Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:17 23.09.24 
Българи извън България
   >> Българи в чужбина
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Vizi za UKнови  
АвторSilence (Нерегистриран)
Публикувано03.09.02 23:34



In September shteli bili da padat, no ne znam koi mi pusna muhata, che reshenieto se bilo otmenilo. Istina li e tova?



Тема Re: Vizi za UKнови [re: Silence]  
Авторmoonghost (Нерегистриран)
Публикувано04.09.02 12:03



ne nqma da padnat skoro , dori w blizkata 1 godina, taka che si stqgai zadnika spesti si 2000$ i idwash :)



Тема Re: Vizi za UKнови [re: moonghost]  
АвторSilence (Нерегистриран)
Публикувано04.09.02 16:35



Zashto $2000 i kak da doida?



Тема Re: Vizi za UKнови [re: moonghost]  
АвторCloud (Нерегистриран)
Публикувано05.09.02 13:09



Moonghost, na kakvo se bazira tvoeto predpolozhenie?
Baba mi, primerno, tvardi, che vizite NIKOGA niamalo da padnat..
So?



Тема Re: Vizi za UKнови [re: Cloud]  
Авторmoonghost (Нерегистриран)
Публикувано05.09.02 14:35



2000$ e podkupa za wiza biznes 6mese4na , samo 4e s pe4at i nqkakwo izrechenie ,zawisi za kakwo meropriqtie e , bez interwu razbira se, ima i po 1500pounds koqto e 1godishna :)
za towa che nqma da padnat znam lice koeto raboti w posolstwoto i mi e dobar priqtel



Тема Re: Vizi za UKнови [re: moonghost]  
АвторSilence (Нерегистриран)
Публикувано05.09.02 14:48



I kakwa e procedurata po podkupa?
Ne moje izwednazh da se iawish s $2000, da im gi razmahash i da kazhesh "daite wizata".



Тема Re: Vizi za UK /za moonghost/ LUJAнови [re: moonghost]  
АвторRONYSTO (Нерегистриран)
Публикувано25.10.02 17:18



A BE TI SI MNOGO PROST BE, KAK MOJE6 DA PI6E6 TAKIVA GLUPOSTI,I DA SI MISLI6, 4E HORATA STE TI VYARVAT.
1. NYAMA 6 MESE4NA BUSINESS VIZA!!!!!!!
2. IZRE4ENIETO NA VIZATA E: " BEZ PRAVO NA PROMYANA NA STATUTA."
I 3-to VINAGI IMA INTERWU.

A STO SE OTNASIA ZA 1-godi6nata BUSINESS VIZA, ..IMA FIRMI KOITO IZGOTVIAT NEOBHODIMATA DOKUMENTACIATA, SPORED UK. /HOME OFFICE/ IZISKVANIA, MARKETINGOVI PROU4VANIA /ZA BIZNESA KOITO STE RAZVIVAT HORATA TUK V UK./, S4ETOVODNI I DR. NESTA. ZA VSI4KO TOVA SE ZAPLASTA, NO IMA I PO-EVTINI CENI OT 1500 POUNDS.
SV ACCOUNTING VZEMA PO 1300 POUNDS !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
oooo I MEJDU DRUGOTO 4OVEKA KOITO KANDIDATSTVA ZA BIZNES VIZATA E PREDSTAVLIAVAN OT UK. ADVOKAT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

TAKA 4E DRAGI MI MOONGHOST NE SI MNOGO POLEZEN S TAZI SI INFORMACIIKA KOIATO DAVA6 NA HORATA, A OSTE POVE4E, 4E NE SI TO4EN / DA NE KAJA NEKOMPETENTEN PO VAPROSA/.



Тема Re: Vizi za UK /za moonghost/ LUJAнови [re: RONYSTO]  
Авторot uk (Нерегистриран)
Публикувано26.10.02 00:14



ako uspeesh da stignesh v uk moje i sam da si pusnesh dokumentite stiga da namerish nqkoi dostatychno na mqsto che da ti pomogne s populvane na application formi i da ti kaje ot kakvo drugo imash nujda
razbira se ako doidesh s turisticheska viza moje i da ne mojesh da si smenish statuta
do sega stavashe s student viza no sega kak e?
inache vizite koito stqha da padat okolo septemvri bqha turisticheskite vizi taka che ne vijdam kakvo te gree ako ne sa padnali
kato turist nadali mojesh da napravish mnogo
za idvane ot bg s business viza - mojesh da izpolzvash advokat
opredeleno ste ti e neobhodim v british posolstvoto stoto tam vrystat sys i bez prichini
a advokata moje i da ti dyrji gryb
proveri dali mojesh da namerish nqkakvi danni na Ann Moris ili kakto tam se kazva - tq se zanimavala s takiva nesta no si vzimala i pari za koeto
kysmet
taka pone ako doidesh ste ti e uredeno polojenieto s rabotata ot samoto nachalo



Тема viza za UKнови [re: ot uk]  
Авторico (Нерегистриран)
Публикувано04.11.02 12:33



abe hora az sam v BG ,daite ako nia koi ima telefonen nomer na Ann Moris.az imamm 4ovek v Anglia koito 6twe govori s neia.to4no po dobre 6te se razberat toi e Angli4anin.dokolkoto razbiram tia e mnogo dobr V RABOTATA si. pi6e6e mi na omanibg@yahoo.com

blagodaria vi predvaritelno!



Тема Re: Vizi za UK [re: Silence]  
Авторot men (Нерегистриран)
Публикувано06.11.02 11:31



Vizite nikoga niama da padnat.Ne se nadiavai.Tova go znam ot rabotnik v posolstvoto ot predi 7 meseza.
Oste poveche che Anglia si ima dostatuchno problemi s imigranti i bejenzi v momenta.Tui che ne se nadiavai.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.