Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:42 02.07.24 
Българи извън България
   >> Българи в чужбина
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Re: KOLKO VI OSKUBAHA HA BG.MITNITSATAнови [re: Big]  
АвторPatila (Нерегистриран)
Публикувано05.02.03 22:28



kakvo te pitaha na pasportnia kontrol. az sam s chuzd pasport no imama i balgarski i se chudia kak da patuvam kogato resha da se vrashtam



Тема Re: KOLKO VI OSKUBAHA HA BG.MITNITSATAнови [re: Patila]  
Авторbulgarka (Нерегистриран)
Публикувано05.02.03 23:11



Az spetsialno ne sam sas tsuzd pasport,no imam ispanska rezidentsia , tapata krava/kato se setia samo i ozveriavam ot iarost /v sastnost ne e mnogo tapa da mi iska pari de,mi kaza tse tova ne bil vakiden dokument zastoto sam izliazla sas turist.viza i ne mozelo taka ,kara me da popalvam niakakva deklaratsia koiato e za deportirani,i az i otkazah i te mi kazaha tse do sutrinta imalo vreme,a biah i bremenna na vsitskoto otgore notia gadove ne znaiat sto e milost,sas tsyzd pasport kato si ne te zakatsat zastoto znaiat kade moze i kade ne,zatova i ste si smenia grazdanstvoto,zastoto oste pri pristiganeto mi v rodinata me nakaraha da sazialiavam tse sam BULGARKA.



Тема Re: KOLKO VI OSKUBAHA HA BG.MITNITSATAнови [re: bulgarka]  
Авторpatila (Нерегистриран)
Публикувано05.02.03 23:36



e, napravo sam potresena



Тема Re: KOLKO VI OSKUBAHA HA BG.MITNITSATAнови [re: Patila]  
АвторBig (Нерегистриран)
Публикувано06.02.03 00:13



Pitaha me kade mi e bulgarskia. Az bulgarski niamam zashtoto e iztekal, taka che im kazah istinata. Puk i BG posolstvo mi kaza che ne mi tribva BG pasport ako ste stoia v ramkite na bezvizovia srok.
Sashto me pitaha ot kolko vreme sam bil v chuzbina i mi kazaha che e mnogo losho che niamam BG pasport i tova beshe.
Na izlizane me pitaha dali sam vliazal s chuzdia pasport. Ne znam zashto pitaha kato imashe pechat. Strannoto e che ne mi udariha pechat na izlizane. Na drugite im sloziha izhoden pechat. Nadiavam se tova da ne mi sazdade problem sledvashtia put kato hodia do BG.



Тема Re: KOLKO VI OSKUBAHA HA BG.MITNITSATAнови [re: Big]  
Авторnjakoj (Нерегистриран)
Публикувано06.02.03 03:59



Koga si hodil/a? Zastoto sega cheta che iskat zdravna zastrahovka za chujdi grajdani. Ti imashe li takava?



Тема Re: KOLKO VI OSKUBAHA HA BG.MITNITSATAнови [re: njakoj]  
АвторBig (Нерегистриран)
Публикувано06.02.03 04:14



Az hidih 2002. Nе pitaha za zastrahovka, no az imah. Az si kupih bileta s creditna karta MC, koiato imashe avtomatichna zastrahovka.



Тема Re: KOLKO VI OSKUBAHA HA BG.MITNITSATAнови [re: Big]  
Авторnjakoj (Нерегистриран)
Публикувано06.02.03 04:58



Blagodarja za otgovora.
E, da, povecheto karti imat podobni zastrahovki, no se chudja dali tova bi bilo dostatachno - vse pak njama kakvo da pokajesh na granitzata...



Тема Re: KOLKO VI OSKUBAHA HA BG.MITNITSATAнови [re: njakoj]  
АвторBig (Нерегистриран)
Публикувано06.02.03 09:16



Az si nosih kvitanciata i knizkata s "Terms & Conditions", kadeto pishe che kvitanciata e dostatchna i kakvo pokriva zastrahovkata. Az obache ne im gi pokazah i te ne pitaha zaastrahovka nito men nito niakoi drug.

Edinstvenoto koeto triabva da imash v predvid e che ako vlezesh s chuzd pasport triabva da izlezesh s nego i da spazvash vizovia rezim za stranata ot koito ti e pasporta. Sashto triabva da se registrirash adresno v policiata v 48 chasov srok kato chuzdenec. Ako stoish na hotel, te shte te registrirat avtomatichno.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.