Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:51 17.05.24 
Българи извън България
   >> Българи в чужбина
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Biah asylum seeker w UK, ami sega?  
Автор4oko (Нерегистриран)
Публикувано21.03.03 22:54



Biah asylum seeker w UK prez 1998 no ne me ogria. Kazah im sobstwennote si ime i data na rajdane. Daje mi wzeha otpe4ataci. Sega oba4e smiatam da kandidatstwam za biznes wiza. 4udia se dali 6te me otrejat zaradi 98ma? Dali imam niakakwi ograni4enia za patuwane w Anglia?
Blagodaria za razbiraneto predwaritelno!



Тема Re: Biah asylum seeker w UK, ami sega?нови [re: 4oko]  
АвторVidial (Нерегистриран)
Публикувано22.03.03 01:08



Ako si napusnal UK legalno - shte mozesh da hodish pak v UK.

Az poznavam hora v tvoia sluchai i sa se vrashtali v UK makar che purvia put im e bilo mnogo trudno da vzemat viza.

Sashto poznavam hora koito sa kandidatsvali za business visa i sa poluchili, no dokato sa bili v UK i sa chakali da im se razgleda asylum sluchaia.



Тема Re: Biah asylum seeker w UK, ami sega?нови [re: Vidial]  
АвторNeron (Нерегистриран)
Публикувано22.03.03 10:13



Predpolagam che niama da ima problem da vzemesh biznes ili niakakva druga viza,ne si izvarshil niakakvo narushenie i ne iztarpiavash nakazanie,logikata podskazva che shtom kato ne si odobren za emigrant tova ne oznachava che nemojash da badesh biznesmen,turist...........



Тема Re: Biah asylum seeker w UK, ami sega?нови [re: Neron]  
Автор4oko (Нерегистриран)
Публикувано22.03.03 22:20



Lo6oto e 4e me hwanaha s 4eski pasport na Dover i mai me wodiat kato illegal intrant. Biah w 4entar po zadarjane, razkarwaha me po sadili6ta dakato se razglejda6e molbata mi i nai nakraia me ka4iha na Balkan i zdrawei Sofia. Taka 4e???????



Тема Re: Biah asylum seeker w UK, ami sega?нови [re: 4oko]  
АвторNeron (Нерегистриран)
Публикувано23.03.03 18:25



Te pochti vsichki v UK sa nelegaln emigranti,a i po ostanaliat sviat,ti si vliazal s falshiv pasport,drugi pak v remargeto na kamion ili kato turisti i sa ostanali.Legalen emigrant e kogato si podadesh dokumentite ot BG v niakoe posolstvo i te odobriat .Za kakvo sa te razkarvali po sadilishta,za da rzgledat emigratsionnata ti molba li ? (a ne zaradi falshiviat ti pasport ) Ako e taka pak mislia che niama da imash problemi.Mai niama goliama razlika v tova dali sa te hvanali ili ti sam si se predal na UK granitsata pri vlizaneto i da im kajesh che pasporta ti e falshiv i tarsish politichesko ubejishte.Poznavam hora koito napraviha taka predi godini v USA , ostanaha i im dadoha zeleni karti.No nikoga nemojesh da badesh 100 prosenta siguren,emigratsionnite zakoni gi smeniat mnogo chesto.Te zatova ti vzimat otpechatatsi na prastite,za da nemoje vtori pat da vlezesh pod drugo ime i da poiskash pak ubejishte,za biznes viza nikoi niamam da ti vzima otpechatatsi i niamam da mogat da te zasekat , zatova moiat savet e da si smenish parvoto ili poslednoto ime !!! Nazdrave............



Тема Re: Biah asylum seeker w UK, ami sega?нови [re: Neron]  
Автор4oko (Нерегистриран)
Публикувано23.03.03 22:25



Thanks a lot Nerone! Znam 4e se izdanih nawremeto kato im kazah istinskoto si ime ama nali znae6: ka't se obarne kolanta pati6ta mnogoooooo. Kakto i da e . Blagodaria mnogo, naistina



Тема Re: Biah asylum seeker w UK, ami sega?нови [re: 4oko]  
АвторlVAN (Нерегистриран)
Публикувано24.03.03 15:12



Ya obyasni kak te varnaha vav Bulgaria, i dali te deportiraha...
Kolko vreme beshe vav UK?
Imase li razreshenie za rabota i kade te hvanaha , dali kogato rabotese ili kogato bese u doma?
Mislya che ste ti dam polezen savet...



Тема mi k'vo da ti kaja Vankaнови [re: lVAN]  
Автор4oko (Нерегистриран)
Публикувано24.03.03 23:12



Kupih si Cz pasport w Praga. I na Dover me svaliha 6tot razbraha 4e pasporta e mente - mamka mu na 6iptara koito mi go naprai. I taka 10 meseca detention center - molba, sadili6ta, otkazi i nakraia me natowariha na samoleta i towa e gore dolu w ob6ti lini.



Тема Re: Biah asylum seeker w UK, ami sega?нови [re: 4oko]  
Авторpitasht (Нерегистриран)
Публикувано13.05.03 12:00



zashto tolkova dulgo sa te durjali v detenshion centur , kakvo predstavliava detenshion centur , zashto ne sate pusnali na housing da ne izbiagash li , ako se beshe predal s bulgarski pasport , dali shteshte da bude sushtoto .

mersi predvaritelno




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.