Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:39 28.06.24 
Българи извън България
   >> Българи в чужбина
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Neshto za Mexico??нови  
Авторlna (Нерегистриран)
Публикувано12.11.02 10:20



Nqkoi znae li neshto za Mexico? Trqbvat li vizi za tam? Nqkakuv site na posolstvo? Kolko struva bileta do tam/nqkoi site za samoletni bileti/ Be sichko za mexico koeto znaete....



Тема Re: Neshto za Mexico??нови [re: lna]  
Авторkkk (Нерегистриран)
Публикувано13.11.02 19:29



Ина
аз ходих в Мексико през 2000, тогава трябваха визи, най-близкото посолство на Мексико е в Будапеща. Спомням си че тогава звънях на една обява в София "Визи за Мексико" казаха ми че таксата им е 700$. Попитах ги колко струа само визата, но не ми казаха. Отидох сама до Будапеща. Визата струваше 28$, не повече от 30. Представи си само. Не знам какъв им е @, но ще го намериш лесно.



Тема Re: Neshto za Mexico?? [re: kkk]  
Авторlna (Нерегистриран)
Публикувано13.11.02 19:43



Az sashto zvunqx na edna obqva v edin vestnik i mi kazaxa che komisionnata im e 900$ ... tva sa mnogo pari.... Blagodarq ti... shte se opitam da namerq mail-a na posolstvoto...



Тема Re: a za kolko vreme...нови [re: kkk]  
Авторlna (Нерегистриран)
Публикувано13.11.02 19:44



a za kolko vreme si q izvadi???



Тема Re: Neshto za Mexico??нови [re: lna]  
Автор US Taxpayer (GCH)
Публикувано16.11.02 08:10



Ako ideiata ti e da prekosish granicata s USA nelegalno po dobre se otkaji, dosta e opasno, ne edin i dvama mexicanci sa namerili smurtta si v pustiniata.



Тема Re: Neshto za Mexico??нови [re: lna]  
Авторpaco (Нерегистриран)
Публикувано20.11.02 03:12



Kaji mi kakvo ste pravish v Mexico i ste ti kaja za tam kakvoto iskash.Mejdudrugoto tam e dosta po opasno ot Bulgaria.



Тема Re: Neshto za Mexico??нови [re: lna]  
Автор sylvi ()
Публикувано21.11.02 04:51



Eto:

http://aol.factmonster.com/ipka/A0107779.html


http://www.coyotecals.com/visa.html

http://usembassy.state.gov/posts/mx2/wwwhmvr.html



Тема Re: iskam da se vidq...нови [re: sylvi]  
Авторlna (Нерегистриран)
Публикувано29.11.02 20:23



s edin priqtel, koito e v Usa... i poneje nqma kak da mi dadat viza za Usa, Mexico e podhodqshto mqsto... tva e.... ne iskam da minavam nelegalno granicata , znam che e mnogo opasno...



Тема Re: iskam da se vidq...нови [re: lna]  
Автор KAMELlA (stastlivka)
Публикувано29.11.02 22:22



Az sam bila v Mexico predi 2 godini.Biax v CANCUN-strashen kurort.Vizata mi ia izvadixa ot Budapeshta,chrez edna moia poznata,koiato raboti v tur.agenzia i ne sam plashtala takiva sumi.Moje bi si struva da otidesh da si ia izvadish sama.Samo znam,che iskaxa mnogo dokumenti i obshto vzeto ne gi davat lesno.Uspex...



Тема Re: iskam da se vidq...нови [re: lna]  
Авторnjakoj (Нерегистриран)
Публикувано30.11.02 00:07



Ako za Mexico e neobhodima viza i ne ti se zanimava s neja, zasto ne se vidite na njakoj ot Karibskite ostrovi? Mislja che pone njakoi ot tjah ne iziskvat vizi za balgari.




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.