Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:38 27.06.24 
Българи извън България
   >> Българи в чужбина
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема СТОЙТЕ СИ ТАМ!!!нови  
Автор3AГУБEH (Нерегистриран)
Публикувано09.04.03 13:23



Здравейте,
Пиша тук защото предполагам,че като при всички хора,които отдавна са в чужбина със сигурност се появят носталгия и самота.Знам го от опит.Живял съм в чужбина 8 години и най-голямата глупост,която съм правил в моя живот е това че се върнах.
Аз съм на 35 години.Имам добра/за целия останал свят/ професия-журналист.Работя в най-авторитетната медия в БГ.Щастливо женен.
Всички ще кажете и какво плачеш?!?!Отговорът е прост-България е най-отвратителното място за живот и работа в целия свят.Професията ми е свързана с много пътуване и съм имал възможността да видя доста места на тази планета.И проблема не е в мястото.Чисто географски БГ е "целуната от Бога".Просто хората тук са адски скапани.В това се коренят всички беди на тази страна.Пълно е със завистници,злобари,комплексари и всякакви подобни.Качествените просто се изнесоха навреме.Такъв негативизъм се е насъбрал у всички,че живота е непоносим.Бих могъл да говоря много по този въпрос,но сигурно ще ви отегча.Искам само да ви кажа едно-ако ви е възможно не се връщайте в БГ!Колкото и да е трудно в чужбина,колкото и да ви липсват приятелите и роднините,не го правете.Тук освен,че ще мизерствате ,ще полудеете от отношенията между хората.
Нека това,което пиша да не ви звучи поучително или наставнически.Смятам,че интернет е територията на свободните хора и просто изразявам своето мнение.
Бъдете здрави и Бог да ви пази!



Тема Re: Аааа, Зяагубеняк, че извеневаш!нови [re: 3AГУБEH]  
Автор Гъцo (СЕЛЯНИН)
Публикувано09.04.03 14:03



Има, останале сме цела гора от стоманена простотиа! Се качествени идеьоти! И теа хорски некачества дека те тормозат тебе, ние алтафингерите ги величаем бе! Я гЛе, останалио свет че умре от скука! Ако не бе таа война, чеха им се обирьосат мозаците! Па ние сме си екстра! Е, падат жертви секакви, ма то мое ли таквоа бурно ентелектоално развитие и да нема естествен отбор бе! Я се не насмитай толико, ми се напни за некой Пулитцар! И главешката стисни здраво найнайнай-новото време! Оно па че е наше, на идеьотите! Ае

Гъ Цо - напред, простотиата е блясак, който у душите тлей

КВО Е ТВА?


Тема Re: СТОЙТЕ СИ ТАМ!!!нови [re: 3AГУБEH]  
АвторДoнa (Нерегистриран)
Публикувано09.04.03 14:31



Изненадана съм от това, че журналист би си позволил да поставя такава обобщена диагноза за една цяла нация, но както той сам казва, всеки има право на мнение. Моето е, че не се делим на качествени и некачествени, а на тези, които имаме практическата възможност да намерят реализация извън страната и тези, които я нямат. Лично аз познавам повече качествени от втората категория отколкото от първата.
Колкото до негативизмът сред хората - той не е тяхна вродена черта, а нещо което има причина и надявам се разрешение. Но последното няма да бъде достигнато докато хората се наричат едни други скапаняци.



Тема Re: Донке ма!нови [re: Дoнa]  
Автор Гъцo (СЕЛЯНИН)
Публикувано09.04.03 14:55



Па и ти си права! Ма я ми кажи ти драга, освен тва дек твардиш за "ората се наричат едни други скапаняци", има ли друг народ по свето дека не поздравява срдечно?! Па нашенецо ако рече ДОБЪР ДЕН, случайно де, че го кае с не половин, ми с една десета уста! Язе сЛед дЛги набльодениа се убедих, че се не казват теа две валшебни думички, просто оти ти се и не желаят! Виж ако се сопнеш и се распльокаш у некоа локва по сурат, целото пешеходство наоколо че испадне у екстаз! У литературата обаче тоа глибок характер е затиснат от добродетели до задушаване! Ма немашто бе

Гъ Цо - гьоз гьоз типи шоп

КВО Е ТВА?


