Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:58 24.09.24 
Българи извън България
   >> Българи в чужбина
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Международно движение СЕЛЯНИН  
АвторГъцo (Нерегистриран)
Публикувано13.12.02 13:31



Четох мноо време и се чудим што пишете на чушт език бе!?Идем обаче с добро,с молба идем-начи мислим да праим прво Клуб СЕЛЯНИН,апа после и международно движение такова.Така че ако сте сагласни,елате ме поткрепете у Предложениа за нови клубове.И друго - тражим посланици на добра воля у целио свет.Казаа ми дека по свето селяните са на космическо ниво вече.Че требе некой да информира и да осаштестви вразки на другарство и преятелска взаимопомошт

Гъ Цо - селска дружба навеки



Тема Re: Регистрирах се отманови [re: Гъцo]  
Автор Гъцo (СЕЛЯНИН)
Публикувано13.12.02 18:14



ич не беше лесно ама изтръпех.Са моете да ми пишете що ви мачи селските души.Че отговорим най-ентернацеонално!Целуфки най-сардечни само на селянките,на селяните - наздраве!





Гъ Цо - духа на Бич Божи Селянина

КВО Е ТВА?


Тема Re: Регистрирах се отманови [re: Гъцo]  
Автор sylvi ()
Публикувано14.12.02 05:13



'ич не беше лесно ама изтръпех
hihik




Редактирано от sylvi на 14.12.02 05:15.



Тема Re:Ей Силвее,оти па така само хихикнови [re: sylvi]  
Автор Гъцo (СЕЛЯНИН)
Публикувано14.12.02 15:25



че се кикотиш мари!?Я се изцепи кат здраво българско гърле!АААА






Гъ Цо - хили се кат идьот по некой пат

КВО Е ТВА?


Тема Re:Ей Силвее,оти па така само хихикнови [re: Гъцo]  
Автор sylvi ()
Публикувано19.12.02 04:41



Ами сетих се за един разказ на Чудомир за някакъв фотограф на село-значи едно момче стои и чака да го снимат и се стяга,чак дъх не си поема.Като направил фотографа снимката то казало :
"Че то не боляло бе!А аз мислех сега като ме прободе..."
Та и теб си представих как търпиш героиски...



Тема Re: Абе Пръцконови [re: Пpъцo]  
Автор Гъцo (СЕЛЯНИН)
Публикувано19.12.02 19:11



ми нали тва сакам бе!Да си ми напраат клуб и тебе па като те е толко яд,ич да се не умичаш у него.Са моа ами станеш един пиар оти ми требе реклама.Пиши оште колко мноо голем селянин съм и че те черпим пукница и спържа.Дааа




Гъ Цо - толерантен селянин

КВО Е ТВА?


Тема Re: Голяма Простотиянови [re: Пpъцo]  
Автор sylvi ()
Публикувано19.12.02 23:17



Мен ли имаш предвид или Гъцo?
Чувство за хумор нямаш ли бе човек-защо се ядосваш?
Хаиде малко по-ведро!
Весели празници!



Тема Re:Здрасти Сиси!нови [re: sylvi]  
Автор Гъцo (СЕЛЯНИН)
Публикувано22.12.02 16:27



Абе четох нешто за неква цензора тука.Некой писа че триат писма и са гледам,че верно я нема предишната тема за Цьрих.Па требе апитам там у тоа град имат ли неква убава зграда за Простирането на Гъцо.Тва ми е новата идеа!Ти откаде си?Прати ми некоа снимка на операта или на нацеоналнио театър,да видим дали че ми фанат окото!Аре и Весели праздници и НАЗДРАВЕ!


Гъ Цо - маштабнио мислител

КВО Е ТВА?



Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.