Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:21 09.06.24 
Българи извън България
   >> Българи в чужбина
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Защо Обичам?!нови  
АвторЩacтливeцa (Нерегистриран)
Публикувано06.01.03 21:04



Защо обичам България?Защото обичам майка си.Когато майка ти е в беда,ти не я напускаш дори и това да е много хубаво за твоя бъдещ жизнен път.
Обичам България,защото ми даде смисъла,величието,низостта и хубостта на този свят.Обичам България,защото всичко,което е направено около мен и от което се възхищавам до сълзи,е направено в нейно име.Мнозина са загивали за нея с по малко шум и театрални пози,отколкото кипренето на някой спонсор на естраден концерт.Обичам България,защото в нея видях първия сняг,първата тревичка,срещнах първото приятелство,първото предателство,първата мерзост,първото благородство.Зная колко противни деяния са натворени в нейно име.Нокакво ме интересува това?Добрите очи на България са добрите очи на мама,дори когато излучват гняв,печал или безпомощност и съмнение.
Не че сме забравили всички професионални патриотари,които гледат на нея като на банкетна зала.Те са се родили случайно тук.За нас тя е друга.Защото само за Нея ние говорим с озарена категоричностсъщото,което говорим и за майка си-ЕДНА Е ТЯ!
Проф. Андрей Пантев



Тема Re: Защо Обичам?!нови [re: Щacтливeцa]  
АвторДa! (Нерегистриран)
Публикувано07.01.03 10:08







Тема Re: Защо Обичам?!нови [re: Щacтливeцa]  
Автор The1 (ех...)
Публикувано07.01.03 13:28



100%



Тема Re: Защо Обичам?!нови [re: Щacтливeцa]  
Автор Zmeu (горянин)
Публикувано07.01.03 15:08



Има хора които не са влюбени сляпо в майките си, не живеят винаги с тях и гледат по-широко на нещата. За всеки е различни

-----------



Тема Re: Защо Обичам?!нови [re: Щacтливeцa]  
АвторЩacтpивeцa:) (Нерегистриран)
Публикувано07.01.03 16:13



Мисля че става по скоро въпрос за Уважение!А много хора са ми жалки с нещата които пишат...



Тема Re:Язе па я обичам отинови [re: Щacтpивeцa:)]  
Автор Гъцo (СЕЛЯНИН)
Публикувано07.01.03 19:04



е у шопско и е фрашкана с най-убавите селяне и селянки!И сички дека и да одат се са си селяне и селяндуре!Дааа







Гъ Цо - любим,тачим и милеем

КВО Е ТВА?


Тема Re: Защо Обичам?!нови [re: Щacтливeцa]  
Авторestele (Нерегистриран)
Публикувано08.01.03 13:25



bih iskala da znam zasto si mislish 4e kato sme dale4 ne ia obi4ame.dane bi levski, botev i vsi4kite hashove na bai ti vasov kato sa jiveli izvan neia da ne sa ia obi4ali.ili rakovki, slaveikov, paisii,iavorov
i fakta 4e sam vidalia tam sniag za parvi pat ozna4ava li 4e ne triabva da go vidia nikade drugade.ima hora koito ne sa sazdadeni da jiveiat na edno miasto, imat nujda ot prostor i dvijenie.tova ne me pravi po malko balgarka.
ostani si sas zdrave i s parvia sniag



Тема Бай ти Вазов ли ОВЦО?!нови [re: estele]  
АвторПичa! (Нерегистриран)
Публикувано08.01.03 13:49



Да Ма!Много е лесно да я обичаш така!
Е такива овци като тебе ме вбесяват
Бай ти Вазов,Овцо,за такива като теб и пръста не би си мръднал.Ти с какво помогна на Родината си ,която казваш че я обичаш?С това че си сменила паспорта и името си даже ли?!
И какво искаш да ми кажеш,че ти живееш на много повече места?
И защо си мислиш че аз,или ние другитене сме вдяли тези други места?!Много тъпо...Като ми е кеф-отивам с приятелите си на екскурзия.Но после се връщам,естественно!
ЕСТЕСТВЕННО ,ЧЕ СИ МНОГО ПО МАЛКО БЪЛГАРКА ОТ МЕН!!!
Да ще си остана със здраве и първия сняг.
А ти си остани пред телевизора,и прислужвай на своя Кунц!





Тема Re: Бай ти Вазов ли ОВЦО?!нови [re: Пичa!]  
Авторestele (Нерегистриран)
Публикувано08.01.03 17:31



bai mi vasov moje i prasta da ne si mradne za men no ot takiva patrioti kato teb biha mu nastrahnali kosite. radvam se 4e si vidial tova, koeto sam vidiala i az, samo 4e ako ne si mojal da ostanesh ne si izlivai pone zlobata. ati s kavo pomagash na rodinata si kato ostavash v neia - s tova tam da ima edin prostak v pove4e li?ne sam smenila nito imeto si nito paspora si, a te ne sa mi mnogo v polza tuk. po skoro mi pre4at otvsiakade, no niama da ge smenia.i da za tvoe svedenie ziveia na mnogo pove4e mesta ot teb, to4no tova iskam da ti kaja.
hubavo 4e imash pone sniag, ta da skrie mrasotiata v balgaria i lipsata na vsiakakvo obstestveno samosasnanie.
bih si pobabrila oste, nos moia kunz otivame na po4ivka na seishelite
ciao



Тема Re: Бай ти Вазов ли ОВЦО?!нови [re: estele]  
АвторПичa! (Нерегистриран)
Публикувано09.01.03 10:01



И я да ми кажеш,защо си мислиш че ако съм искал,не съм имал възможност да остана ТАМ?!И защо си мислиш ,че всички хора които ходят еди къде си имат за цел единствено да се закачат там?!Не,аз предпочитам да си ходя на екскурзия,или командировки.Обаче,на теб амбицията ти е стигнала единствено до там,да изгребеш от Сусурлево в чужбина с цел брак...и сега седнала тука акъл да дава.Каква е твоята независимост ма?Ако Кунц не те
заведе някъде,ти никога няма да можеш да отидеш там.Мерси да съм куче пазач на къщата!А аз предпочитам да не съм зависим от някой!Въобще не смятам да ти наливам акъл,защото съм се нагледал на такива Овци като теб в чужбина,които като се докопат до нещо повече от собственото си село почват да се мислят за върха на сладоледа...А това за Сейшелите,вземи го разправяй на някой друг от твойто село.
И ако се напънеш и погледнеш горе в дясно ,ще забележиш че хората са ти сложили кирилица ма!
Кажи на Кунц да ти плати билета до България-и ти майка си да видиш....




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.