Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:19 02.07.24 
Българи извън България
   >> Българи в чужбина
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Тема Цюрихнови  
Авторнeизвecтeн (Нерегистриран)
Публикувано20.12.02 22:55



е това вече не е никакъв клуб след като човек не може да си пише нещо свободно.Само истриват темата.Защо ли на някой нещо не му изнася ли какво ли?А пък наистина има хора които се интересуват от темата.



Тема Re: Цюрихнови [re: нeизвecтeн]  
Авторhalli (Нерегистриран)
Публикувано21.12.02 12:28



Tozi koito q iztriva e jivql tam i qvno ima lo6i spomeni.
Puh(ili kakto tam ti e imeto),sled kato za tebe tova qvno e takav problem.prosto se opitai da ni ignorira6.Ne 4eti tova koeto se pi6e tuk.Kolkoto do men ,nakaji me s mal4anieto si.
O6te vednaj i savsem iskrenno,sajalqvam 4e tova koeto si prejivql v CH te pravi tolkova zal,no az nqmam nikakva vina.Tolkova za teb.Ne 4eti po nadolu.
Ako vse pak ima hora,jelae6ti kontakti s sanarodnitz,da pi6at.
Ako zenzurata ima dade nqkakav 6ans de.



Тема Re: Цюрихнови [re: нeизвecтeн]  
АвторHямa cмиcъл (Нерегистриран)
Публикувано21.12.02 13:48



Вместо да циврите по темата защо не пишете?



Тема Re: Цюрихнови [re: halli]  
АвторHямa cмиcъл (Нерегистриран)
Публикувано21.12.02 14:03



Хем те боли, хем те сърби. Какво толкова се тръшкаш по този Пух? Нали това искаш-да те игнорира? Игнорира те, както виждаш, а ти за чий хуй му се набиваш в очите? Толкова ли е задръстено около теб, че няма кой да ти обърне внимание и се надяваш поне виртуално някой да те заговори? Или си падаш мазохистка просто?

Хубаво, разбрахме, че си в Цюрих. Айде млъкни или пиши нещо, с което можеш да си от помощ, вместо да се заяждаш, че разваляш коледното настроение.

Дай телефон или мейл и ще ти се обадят хората. Но не мисля, че някой иска да познава лично такава драка като теб.
Аз също мислех да ти пиша, но подозирам, че ти дори контакти не търсиш, а по-скоро интригата.
Заяде се с почти всички, които се отзоваха на темата, а тези, които не ти влезнаха в тон, а наистина търсеха запознанства, ти изобщо не ги потърси.


За какво аджеба се драпаш? Ебач ли си търсиш, кво? Кажи си, поне да знаят хората, та да не кликат напразно на темите и мненията ти!



Тема Re: Цюрихнови [re: Hямa cмиcъл]  
Авторhalli (Нерегистриран)
Публикувано21.12.02 18:12



Da be verno,mai ne podhodih mnogo seriozno kam tezi koito naistina bqha seriozni.Sorry
Taka e za6toto tezi koito bqha agresivni i se zaqjdaha uspqha da mi privlekat vnimanieto i ne uspqh da otgovorq na vsi4ki.Dori na vsi4ki napadki ne
Za6toto rabotq baby i ne moga da stoq dalgo v dir.
Pak i mai naistina si prav,ni6to ne mi trqbva,imam poznati pove4e otkolkoto mi trqbvat daje.Tova koeto ponqkoga mi lipsva e da si govorq na balgarski s nqkogo,a ne na nemski.No ako e da se zaqjdame i da si razmenqme verbalni ataki--blagodarq,nqma nujda.I eba4i si imam,dvama,blagodarq ti za zagrijenosta.
E,az otlitam kam toplite strani,vesela Koleda na vsi4ki.
Ako ne me iztrie puh sled praznitzite,moje i pak da se 4uem.4ao vi balgar4eta



Тема Re:Я, тука што е па станало!?нови [re: Hямa cмиcъл]  
Автор Гъцo (СЕЛЯНИН)
Публикувано22.12.02 15:35



Абе,нали сте у центаро на Еуропата!?Е оти ви е толко шашаво у душите,а!?Я земете драснете некой ред за празничната атмосфера у тоа Цюрих вместо да зяете тапотии!Ега ви и у санародниците!Мръъън дръъън!Ептен че откачите у тоа стандарт тамока бе!Ако ви е селско у срцето оти па не турите едно рамо у Предложениа за нови клубове?Че ви набльодавам ежедневно и че се грижим най-гальовно за заблудените ви душици!Даааа



Гъ Цо - располага с огромна душевна плошт /метри квадрат/

КВО Е ТВА?


Тема Re:Я, тука што е па станало!?нови [re: Гъцo]  
Авторнeизвecтeн (Нерегистриран)
Публикувано22.12.02 19:15



ами така си е колкото повече човек има толкова по тъпо му става в душата.и за това толокова много хора тука се самоубиват, щото не виждат никакъв смисъл за живот и не могат да се зарадват на нищо ново като могат да си позволят каквото си пожелаят.



Тема Re:Не е таа пречината,тепат се отинови [re: нeизвecтeн]  
Автор Гъцo (СЕЛЯНИН)
Публикувано22.12.02 19:30



искокуригват ама оти не са СЕЛЯНИ как си требе!Само се праат да земат некоа државна собсидиа за кравите си.Теа дека са по алпийските ливаги имам нафпредвит.Я ги тури на нашо место да видиш дали че се тепат.Нема ами.Апа ако се тепат те така от само себе си,имам идеа да земат да си пишат завештаниата на по-бедните у свето.Не да си ги турат у шибаните банки като че се фъргат под трено ами да дадат на другите дека сакат да живеат!Дааа


Гъ Цо - он се тепа углави цел живот и се е жив

КВО Е ТВА?


Тема Re:Я, тука што е па станало!?нови [re: нeизвecтeн]  
Авторsumana (Нерегистриран)
Публикувано23.12.02 10:20



Navsqkade ima samoubiistva.Dori i v bg,kadeto mnogo hora ne mogat da si pozvolqt mnogo ne6ta.
No tova ne e predkoledna tema nali?



Тема малко снимки:нови [re: Гъцo]  
Автор Шeдaнc (по чорапи)
Публикувано23.12.02 15:12





















dreams are nothing more than wishes and wishes - just a dream, wished to come true


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.