Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:13 29.06.24 
Българи извън България
   >> Българи в чужбина
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
Тема Re: не е вярно!!!нови [re: вяpнo e !]  
Авторnakoimupuka (Нерегистриран)
Публикувано17.05.03 23:58



q idi se lekuvai
Moje i pri ochen, i pri psixo ednovremenno!



Тема Re: alzcheimerнови [re: Eвpoпeeц]  
Авторkaдe бe, бpaтe... (Нерегистриран)
Публикувано19.05.03 12:47



айдее, развя се знамето на феминизма...

то ще ти се върне пич (това дето си го пожела и го нарече "освободена жена", пък то е жена без задръжки), хайде запомни постинга си и се сети за него когато любимата ти каже нещо от рода че иска малко повече лично пространство ... което пък го разбирай че рогата ти са вече на главата



Тема Re: alzcheimerнови [re: aлфa]  
Авторkaдe бe, бpaтe... (Нерегистриран)
Публикувано19.05.03 12:58



точно така! напълно съгласен :)))

който не е пробвал да види каква е културната разлика, нека пробва. иначе има да лее мозък докато го има тоя форум



Тема Re: не е вярно!!!нови [re: Dina]  
Авторпич (Нерегистриран)
Публикувано19.05.03 14:34



напълно те подкрепям, скъпа.
аз от малък съм си фен на българките.

само един въпрос имам. гледам заговори се за косми тука - ПОСЛЕДНО ми кажете как харесвате мъжа. СЪС или БЕЗ косми по гърдите ... че ми писна вече...все да съм в грешка.
пишете. и да НЯМА противоречиви мнения, моля



Тема Re: не е вярно!!!нови [re: пич]  
Авторevro (Нерегистриран)
Публикувано19.05.03 15:03



A ti kak haresvash bylgarkite SUS ili BEZ mustaci?



Тема Re: alzcheimerнови [re: kaдe бe, бpaтe...]  
Автор aлфa ()
Публикувано19.05.03 19:37



С риск да продължа дебатите по темата бих искала да споделя накратко как виждам този тип връзка. Скромните ми впечатления са, че тук жените са главата на семейството, а мъжете- под чехъл, което твърде ме съмнява, че би устроило някой българин. Все пак и вие, мили мъже, също като нас българските жени сте научени, че мъжа е силната половинка във връзката.
Но човека има право да опита може и да греша.



Тема Един Македонецнови [re: любoпитcтвo]  
Автор Velocity (непознат )
Публикувано19.05.03 23:52



Въпроса за мен не е правилен... нямам ясна граница м/у 'тях и нас' ...

Ето ти моята история. Значи ама отдавна живея на Запад. И покрай мен няма много Българи. Мешам се с околните мъже. Добри хора - честни, работливи, уважават те ... и.т. С някой от тях живея, любов... и т.н.

От време на време житейската ми пътека се мешаше с тази на български мъже. Един много го обичах. Не стана. Не стана защото, (аз така сега като гледам назад смятам), споделяхме много 'демони' (много и все Балкански дяволи!). На мен ми трябваме положителност, енергия, друго по-еманципирано виждане на половите отношения... Б-ски мъже нямаха много от това (сега не знам, може и да се понаучили, но не съм имала честа...).

Но слушай! Миналото лято изкарвам в Б-я. На Дружба (да, още така се казва) срещам значи един Македонец. Ооооо! Пием бира по цяла нощ в минералните басеини и си говорим... То за любов; то за Изток и Запад; то за България и Македония... Говорим и си умираме и от кеф, че споделяме език (изведнъж станах много благодарна на баба щото от нейния селски Б-ски някакси знаех Македонски!).

Покрай толкова сближено говорене малко време не остана за 'интими-миними' и за първи път това нямаше значение! (Секс за мен остана някъде на заден план защото такава близост не бях чуствала от тиинаджерски години!).

И така, Западни мъже могат да ни дадът това дето никога не сме имами... а Източни ... това което винаги сме имали и загубили по 'пътя'.... 'нас си', себе си...

И при едните и при другите не винаги се получава - но потециала е там.

а МАКЕДОНЕЦА БЕшЕ женен....

Ето виждаш ли защо си мисля, че въпроса ти не е баш за какво става дума.........



Тема Re: Един Македонецнови [re: Velocity]  
Авторpak az (Нерегистриран)
Публикувано20.05.03 09:00



Tova beshe edin ot nai hubavite i otkrovenni postingi koito sam chela dosega. Ubedena sam che ako vsichki go prochetem i vniknem v smisala mu, nai- posle shte zarovim tomahavkata na voinata i shte si priznaem che nai-hubavoto gardje si e nasheto. Az lichno izostaviam napadatelnata si pozicia(zasega) i shte vi kaja otkrovenno, che nai krasivite maje sa nashite- slavianskite maje. a otnosno jenite shte citiram moi bivsh shef vav BG- anglichanin "V Anglia 60% ot jenite sa grozni, 40%- hubavi, v BG 60% ot jenite sa hubavi, 40%- krasivi".



Тема Re: alzcheimerнови [re: aлфa]  
АвторЮpo (Нерегистриран)
Публикувано21.05.03 22:04



Абе , на некои мъже ни харесва да сме под чехъл . Проблемите почват , обаче , когато мадамата реши да замени чехъла с ботуш . Мъка , брато .



Тема Re: То е ясно!нови [re: любoпитcтвo]  
Авторmali (Нерегистриран)
Публикувано03.07.03 23:05



Skapa a,ko iskash ebane skapa sedi si vav Bg. .Nashencite si sa nai-dobrite
4yjdencite=geiove




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.