Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:36 23.06.24 
Българи извън България
   >> Българи в чужбина
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Швецариа - селянете!  
Автор Гъцo (СЕЛЯНИН)
Публикувано11.01.03 15:03



Турам таа тема оти асе не карате на селски и гратски!Гражданете асе не обиждат и асе не делат,велкоме и они!Са че ви каем за кво ми е най-зависно на швецарскио селянин!Най -мноо ма е яд,дека он има идеални реки!А ние се радваме на некви кални бари и от яд метаме сичко у них,па и кендзефите си навтичаме нанататека!После идва убавата влага,климато!Тва ги компеншира дека са гола вода у градинарството и че немат почва!Цвекета никнат секакви!Прават мноо убава сливова,ма у грапата са зле!Имат трпение да прават шарена сланина и не е толко лоша!Само дека месото на свиньете па не стая по-убаво от нна наште!Те тва е засега!Ае

Гъ Цо - шопо свинсколог

КВО Е ТВА?


Тема Re: Швецариа - селянете!нови [re: Гъцo]  
Автор traveler (traveler)
Публикувано29.01.03 18:06



Немой Гъ Цо, немой чедо,

Немой им се коси!

Я сам си най-добре. Мене кога ми се приработи, седам и чекам да мине. Кога съм гладен - не ми се работи, а кога се наручам, то ми се преспи.
Я ходим на работа да си починем. Ке си го отработим в къщи.
Они ми платят колко да не умрем, ама я работим колко да не заспим.
Па и да сакат не мой да ми платят толкова малко, колко я съм
изработил.

Те на ...я за тва ти викам немой се коси оти ке ти мине!

Какви бееме Гъ Цо, па я какви станааме!!! Коги сите одат напред, я и Гъ Цо одиме назад.

Я и на един друг му го рекнох. Да знааеш му викам... я се сакам да се увъртим ма он газот ми па си седи отпреде. Чети ако не верваш.



Тема Re:Абе пътнико свиден, пътнико мил!нови [re: traveler]  
Автор Гъцo (СЕЛЯНИН)
Публикувано29.01.03 18:32



Дали тека бе у песента, не мое се сетим!Ма ни учеа у даскалото че чичко Димитров исгребал Црното море и придел ани дая акъл!Ма и он е шоп!Манимани!Отплеснах се - абе саках ти речем, дека мноо убаво си я усетил нашта глибока и кристална дошевнос!Евала ти прайм!Ти дека шпацираш бе!?Дане мааш гашти нагоренадоле по Перловската само, а!?Или имаш карта за градцкио!?А!?



Гъ Цо - па и язе патувам...денем

КВО Е ТВА?


Тема Re:Абе пътнико свиден, пътнико мил!нови [re: Гъцo]  
Автор traveler (traveler)
Публикувано29.01.03 18:49



Я го знам Тарабата бе!
Он си бе у маалата, на Опалченска те там у старата Банишора и он отрасна, Гошо бе, сети ли се ....Тарабата!
Има едно кръчме там.. малко по надоле и он там се засеждаше. Ееее ми е разравял деда ми как с Гьоре са пили сливовата. Знам аз....
Ма и аз се отплеснах....
Сега писах на едан Полина да не те Убижда, че сакам да и закачим гащите на просторо!
Мани я Перловската, риба нема...и да се перем не става, я нашио гьол си знам у Мировяне.



Тема Re:Трави бе, тва твойто село мноо модерно бе!нови [re: traveler]  
Автор Гъцo (СЕЛЯНИН)
Публикувано30.01.03 19:37



Не бех одил бая време.Са ми падна капата, ка видех!Ти ако ме питаш за Опалченска и Банишоро, че ти каем, че и тамока ми са исули едно кьоше детцтво бе!Ма то нали целото Софиско поле ми е маала!Язе у районо май само у фрезьорскио не сам учил!Мноо ма исфргаа!Манимани





Гъ Цо - у полето, ма и у гората

КВО Е ТВА?


Тема Да ти се оплачем!нови [re: Гъцo]  
Автор traveler (traveler)
Публикувано31.01.03 19:17



И я имам да одим у нашенското от време оно.
То он гурбето че ни затири.
Ти много си учил бе! Я не едвам изпръцах Оснвното у Требич, а и ме оставиха на поправка по литература у Гиманазиата - Надежденската и ей ме на по друмите... Ма си бех добре по математиката ... Що стана??? Незнам.... Ма сега сам се понаучил да пишем, само кадето ги нема ударениата да ги салгам ПРАВИЛНО....Техника, компутри ейййй....
Ма ти по Македонски го увърташ Шопскио? Да не си ходил по Македонско? Карай...и я че го забравим. Тука е Култура, Чужбинско еее голема работа е да знаеш.
Ама па родата си тръжим....Имам си едно аверче тука от Доброславци. Оно работливо, ама па как ги носи ракийчетата.


Ееееххх Гъ Цо,
Да ти кажем най-добре че мие да съм змиа - ем че лежим, ем че си одим!!!



Тема Re: Ееее Шпациров, тва и менека ми е мечта бе!нови [re: traveler]  
Автор Гъцo (СЕЛЯНИН)
Публикувано31.01.03 19:38



И язе си падам по друмиштата!Ма тва дека писа че го бутам на македонцки мое па и верно дае!Ми то секви контакти са бе!Отка ма пуштиа тут ле пеис дю мондо с црвеното тескере и с кой ли не шпрехах!Прифанах отсекаде!Па съм и маке отчасти!Некой беше писал дека баш тва е мноо льолява комбинациа!Май е верно!Ма нали сам си па екстра СЕЛЯНИН и ги малко туширам опстоятелствата!Ти дека шматкаш са бе?Оти язе са съм си у Софиско поле, ма че фанем па пато теа дни!Требе асе патува, а!?Гооолем кеф!А!?


