Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:09 08.06.24 
Българи извън България
   >> Българи в чужбина
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема КАК МОГА ДА ЗАМИНА ДА РАБОТЯ В.....  
АвторИHФO (Нерегистриран)
Публикувано23.03.03 23:29



Гърция, Испания, Италия или Великобритания? Ако някой има информация за стабилна фирма посредник тук, която е легална и намира бързо работа, нека ми напише. Не мога повече тука- работя на 3 места и се скапвам от работа, а едва успявам да си плащам само наема. Предпочитам да пробвам някъде навън. Благодаря на тези, които ще ми отговорят.



Тема Re: КАК МОГА ДА ЗАМИНА ДА РАБОТЯ В.....нови [re: ИHФO]  
Авторaa (Нерегистриран)
Публикувано24.03.03 14:28



zashto iskash tochno tam?
kakvo obrazovanie imash? kakva spetzialnost?
na kolko godini si?
moje da s ezapishesh njakade da uchish, dava ti pravo na rabota( opredeleni chasove legalno) no moje i da rabotish i nelegalno mejdu drugoto, a kato vzemesh mesna diploma shte imash golemi shansove da ostanesh da rabotish.
ne ti preporachvam firmi.



Тема Re: КАК МОГА ДА ЗАМИНА ДА РАБОТЯ В.....нови [re: ИHФO]  
Авторaa (Нерегистриран)
Публикувано24.03.03 14:31



drug nachin: kandidatztvai za emigracia v kanada - otnema povechko vreme no si struva, poluchavash pravo na rabota, ezikov kurs, pomoshti dokato se ustroish



Тема Re: КАК МОГА ДА ЗАМИНА ДА РАБОТЯ В.....нови [re: aa]  
АвторAni (Нерегистриран)
Публикувано27.03.03 19:52



A kak stava tova zapisvane-lesno se kazva zapishi se da uchish,kak?Molja za otgovor,moze i na e-mail aandreev@seznam.cz I BLAGODARJA !!!



Тема Re: КАК МОГА ДА ЗАМИНА ДА РАБОТЯ В.....нови [re: aa]  
Автор Awatar (+)
Публикувано28.03.03 00:28



shto ne mu kajesh i toto da pusne.....enda aplikaciq za emigraciq shte otneme godina nai-malko i ne e sigurna, te horata bob redqt za emigranti ot bg....

pozdravi



Тема Re: КАК МОГА ДА ЗАМИНА ДА РАБОТЯ В.....нови [re: Awatar]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано29.03.03 11:58



виж сега, не знам от България фирми за навън, които да са сигурни, но защо не провериш за страните за където искаш да заминеш, по интернет техните сайтове за имиграция? Има доста информация там. Не знам за Европа как е, но знам че за Австралия и Нова Зеландия може да кандидатстваш чрез интернет, имат точкова система, с която те оценяват и ти казват дали имаш шанс или не. Има агенции, които ще ти помогнат дори и без да си в някоя от тези страни, само чрез интернет, също може да жземеш формуляри от техните посолства, не знам в България имат ли или не, но определено в Гърция би трябвало да имат представителства.
Успех



Тема Re: КАК МОГА ДА ЗАМИНА ДА РАБОТЯ В.....нови [re: ИHФO]  
Авторaби (Нерегистриран)
Публикувано29.03.03 12:51



Не прави грешката да идваш в Гърция!!! Заплатите са ниски, експолатация и тн. Пак едва ще свързваш 2-та края. Явно нямаш познати тук за да ти помогнат за работа - Испания е по-добре. За Италия или Великобритания не мога да ти кажа.
За Гърция - такава бюрокрация има докато си извадиш документите, че ще намразиш света, а нелегално не си е работа. И не се връзвай на фирми ...лъжат.
Аз съм омъжена и е съвсем различно, но тези които идват на работа имат проблеми (болшинството). Абе балканска му работа



Тема Re: КАК МОГА ДА ЗАМИНА ДА РАБОТЯ В.....нови [re: aa]  
Авторaби (Нерегистриран)
Публикувано29.03.03 12:52



Монго разумно, ако можеш го направи.



Тема Re: КАК МОГА ДА ЗАМИНА ДА РАБОТЯ В.....нови [re: ИHФO]  
Авторaби (Нерегистриран)
Публикувано29.03.03 12:59



Ти влезе ли в клуб Емиграция? Я отвори "Често задавани въпроси" 1-вата тема на модератора. Там е пълно със всякаква информация...дано ти е от полза.
Успех!!!

Успех на всички, които не могат повече да издържат несправедливото заплащане в България и се опитвт да заминат!!!
И после някой казал, че българите били мързеливи....




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.