Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:45 04.07.24 
Българи извън България
   >> Българи в чужбина
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | >> (покажи всички)
Тема Re: Za KozaMostraнови [re: KozaMostra]  
Авторgreshish (Нерегистриран)
Публикувано08.05.03 12:47



Greshish, 'pak az' ne e romkata. Ako beshe tia dosega da vi e svriala v misha dupka, poznavam momicheto lichno. Verno che e mnogo zabavna, no v drug smisul, kato si narochi niakoi da ne si i nasreshta. Muja i ne e arabin no e bogat i ima iahta, romkata vliza ot dujd na viatur v dira, uchi momicheto v universiteta.



Тема Re: Za "nai-nadarenite" bylgariнови [re: ZENA]  
Авторdruga JENA (Нерегистриран)
Публикувано08.05.03 12:58



Druj si boklucite , koi te spira.



Тема Re: Za posleden putнови [re: KozaMostra]  
Авторpak az (Нерегистриран)
Публикувано08.05.03 13:21



Are, oshte edin meraklia. Ama mnoo si pronicatelen be, muzikanta. She ti gledam na posting, i she ti kakav si:
Ot nisheto obshtestvo, ama to v BG takova niama, taka che prosto si ot provinciata. Ne se pritesniavai, ako mnogo papkash i mnogo slushkash i ti shte mojesh da vidish golemiat grad niakoi den.
Za LaBtop ne ti obeshtavam, shtoto mnogo bali tutun triabva da sganesh za da si go pozvolish, no ako pomolish niakoia kakichka deto e bila ili e v Germania da ti go pokaje pone, moje i da ti varje.
I posledno, za kakvo se nervish na kolata i koia godina e kato pri karuchkite tova ne e ot osobeno znachenie. Aide sega biagai da si nahranish magareto che ako pukne shte triabva sam da si ya teglish.




Тема Абе с извинение към другите,ама да ти еба майкатанови [re: pak az]  
Автор KozaMostra (почитател)
Публикувано08.05.03 14:20



Ма как си познала па за всичко ма,а?Аз пък съм сигурен че или си Сигането,или си некоя от многото му сестри!Същия тъп и вулгарен стил.
За личното си положение на овца като теб няма да обяснявам,щото си ми през кураЛаптоп си имам личен,имам и две каруци в гаража-братята ти сиганета им мият прозорците по светофарите
Ела аз пък че ти гледам на боксова ръкавица-много познавам
Айде сус оттука

Защо трябва да пиеш и да караш,когато можеш да пушиш и да Летиш?!


Тема Re: Абе с извинение към другите,ама да ти еба майкатанови [re: KozaMostra]  
АвторKoza li si, Pruch li si (Нерегистриран)
Публикувано08.05.03 14:35



Ama ti pak revesh ta se kusash. Nali ti kazaha che romkata i 'pak az' ne sa edno i sushto lice, daje me sumniava da se poznavat. 'pak az' e bulgarka i e s bogat arabin, po neini dumi mnogo dobur v seksa. Ta tova li ti e bolkata, che bulgarkite si namirat po-gotini muje ot bulgarite? Ami koiato e hubava si namira ili bogat arabin ili bogat zapadniak. Groznite ostavat za tebe, kakvo se iadosvash?



Тема С риск да се повторя...нови [re: Koza li si, Pruch li]  
Автор KozaMostra (почитател)
Публикувано08.05.03 14:53



Пак ще ти кажа:дремеш ми на органа. Все ми е тая Цигане ли си,Тарамбука ли си... и кой си хванала за жезъла.
Аре ходи на следобедната литургия-да вземеш некой лев

Защо трябва да пиеш и да караш,когато можеш да пушиш и да Летиш?!


Тема Re: С риск да се повторя...нови [re: KozaMostra]  
АвторKoza li si, Pruch li si (Нерегистриран)
Публикувано08.05.03 14:57



Az ne sum nito romkata, nito 'pak az'. Stiga s toia rev, izburshi sopola, ne se izlagai taka pred damite.



Тема Re: С риск да се повторя...нови [re: Koza li si, Pruch li]  
Автор KozaMostra (почитател)
Публикувано08.05.03 15:27



Сус мааааааааааааааааа.Деба и циганетонахално ей!

Защо трябва да пиеш и да караш,когато можеш да пушиш и да Летиш?!


Тема Re: С риск да се повторя...нови [re: KozaMostra]  
АвторKoza li si, Pruch li si (Нерегистриран)
Публикувано08.05.03 15:35



Kolko puti da ti povtariam, che ne sum nito 'pak az' nito romkata? Stiga reva de, pokaji se kato muj, kakvi sa tia sopoli? Vmesto da se jalvash idi raboti, napravi pari i vse shte ti kacne niakoia i na teb. Vse neshto e ostanalo i za teb, ajde gore glavata.



Тема Ма аз си работя манови [re: Koza li si, Pruch li]  
Автор KozaMostra (почитател)
Публикувано08.05.03 15:50



И междувременно се забавлявам с палячовци като тебе
И вземи престани да си бъркаш в носа,че ми писна с твойте сополи.
Айде и леко с арабелите


Готино е да си важен!Но по важното е да си Готин!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.