Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:33 14.06.24 
Българи извън България
   >> Българи в чужбина
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема BALKAN  
Авторs (Нерегистриран)
Публикувано13.02.03 15:51



sushtestvva li i kakvi drugi prevozva4i izpolzvate pri putuvane go BG?



Тема Re: BALKANнови [re: s]  
Автор Шeдaнc (по чорапи)
Публикувано13.02.03 16:32



труден въпрос.
в Швейцария продават билети за полети с машини на швейцарската авиолиния, а на гейт-а и на билета е изписан и полета на балкан като номер. от България обаче не продават билети за Швейцария.

dreams are nothing more than wishes and wishes - just a dream, wished to come true


Тема Re: BALKANнови [re: s]  
Автор435 (Нерегистриран)
Публикувано13.02.03 17:41



Sofia air i hemus



Тема И аз да попитам...нови [re: 435]  
Автор PRN (fellow)
Публикувано14.02.03 01:52



Опитвам се да след като прелетя половината земно кълбо (съвсем буквално) да се добера от София до Варна. Май имало някакви български авиокомпании (Хемус и сега чувам за София Еар), ама въпросните юнаци ги няма в никоя електронна система за резервации. Как си купувате билети от София до Варна бе хора, ако не сте в България?
PRN



Тема Re: И аз да попитам...нови [re: PRN]  
Автор Шeдaнc (по чорапи)
Публикувано14.02.03 01:55



май билети извън България не могат да се продават за тези авиокомпании. ако искаш, в понеделник ще питам представителя на Балкан тук и ще докладвам?

dreams are nothing more than wishes and wishes - just a dream, wished to come true


Тема Много ще съм ти благодареннови [re: Шeдaнc]  
Автор PRN (fellow)
Публикувано14.02.03 05:06



Аз се опитвах да пиша е-майли на Хемус, все едно ги пуснах в черна дупка. Бях им намерил интернетската страница

,последния тинейджър има повече информация на страницата си. Надявам се самолетите им да не са в окаяното състояние, в което e страницата им.
PRN



Тема Re: Много ще съм ти благодареннови [re: PRN]  
Авторtania (Нерегистриран)
Публикувано14.02.03 07:35



po princip polet Sofia - Varna ima samo edin kum 18h , vseki den, liatoto obache ima i sutrin, no da, nai dobre shte e niakoi da proveri na miasto...



Тема няма за какво :)нови [re: PRN]  
Автор Шeдaнc (по чорапи)
Публикувано14.02.03 12:29



аз бях решила, че днес е събота, затова казах, че ще говоря в понеделник
значи: има нова българска компания, която се казва Balkan Air Tour. едва от няколко дни лети, но още не зная със сигурност кои държави покрива.

що се отнася до Хемус Еър, те на летище София имат офис и там могат да се запазват места и да се купуват билети. цената София-Варна-София е около 140 щатски долара.

ако летиш в пиков сезон, може да няма места, но аз оттук мога да ти направя резервация и ти да си купиш билета при пристигане. проблемът е само, че има някакъв тайм лимит, който като изтече, резервацията се анулира. цената, казах, оттук е 140 щ.д., има вероятност в България да е около 100 щд.
полети от и до Бургас няма.

представителят ми каза, че ти може да попиташ и в Нова Зеландия или в Австралия, дали чуждите авиолинии /надали има българска/ имат връзка с операционната с-ма на Хемус еър, която се казва World's pen, но шансът е малък.

има и втора авиолиния, Дънди, но за нея няма информация.

това са засега новините, ако мога да помогна, се обади!

dreams are nothing more than wishes and wishes - just a dream, wished to come true


Тема Re: няма за какво :)нови [re: Шeдaнc]  
Автор Mишo Шaмapa (най-добрия)
Публикувано14.02.03 17:36



Кви 140 долара бе????????
Билета струва 36 долара еднопосочно

карам черно биеемвие и въоше ни мие ибе


Тема Мерсинови [re: Шeдaнc]  
Автор PRN (fellow)
Публикувано15.02.03 10:39



Ще задвижа моите хора в България. Тук със сигурност никой не е чувал за авиолинии в България. Как така фалира Балкан - навремето не беше никак лоша авиокомпания, летял съм много пъти с тях до Йоханесбург и не бих казал че бяха с нещо по-лоши от гръцките авиолинии или да речем италианските. Всъщност не мисля че и Луфтханза са нещо кой знае какво, сравнено с това което беше Балкан. Освен това никога не съм имал проблеми с резервациите за Балкан... ама явно ние на всичко можем да видим сметката...

Абе, аз съм загубил малко представа за това кое е скъпо и кое е евтино в България (ако и да си ходя почти всяка година), но 140 долара не е малко солена тарифа за вътрешен полет от 500 километра, при българският стандарт на живот и заплати?

За едно единствено нещо завиждам на емигрантите в Европа - това че е на един хвърлей място от България, 2-3 часа в самолета и си там... а аз - 25 часа само във въздуха (висенето по летищата отделно)...
Твой - PRN




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.