Тема Re: СТОЙТЕ СИ ТАМ!!!нови [re: Дoнa]  
Авторnino (Нерегистриран)
Публикувано09.04.03 16:03



Abe verno...mnogo zloba i zavist v BG. Ama lichno mene tova me kefi Naj-obicham da buzikam zavistlivi i zlobni........Gledaj da se adaptirash i da namirash udovolstvie v celija tozi haos. Az za edna dobra zaplata v BG se vrushtam...Kakwo po-goljamo udovolstvie ot towa da gledash zlobari kak ti zavizdat



Тема Re: Нино, верно е, таквиа бол!нови [re: nino]  
Автор Гъцo (СЕЛЯНИН)
Публикувано09.04.03 16:19



Ма ако се напнеш да потрсиш убаво, че откриеш таквиа екземпляре дека мое се скинеш от майтап за двесте годин напреде бе! И си има мноо свесни ора, ма се не показват у таа балвоч сега! И винаги си е имало! Са периодо е шашав оти след дрогарете е некаф ад у душите на ората! И тва че мине обаче!




Гъ Цо - п(р)остТотало

КВО Е ТВА?


Тема apsolutno vernoнови [re: Гъцo]  
Авторnino (Нерегистриран)
Публикувано09.04.03 20:12



Prosto Tato ni eba mamata za oshte 2-3 pokolenija...
Ama i sled 5 veka 'osmansko prisustvie' i 45 godini komunizum, pak sme pichove



Тема Re: apsolutno vernoнови [re: nino]  
Авторaz klavdii (Нерегистриран)
Публикувано09.04.03 21:45



da ste zivi i zdravi shtoto vi e mnogo sladak lafa, tova po sveta go njama, navsjakade si zavizdat, ama sladki vi usta s bqlgarskija deto go govorite. takav kef e samo v BG.



Тема Re: СТОЙТЕ СИ ТАМ!!!нови [re: 3AГУБEH]  
АвторOBURKAN (Нерегистриран)
Публикувано10.04.03 04:53



NEZNAM TI ZASHTO SI ZAGUBEN, AMA AZ SUM TOTALNO OBURKAN - KOGATO SUM V CHUJBINA, KUDETO JIVEIA, MI LIPSVAT PRIATELI, RODITELI, SOCIALNIA JIVOT, KOITO IMAH TAM, RABOTATA I KAKVO LI OSHTE NE, A KOGATO SE PRIBERA TAM MI LIPSVAT DOSTA NESHTA OT TUK...ZASHTO NYAMA IDEALEN VARIANT?!
A ZA BULGARITE MISLIA, CHE NE SA LOSHI HORA, NO DA JIVEESH NA DUNOTO I DA ZNAESH, CHE NJAMA DRUGO TAKOVA OTDOLU, NO TI PRODULJAVASH DA SI POTUVASH...E, TOVA NYAMA KAK DA NE TE OZLOBI.
OT DRUGA STRANA, TI SI BIL V CHUJBINA DOSTATUCHNO DULGO VREME, ZA DA STIGNESH SAM DO IZVODA, CHE NIE SI OSTAVAME ZA TJAH "CHUJDENCI" I KAKVOTO I DA PRAVISH, VINAGI SE USESHTA "MALKO PO RAZLICHNOTO" OTNOSHENIE KUM NAS. MEN TOVA ME POBURKVA. PRDPOCHITAM DA SE SBLUSKVAM S DO BOLKA POZNATITE OZLOBENI HORA S BEZBROI PROBLEMI V GLAVATA, OTKOLKOTO S... NE MI SE OTVARJA TAZI TEMA, CHE MOGA DA SI PISHA DO UTRE SUTRINTA. V OBSHTI LINII SAMO DA OBOBSHTJA, CHE MNOGO SE RAZHVURLIH: ZA MEN BULGARITE NE SA PO LOSHI OT KOIATO I DA E DRUGA NACIA, A AZ IMAM BAZA ZA SRAVNENI (PONE NJAKOLKO), I AKO DURJAVATA MI DAVASHE VUZMOJNOSTA DA IZKARVAM TOLKOVA PARI, KOLKOTO IZKARVAM V CHUJBINA, ZA DA MOGA DA JIVEJA PROSTO NORMALNO, NE BIH SE ZAMISLIL I ZA SEKUNDA - VRUSHTAM SE V BULGARIA...NO IMA EDNO "AKO", ZA SUJALENIE!



Тема Re: СТОЙТЕ СИ ТАМ!!!нови [re: OBURKAN]  
АвторLavka (Нерегистриран)
Публикувано10.04.03 09:52



Prav si.Obob6ti dilemata na vsi4ki ni.
V bg e dobre za tezi koito si pe4elqt normalno.
Te ne sa nito ozlobeni,nito ot4aqni.
V 4ujbina e trudno za vsi4ki.Na konfort se svikva barzo(tova e normalnoto),no psihi4eskiq tormoz 4e si "vtoro ka4estvo" teji za tzql jivot.
Razbira se trqbva da go useti6 na garba si ,za da go povqrva6.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.