Гъ Цо - нарамим самсонайто и арееее

КВО Е ТВА?


Тема Re: чекам да ни турат у топ-постингите ама ....нови [re: Гъцo]  
Автортpaвeлep (Нерегистриран)
Публикувано01.02.03 12:05



Чекам да странеме известни, ама они не сакат да ни поаказват...

Я съм у Европата, дето и викат обшност. Бил сам насекаде. Само до Испаниата не стигнах че е много далече. То я ти се варзах на темата за Швейцарско и селянете, стана ми мило да ти кажем... И френдове станахме, та се залафихме а?
Ама нали най-мразим да мислим и па зех че се отплеснах....Да ти разкажем за мойта сага у Швейцарско. Я преди да се явим на хоризонто, понаучих немскио да се поотсрамим. Они още на границата ме объркаха. Питат ме дека отиваш и я си им викам у Цюрук бе, у Цюрук... Они ми се дзверят на срещо и не верват на ушите си. А я бех горд че им говорим, ма се увартех и не сам разбрал че язе ги гоним....а требало да кажем Цюрих еййй. То стана една баркотиа, ама се намеси шофиоро та ме измакна. Они за малко да не ме пущат да улезем!!!! Така ми се лепна прекора Селски, ама я го смених на травелер, че ми стана банален и зе да ми дотега.
Пак там на аутогарата дето преспахме у кашоните (они го писаха и по весниците за нас дека сме преспали) отивам да търсим мекици. НемА мекици и се разочаровАх. Викам си айе да почерпим едно кафенце аверо дето цела нош ме завивА с весници, да се издЪлжим. Питам го оньо с кафетата Вифил Кост Колега? а он Фойф ми вика! я му викам Вас? а он па си знае неговото Фойф! Я зех та се нервирАх.... Шрайбен му викам, я Шрайбен че като ти отперим един....а он 5 ми пише!!! Какъв Фойф бе му викам Фюнф да ти...А он бил Сърбин и като се започна една. Цел ден мезИхме, пихме и пехме. Станаме френдове, ама ги намразих Швейцарците, защо они Немскио не го знаят...
Айде у следващио постинг че ти разправим какво друго видЕх и патИх у Щвейцариа.

Еееее Гъ Цо какви бееме какви станаааме....



Тема Re: сам да си се намесим...нови [re: тpaвeлep]  
Автортpaвeлep (Нерегистриран)
Публикувано01.02.03 12:34



Ми светнА една идеа!!!

Тука на назе да не ни се месят на лафа!!!

Ние че си разказваме мемоарите и ако ни хареса издател че ни публикува да станеме богати. Они всите написаха у Холивуд книжлета ....и оная бабата дето ги пише за любофта кажи я .... сетИх се - Жоана Колинс!!! Она па се оженИ!!! На 60 стана бе еййй, каква женска а?
Всите пари направиха, ама не пишат за реалниа живот!
Ние за живота ше пишеме и за Българиа ше пишеме и за любофта, че е на мода. Ама на нашио си език - Българскиа да могат и обикновените ора да ни прочетАт.
КажИ ми не ми ли е добра идеата!



Тема Re:Шпъци бе, язе сам ЗА!нови [re: тpaвeлep]  
Автор Гъцo (СЕЛЯНИН)
Публикувано01.02.03 15:04



Са па чети каем моьо зор с Еуропата!Езико ич го не бех и помирисвал!Знаех от манечок "Кон трева пасе, моа франсе" и "Сожоле боку".И ка се истрсих тамока, ка се фана едно льобезно ами праат насекаде!Целиват са по секо време!Мене макя ми у предочилишна не ме бе толко муцкала бе!И я ка зех аперем едни целофани!Докле разберем че требе само апонктирам и леко апримлесквам, чех аим откинем бузетата на мадамите!Мажете почнаа аме глеат странно!После ми казаа, че жесто е повече театрален, ма язе бех осмукал де што видех по-убафки!И да се не излагам сесе извиневах га сгафим нешто: сожоле боку им каем и се прайм на цепеница!Ма то ништо не значело!Извиневай било: екскюзе моа и жъ регрет!Тоа регрет го учих сума ти време!Абе мъка беше!Добре, че иначе па съм льобезен по природа и ората се саобразеваа!Па и они са толерантни сас селяните!И язе ги не мразим ич!Ми даже мое ти каем, че най-добрите ми преятеле са франсета,швецарци и италианци сега!Прекрасни семейства!За пример на целио свет!И язе май станах по човек покрай тех!Нема кво аси кривим душата!Научиа ме на трпение, уважение към Другио и добронамереност!Язе си ги бех теа качества фанал малко и от Мама ама у нашта лудница са моеше или асъм у земьята или у панделата!Ако не беа сите ми добри преятеле отсекаде!И у назе си тоже!Оти наеш ли я таа песничка: "или че утрепем некой пишляк или че откачим",а?Мноо ми аресваше и мноо вероятно бе и да го сторим!Ептен ми бе писнало!Те затва требе народо апътува и асе скива у таа ситуациа!Тва е най-полезното нешто за цивилизациата - погледо одалеко!Даааа



Гъ Цо - еуропейскио морал

КВО Е ТВА?



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.