4 chasa prez noshtta me sabudiha policai svetejki mi s feneri v kolata, i mi vikaha: Pericoloso, pericoloso...neshto takova...to maj znachelo 'opasno'...Az prosto se izmestih na druga benzinostancija i pak zaspah



Тема Re: Vapros kum jiveeshti v Milanoнови [re: gkt]  
Автор BRAVEHEART (един точен тип)
Публикувано14.05.03 16:11



Vij kakvo - rezervirai si hotel ot bulgaria, zastoto tuk da doidesh i da tursish hotel niama da stane. prigotvi se za minimum 50 evro noshtuvkata. Ima variant i v edin mladejki hostel samo za 16 evro na vecher, kato mesta ima, no pak moje da se zapazi i ot bulgaria. Az ne bih kazal che e opasno, no si e vurha na mizeriata - ste spish s oste pet nepoznati jeni i ste ti dadut edna kasa v koiato da si zakliuchish bagaja.
Ako v kraen sluchai nesto se oburka i niama kude da spish, mojesh da zapovidash u nas. Osobeno ako e v intervala chetvurtuk-nedelia ste si imash i samostoiatelna staia. Znam che e malko neobichaino predlojenie tui kato ne se poznavame a i v apartamenta sme suvsem vuzpitani, no i samo muje i vse pak e po-dobre da se doverish na men otkolkoto da ostanesh na zentralna gara. Abe ako imash problem obadi se i ste ti pomogna - ste namerim reshenie koeto da te ustroiva. Dai e-mail za da moga da ti pratia telefonnia si nomer ako iskash.

"Всеки човек умира, но не всеки наистина живее" Уилиям Уолъс


Тема Re: Vapros kum jiveeshti v Milanoнови [re: BRAVEHEART]  
АвторNicola (Нерегистриран)
Публикувано14.05.03 16:21



Wow, Lanselot v deistvie :-) Da ne stane posle momata da ne iska da si hodi i da vzeme da se zapishe v Bocconi? :-P
A devoikata idva ot USA, dokolkoto razbrah, ne ot Bulgaria.
Inache hostel-yt e super mizeria (toia na QT8, nali?) i e neudoben za letishteto...



Тема Re: Za nishto :)нови [re: Nicola]  
Авторgkt (Нерегистриран)
Публикувано14.05.03 21:25



Iasno, znachi tam na Zentralna Gara v Milano e kato na Zentralna Gara v Sofia Mai naistina shte se orientiram kum Cadorna..Ne znam, mnogo mi e nekomfortno otkam sigurnost- izrastnala sam v Sofia i znam kakvo znachi prestupnizi okolo takiva mesta...Shte vidim, blagodaria ti, mnogo



Тема Re: Vapros kum jiveeshti v Milanoнови [re: BRAVEHEART]  
Авторgkt (Нерегистриран)
Публикувано14.05.03 21:29



Prosto niamash predstava kolko me trogna s predlojenieto si i informaziata kato zialo
Minimum 50 evro mi e idealno, iskam da kaja, che mejdu 50-70 dolara niama da mi napravi vpechatlenie, vaprosa e da ne otsiadam v 5 zvezden hotel i luksove, ami da izkaram noshta. Ako imah blizki niamashe i da se chudia, ama nikogo ne poznavam tam . A tvoeto predlojenie zvuchi interesno, no shte vidim, ima dosta vreme do togava - chak za Septemvri govoria
BLAGODARIA ti ot sarze:) Badi shtastliv i neka dobroto ti se vrushta




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.