Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:59 28.06.24 
Българи извън България
   >> Българи в чужбина
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
Тема Re: Защо предпочитате чужденци за патрньори?нови [re: любoпитcтвo]  
Автор oziris (член)
Публикувано04.07.03 19:24



Mi shtoto v legloto ne e neobxodimo mnogo da govori, i tui i tui ne se razbirate



Тема Re: Защо предпочитате чужденци за патрньори?нови [re: tioti]  
Авторurpan (Нерегистриран)
Публикувано04.07.03 20:29



Abe sto ne si kajesh napravo che ne ti se jivee v Bg i che iskash chrez chuzdeneca da ja napusnesh ami vadish sega ot 100 kladeneca woda kolko sme bile tapi Balgarskite maje?Ne zablujdavay sama sebe si!



Тема Re: не е вярно!!!нови [re: evro]  
Авторurpan (Нерегистриран)
Публикувано04.07.03 20:31



Sas mustaci che sa po STRASTNI



Тема Re: То е ясно!нови [re: ivo]  
Авторkeri (Нерегистриран)
Публикувано26.07.03 20:54



TUPI SELIANDURI,
NAI-KRASIVITE JENI SA BULGARKITE!VUV BULGARSKATA JENA E SUBRANO VSICKO HUBAVO.BULGARKATA E KRASIVA I INTELEGENTNA,JENA I LIUBOVNITZA,MAIKA I DOMAKINIA!VUPREKI MIZERIATA I NEDOIMUKA UMEE DA SA4ETAVA I IZMAISTORI,OT NISTOTO DA NAPRAVI NESTO!PO VISCKO MOGA DA RAZBERA.4E NIAMATE NIKAKUV OPIT!STE PLATITE ZA GLUPOSTA SI,NAMERETE SI VASTA ME4TA EVROPEKA I STE RAZBERETE MNOGO NESTA!



Тема Re: Чужденките са по добри ............нови [re: keri]  
Авторoпитaл (Нерегистриран)
Публикувано27.07.03 02:33



.........в леглото , затова .



Тема Re: То е ясно!нови [re: Alzheimer]  
АвторAнтeнa (Нерегистриран)
Публикувано27.07.03 09:26



Интересно, какво разбирате под еманципирана жена? Аз мисля, че рядко в световната история жените са притежавали по-добра социална позиция в обществото от българската жена. Не знам сега как е, но преди 15 години да речем, Българката имаше право на платено майчинство 2 години, а работата й се пазеше за 3 години; децата си можеше да запише на ясли и детска градина за минимални суми и много по-рано; Българката имаше равна заплата с Българина и моето лично впечатление е, че в семейството, Българката взима решенията по-често от мъжа или поне на равно с него; Българката можеше да се облича по свой си вкус, да гласува, да изповядва каквато си иска религия и т.н. Що се отнася до мургавия, брюнетен тип Българка- това е въпрос на личен вкус. Не забравяйте, че Бялата раса е в болшинството си брюнетна. А Българският народ физически е разнообразен: имаме синеоки, белокожи с руси и червени коси, както и различни нюанси на брюнета, има ниски, има и високи: просто не познавате Българската демография добре. Науката е установила, че смесени индивиди са по-жизнени и по-здрави, а Българската нация се е създала от сливането основно на славянското и прабългарското племе. Противоположностите се привличат казват, може би така и са взели решение прабългарите да останат на Балканите, особено като са "познали" русите синеоки славянки. Не забравяйте, обаче, че Ботев пише за "там де либе хубаво черни си очи вдигнеше и с оназ тиха усмивка в скръбно ги сърце впиеше". Единственият ми известен Български поет, възхваляващ сините очи (на дъщеря си) е Валери Петров, и то той е Български Евреин. Иначе моделът за женска красота взет от Българския фолклор е бяла кожа (спомнете си стиха:"цяла съм планина огряла"), тъмни очи и руса коса.



Тема Re: Anteno, ima6 pravo!нови [re: Aнтeнa]  
Автор Гъцo (СЕЛЯНИН)
Публикувано27.07.03 10:01



Na 6vetzartzite brakovete im gi tolerirat osobeno ako sa so aziatzi. Neglasno razbira se. Abe daje ima6e ne6to leko pripluznato u prasata predi godini. Ina4e moe vidi6 tekvia hohaveliatzi ot tea deka ne sa se me6ali, da i4 nema i da misli6 ako 4erka ti ripne na nekoi papuas. A za na6te jeni ia tva sum go 4uval odavna, 4e po nekoi mnoo vajni pokazatele sa bile na prvo mesto u sveto. Tuka nali ima razni mejdOnarOdni organizatzii, ta toku skiva6 nekoa po-osobena statistika. Ma sakm da kaem, 4e mnoo sum se kefil koga zapoznati europeiki mi govorat s uvajenie za mestoto koeto bulgarskata jena ima u ob6testvoto. Tika sa moe se izdue nekoi, ma tva si e 4istata istina. Jalko, deka urodlivata situatzia u naze, posma4ka malko modelite. Ma ia vervam nai ve4e u BULGARSKATA JENA!!! Ona pa 4e ni podredi ka si znae i moje! Daaa


Gu Tzo - dobre 4e sa oni

КВО Е ТВА?


Тема Re: A pa iaze nasekadeнови [re: любoпитcтвo]  
Автор Гъцo (СЕЛЯНИН)
Публикувано27.07.03 10:12



falim bulgarskata biznesdama! Na site koi me pitat u 4ujbina razpraviam, 4e predpo4itam da kontaktuvam po bizness samo s jeni u BGeto. Mai nema smisal da vi obesniavam za6to?! I s neturpenie 4ekam i jena da po4ne da rukovodi i stroitelna firma, ta da po4nem stroejo na tva deka sum go zamislil. Ako se ne nameri skoro, 4e turim Gutzovitrza za 6efka na edna tekvaa i togava ne znam dali 4e ostane konkurentzia?! Daaa


Gu Tzo - nema maitap

КВО Е ТВА?


Тема Re: A pa iaze nasekadeнови [re: Гъцo]  
АвторБГ aporaнт (Нерегистриран)
Публикувано27.07.03 11:05



Гъцо,

признавам си сърдечно, че никой не е успял досега да ми бръкне така в здравето както твоят начин на писане. Какво е това уникално съчетание от думички от източните и западните диалекти (никъде в България не говорят така) и на всичкото отгоре написано на латиница, че и 24 букви от латиницата не са ти стигнали ами добавяш 6-ци и 4-ки. Бррр, ще повърна.



Тема Re: Stiga be Arogant!нови [re: БГ aporaнт]  
Автор Гъцo (СЕЛЯНИН)
Публикувано27.07.03 11:28



Nemoi vrata6 vruz efiro teka! Kvo pa tolko zabelezva6?! Te, orata nali razbirat! Sa ka si tolko giavol, ia kaji ti moe6 li da mesi6 leb be? Oti taa sutrin omesiime dva s Gutzovitza. U edinio turnaame sekakvi semki, po zapadnia6ki tertip. Tva za pruv pat de. Da skivame 6to 4e stane?! A na obed 4e idvat pa navalitza i 4e falim na6te madami.

Pa za diaLekto ve4e beh obesnevAl. Kato sum otsekade, na kakov smeta6 pa 4e trebe 6preham, a?! Toa si mi aresva i si go motliavim. Ti mu vikai ako saka6 bul-gutz, nema ti se rassurdim. Pa ako saka6 i ne6to arogantno turi. Ae

Gu Tzo - bul-gutz slang proff.

КВО Е ТВА?



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.