Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:42 24.09.24 
Българи извън България
   >> Българи в чужбина
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Re: Гробиштаров, ти си наясно бе!нови [re: Craig]  
Автор Гъцo (СЕЛЯНИН)
Публикувано05.04.03 17:16



Па теа горе ме пратиа у Антиподите! Тва е Ривиерата бе альооо! И са че е студ там! Че висим по тъпи хлорирани писини и гадни зали с железа. Тва иди-доди, ма че се руча и крка яко. Шайката е такваа! А язе сакам един път да сопрем за малко и да фанем да постим! Па и да се наспим! Дааа




Гъ Цо - малко транкиль сакам бе

КВО Е ТВА?


Тема Re: Гробиштаров, ти си наясно бе!нови [re: Гъцo]  
АвторCraig (Нерегистриран)
Публикувано06.04.03 17:42



Па като сакаш транкил, дай да се смениме. Я че идем да гньетем и а се плакнем по басейните на ривиерата, а ти че чукаш тука чакълчета на мое место! Сакам секи ден салат дьо бар със сьомга, ескалоп с червено винце а мое и пръжола "направи си сам" на камик! И ако мое така поне един два месеца!



Тема Re: Veche i nie sme naiasno!нови [re: Гъцo]  
Авторlndiana Jones (Нерегистриран)
Публикувано07.04.03 23:58






Hubu, pratihme te na niakoi ostrov, ama losho niama, dobro ti mislehme be Gace!
Nali si ni zvezdata tuka, samo hubavi neshta ti pojelavame, pak i na vsichki drugi.

Eto sega veche znaeme, che Antib ne e ostrov, nali kazvat: "Ne pitai starilo, pitai patilo"

I da razkazvash kak se meditira tam, da ne izchezvash zadalgo



Тема Re: Шо стана со гаштите,бе....................нови [re: Гъцo]  
АвторБope (Нерегистриран)
Публикувано08.04.03 00:22



.....маа ли ги у тоа Антиб ли беше,шо беше ? Или си ги заврел у некое чекмедже ,да отмарат демек ?



Тема Re: Че гилам теа дни бе!нови [re: Бope]  
Автор Гъцo (СЕЛЯНИН)
Публикувано08.04.03 14:05



За технио Великден че одим. И че медитирам! Оно знаете ли ка се медитира и редува яко спорт со махмурлук бе?! Мноо е тешко ви казвам! И че е фраш от мадами и дечорлига, не моем си чу прикаската ората! Па требе и некое становиште да искажем разумно! Оти се ме питат, кво стаа са у вазе! Писна ми от таа општествено-политическа опстанофка и соцеална позициа! Че каем, че имам вече по-големи бели петна у мислта! Са се подготвям идейно, да не истрсим некоа глупост за глобализацеата и мериканците, че се пак там некаде дебне и тоа Ширак бе! Те тека

Гъ Цо - тур диьо конЬри

КВО Е ТВА?


Тема Re: Че гилам теа дни бе!нови [re: Гъцo]  
Автор isis (непознат)
Публикувано08.04.03 16:21



Като чета какво си писал, звучи интересно. Изглежда ще е забавно събиране. Един въпрос обаче ме мъчи, наистина ли смяташ да развалиш купона с гаден рикар?



Тема Re: Лелеее........нови [re: Гъцo]  
Авторпa Бope (Нерегистриран)
Публикувано08.04.03 23:34



.......пази се от тоа Шарк,брато,он е опасен Бел Франкофонски Grande Shark.От тоа Шарк и американцките риби бегат.Да не си пишман.

Умната и со здравие тамо по Рибиерата.Па со политпросветата вервам ше се опраиш.



Тема Re: Как че е гаден рикаро бе?!нови [re: isis]  
Автор Гъцo (СЕЛЯНИН)
Публикувано09.04.03 10:16



Мноо си е убаф даже! Мое си го бЛижем по секо време. Верно, че минава за просташко пиенЬе малко сред мадамите, ма поне ка си го разредим и си го цокам по-дълго време. Убавите им вина ич не са им ефтини бе! А теа дека ги предлагат обикновено по кръчметата са киселяк. Язе наште си ги по тачим! Грапа убава па се намира ретко. Уиски и водка съшто кркам, ма само у гоЛеми коЛичества! Е, кво да жулим тогава?! Ми пастис и рикар! Тва е най-сгодно бе! Дааа


Гъ Цо - и некаф коняк там

КВО Е ТВА?



Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.