Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:54 27.06.24 
Българи извън България
   >> Българи в чужбина
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема malko off-topicнови  
Автор _magi_ (me)
Публикувано16.02.03 20:46



a be chudeh se dali da pusna tasi tema.... tya e po-skoro sa sdravnite klubove. ta snachi ot tochno dve godini sam v chujbina i sabelyasvam slednoto - sabite mi se rushat s byasna skorost. Predi v Bg na 2-3 godini po niakoe kariesche, a sega ot edna godina sam postoyanen pazient na sabolekarite. Pulpiti, badene na nervi, vaspalenia... Chudya se dali ne se dalji na hranata, na lipsa na kalzii, predi v Bg mnogo nablyagah na sireneto, a sega pochti ne yam. A tukashnata feta dali ima sashtite kachestva na nasheto sirene. Edni takiva misli mi minavat pres glavata. Govorih s priatelka balgarka, koyato sashto sabelyasala che na deteto sabite i otkakto sa tuk, sa v okayano sastoyanie. Ta da ne vi sanimavam poveche, niakoi ima li sashtite nabluydenia i kakvo da pravim, shtoto saradi edni sabi niama da huknem obratno ya



Тема Re: malko off-topicнови [re: _magi_]  
АвторANl® (Нерегистриран)
Публикувано16.02.03 21:03



Ти мислиш ли че това е причината?
Аз например си оправих всички (засега!?!) проблемни зъби вън от Bg.малко по скъпо,но определено много по качествено ....
Та както и да е храната и хигиената мy е........




Тема Re: malko off-topic [re: ANl®]  
АвторMoмъka (Нерегистриран)
Публикувано16.02.03 21:34



И аз наблюдавам нещо такова-с бившата ми приятелка...като си дойде в Бг и веднага тръгва по зъболекари.А имаше най хубавите зъби..Сигурен съм,а и тя казва,че е от нерви...



Тема Re: malko off-topicнови [re: _magi_]  
Авторani (Нерегистриран)
Публикувано16.02.03 23:42



smeni zabilekaria. ne ti gi izrabotva dobre.



Тема Re: malko off-topicнови [re: _magi_]  
Автор oтвopeнa (open-minded)
Публикувано17.02.03 00:08



Има нещо вярно и това се дължи главно на едно нещо: прекаляване със сладките неща и шоколадите, които в България не сме си позволявали толкова често!...

I was crying because I had no shoes
until I saw someone who had no legs...


Тема тва са ебати глупостите!нови [re: oтвopeнa]  
Автор KozaMostra (почитател)
Публикувано17.02.03 09:31



отворена,какво-не си си позволявала да ядеш сладко?!ако искаш.извинявай ама глупости говориш.

Защо трябва да пиеш и да караш,когато можеш да пушиш и да Летиш?!


Тема Re: malko off-topicнови [re: _magi_]  
АвторCroc (Нерегистриран)
Публикувано17.02.03 09:39



Moze i da zavisi ot zabolekara. Az kato reshih da si izbiram zabolekar otidoh na 4 zabolekara za purvonachalna konsultacia. Dva mi kazaha che edva li ne vseki zab triabva d mu se pravi neshto i dvama kazaha che zabite sa mi OK i nishto ne triabva da im se paravi v momenta. Edinstveno ako iskam moze da mi smeniat amalgamite s beli plombi. kakto se seshatsh az oshte niamam zabolekar zashtoto ne znam na kogo da viarvam.



Тема Re: Шантава работа...нови [re: _magi_]  
Автортpaвcън (Нерегистриран)
Публикувано17.02.03 12:46



...мене пък ми се оправИ емайето от как сам тука...почнА да светка у тъмното, даже един пат като се озабИх на един му изкарАх акъла.
...ма ми се избелИха зъбетата и коса ми поникнА, таман бех почнАл да уплешевам... един ми казА, че било от варовико на вОдата...
знам ли....



Тема Re: malko off-topicнови [re: _magi_]  
Автор _magi_ (me)
Публикувано17.02.03 15:42



hodih dnes na sabolekar i sled kato visyah chas i polovina sa da me priemat, me pregledaha sa edna minuta - dva novi kariesa. Dadoha mi chas sa petak. Mnogo vajno che me boli!!! Kupih si kalzii s vitamin D. Dano pomogne. A inache ne si padam po shokoladi, sladkishi pochti ne yam. Yavno mi lipsva Bg sireneto.



Тема Re: malko off-topicнови [re: _magi_]  
АвторИpeтo (Нерегистриран)
Публикувано17.02.03 19:53



Състоянието на зъбите и въобще на здравето ти въобще зависи от много неща. И аз като Травич почнах да святкам на тъмното, но нещата наистина са комплексни. Какво мисли зъболекаря ти по този въпрос? Консултира ли се с него? А с други твои познати - местни, не Българи? Може да е от храната, от водата, от въздуха...Аз пък имам проблеми с кожата, от водата страшно се изсушава, защото е страшно варовикова...




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.