Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:21 27.06.24 
Българи извън България
   >> Българи в чужбина
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Я да чуем и за Рускините...нови  
АвторPeтpo (Нерегистриран)
Публикувано16.02.03 00:01



Сега не знам как е, но на времето Руснаците пристигаха повече на групи, съставени предимно от тетки. Мъже почти никви, колкото да носят водката и да кавалерстват, а те са големи джентълмени в това отношение. От официалната туристическа програма почти не се интересуваха, (Паметника на Червената армия/Алеша обаче беха задължителни). Денем обикалят магазините, вечер (пак групово) седят по пейките в парковете, пеят "Очи черние" и поркат.

На морето обаче беше различно - там освен солидни женщини на средна възраст пристигаха и доста засукани младички рускинчета и за тях Златните и Съни бяха Лазурния бряг, а всеки дребен гларус или спасител - Ален Делон. Стига да си мераклия и да знаеш метода.

Лошото обаче е че бехме сноби и за Рускините са даваха отрицателни точки - всички тичаха по Англичанки, Германки, Полякини от немай къде, само западно да е.

Сега се бия у главата като гледам какви жени са били Рускините, стига да се докарат, но миналото се не връща...



Тема Re: Я да чуем и за Рускините...нови [re: Peтpo]  
АвторKAЛAШHИKOB (Нерегистриран)
Публикувано16.02.03 00:53



И к'во им е та нещо да не пикаят през гащите - свалят ги нали ... Умилителна гледка - българи свалят рускини на развален български с руски акцентЩо ми кепазите езика не мога да разбера, говорете си на английски те рускините си знаят урока - свирки до 9-то коляно за 100 гр. водка ти правят ... Аре, ходете в руския чат, чакат ви.



Тема Re: Я да чуем и за Рускините...нови [re: Peтpo]  
Автор lndiana Jones (e sred kukuruza)
Публикувано16.02.03 01:19



Za moreto i ruskinite... neznam, ama kakvi rusnaci ima... oh, krasivi, oh...

Izobshto krasiva nacia

I molia tezi , koito shte svaliat ruski gadjeta: ne im kalchete ezika, ujasno zvuchi, BG niama nishto obshto s RU, osven niakoia im druga duma.

Uspeh!



Тема Re: Я да чуем и за Рускините... [re: lndiana Jones]  
Автор Nevena (приземих се)
Публикувано16.02.03 02:07



Супер са. Много ги харесвам. И не само аз. Мъжът ми също. И шефът ми. И повечето мъже. Знаят си работата и не си оставят магарето в калта.



Тема Re: Я да чуем и за Рускините...нови [re: Nevena]  
Авторbulgarin (Нерегистриран)
Публикувано16.02.03 03:31



Ebal sam 3 parcheta. 2 ukrainki i edna ruskinja. Dobre se ebat, no sa sus samochustvie do na majka si u....Oshte pomnja ednata (beshe 5 godini po-goljama ot mene, kurvata, s dete i v proces na razvod) kak mi zajavi che tja bila mnogo po-umna ot mene. Karahme sushtija universitet. Tja otpadna purvata godina, az si go izkarah celija. Edinstvenoto s koeto shte ja zapomnja sa svirkite. Da go duhat. Nie sme naj-jaki na tazi planeta!!!
A muzete im sa takiva putki. Imam chustvoto che v tazi smeshna durzava Rusija, (ili Ukrajna, vse v guz), moga da si im eba zenite kogato i kadeto si poiskam. Da zivee Bulgarija!
Posleslov: Ednata ukrainka predi da mi vleze v legloto e bila iznasilvana na Cherno More ot bulgari! Halal da j e! Daze tja kaza che ne j bilo losho! Kurvenska nacija!



Тема Re: Я да чуем и за Рускините...нови [re: bulgarin]  
Автор oтвopeнa (open-minded)
Публикувано16.02.03 08:51



Много си наперен, бе, мой човек!

Кой кого ебал и това онова... Какво общо има това с темата???

И какво е виновна една жена, ако е изнасилвана??? Това говори тонове гадории за мъжете(БЪЛГАРИ в случая)-извършители на престъплението!!!!!!!!!!

Задай си въпроса какво впечатление правиш ти като изтъкваш такива работи: " да, ебал съм я тая, тя е курва..." Ми това не означава ли, че ти си КУРВАРИН, бе, човек! Човек ли си, какъв си?

Какво значение има националността на една жена??? Нима няма всякакви и от българките, та и от всяка нация като погледнеш???

Излагаш се, пич, поне не го прави във форума....

I was crying because I had no shoes
until I saw someone who had no legs...


Тема Re: Я да чуем и за Рускините...нови [re: bulgarin]  
АвторKOKO (Нерегистриран)
Публикувано16.02.03 12:15



TY mai si izgubil piszkata (ako izobszto si ja imal).A tuka na glas synuvasz. Sybudi se momczence!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!



Тема То бива...нови [re: oтвopeнa]  
АвторCъщaтa (Нерегистриран)
Публикувано16.02.03 12:56



..."Отворена", но такъв език и речник, и то от жена, и то на всеослушание не бях чувала от много време!

Това ли научи за всичкото това време в Малта? Сега ще се обадя на майка ти да види какви ги плещиш по Интренета!



Тема Re: То бива...нови [re: Cъщaтa]  
Автор oтвopeнa (open-minded)
Публикувано16.02.03 14:12



"Същата" ли си, "Същия"(под прикритие) ли си, не знам, но ако този език звучи прекалено грубо за деликатните ти ушета, не си длъжна да го четеш!

Не е трудно да се загрее, ако погледнеш мнението на bulgarin, че цитирам него(макар и да не го правя в кавички).

Защо не изкажеш и своето мнение относно "геройските подвизи" на bulgarin и останалите изнасилвачи като съпричастна жена? Да не си застрахована случайно, че такова нещо на тебе не може да се случи, а???

Аман от такива като тебе; май затова някои мъже решават, че могат да си правят каквото пожелаят с една жена!

I was crying because I had no shoes
until I saw someone who had no legs...


Тема Re: Я да чуем и за Рускините...нови [re: Peтpo]  
Автор Mишo Шaмapa (най-добрия)
Публикувано17.02.03 10:56



Миша, как ти напился,
а сейчас для меня чево?
Я аргазъм хачу, нет чукьня

карам черно биеемвие и въоше ни мие ибе



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.