Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:41 28.09.24 
Българи извън България
   >> Българи в чужбина
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Липсва ми родната страна  
АвторБyбkaтa (Нерегистриран)
Публикувано13.09.02 00:00



Съвсем правилно казва колегата да си стоим в България! Не са виновни политиците, виновна си ти ,че си ги избрала. Всеки народ си заслужава управлението. Аз си плащам спокойно сметките за разходите по жилището и за храна и лекарства остава с 300 лева заплата!
Стига толкова!
Вярно е, че материалните блага са източник на зло!
Дано никой не успее да просперира навън!
България има нужда от нас и ние трябва да сме си тука!
Хубаво си беше по бай Тошовото време!
Тогава наистина имаше смисъл работата!
Дано се върне това време отново!



Тема Re: Липсва ми родната странанови [re: Бyбkaтa]  
Автор Dragoness (много огнена)
Публикувано13.09.02 09:45



Muahahahahaha!
Nekoi ne sa mrudnali s razvitieto si ot 60-tte!
Begai si v Bulgaria i ne ni zanimavai s tupotii, nie pone durjim da imame pravo na izbor, ne na tupite politici, koito ste si izbrali i sega im surbate poparata, ako vi ia dadat de, a na tova kude da jiveem i da se razvivame.

See no Evil, Hear no Evil, Lay no Evil Down on Me...or I'll Toast You in Hell



Тема Re: Липсва ми родната странанови [re: Бyбkaтa]  
Автор Nevena (приземих се)
Публикувано13.09.02 11:15



Ami povecheto ot nas si soiat navun tochno zashtoto prosperirame tam. Na tebe ako ne ti vurvi, vse pak nikoi ne ti prechi da se zavurnesh v Bulgaria. Smisul ot rabotata po baitoshovo vreme az ne vidiah. Hodeh s pognusa na rabota i parite ne mi stigaha za nishto. Prekarvah vremeto si v mechti za izmukvane ot tam, a po vreme na vakanciite i otpuskata hodeh na lov za chujdentsi, po skoro zapadniaci, shtoto ne vsichki chujdentsi vursheha rabota. Jivota ni s maika si beshe mizeriya ili pone taka go vijdahme. Nai- vajnoto za mene e pravoto na izbor, koeto togava niamahme. Yavno na tebe ti haresva tozi vid jivot s opashki, jitelstvo, panelki, zaduljitelno razpredelenie i drugi, no za sujalenie v BG tova vreme otmina i edinstveno moga goreshto da ti preporucham da opitash da se zaselish v Severna Korea.



Тема Re: Липсва ми родната странанови [re: Бyбkaтa]  
Авторili (Нерегистриран)
Публикувано13.09.02 12:21



tova e posting provokazia. prosto da razbudi duhovete.



Тема Re: Липсва ми родната странанови [re: Dragoness]  
Автор Mишo Шaмapa (най-добрия)
Публикувано13.09.02 18:33



ne se otkazwaj ot rodinata si, миля драгонес,
ТИ си родена там
майчиния ти език е български
мислиш на български
пишеш по български форуми

пс. разделението на вие (българите, тези които сте си там) и ние (умните, богатите, успялите) по дискусиите и отношенията говори за емоционална бедност и избиване на комплекси

карам черно биеемвие и въоше ни мие ибе


Тема Не ща други страни!нови [re: Nevena]  
АвторБyбeнцeтo (Нерегистриран)
Публикувано14.09.02 01:01



Не ща Северна Корея!
Липсва ми моята татковина.
България има нужда от нас.
Нали трябва някой да работи в нея!
Който не може да просперира в родината си, той не става за никъде, за никоя страна.
Така че искам си родината.
Невена,припомни си Изворът на Белоногата от Петко Славейков- Гергана не искала суртанските сарай и палати в Цариград , а иска китна градинка с чимшир и равни двори?
.........................
Защо ти е просперитет?
Какво му трябва на човек?
Да е нахранен и здрав!



Тема I gotvia po bulgarski,нови [re: Mишo Шaмapa]  
Автор Dragoness (много огнена)
Публикувано14.09.02 15:43



i sum po-bulgarka ot mnogo, koito jiveiat v Bg, nishto che oshte na 6 mesechna vuzrast maika mi me e zavela v chujda durjava.
Ne stava duma za teai tam bulgari v Bulgaria i nie navun i koi e po-po-nai.
Vseki sam izbira za sebe si kude da jivee, ... no maloumnite propagandi v klubovete za bulgari v chujdina predizvikavat suotvetnia prismeh.

See no Evil, Hear no Evil, Lay no Evil Down on Me...or I'll Toast You in Hell



Тема Re: Не ща други страни!нови [re: Бyбeнцeтo]  
АвторKoko (Нерегистриран)
Публикувано14.09.02 17:02



v balgaria horata gladuvat i zdraveopazvane na praktika niama



Тема Re: Липсва ми родната странанови [re: ili]  
Автор divinora (nepoznata)
Публикувано14.09.02 22:00



I az mislia che e provokacia, vse-pak takova infantilno mnenie ne moze da se poiavi toky-taka



Тема Re: Липсва ми родната странанови [re: Бyбkaтa]  
Авторalexa (Нерегистриран)
Публикувано16.09.02 02:12



Mnogo hubav posting! Razkoshen! Idva mi tochno navreme.Bravo! Ljubimo mi e njakoi da me provokira s kletva ili zlo oko ot tipa"Dano nikoi ne uspee!"Vse edno mi naliva bezplatno super energia,za da uspeja i tam,kudeto oshte razmisljam.Az puk shte uspeja.Bez naduvki i bez sulzi i sopoli.Absoljutno ubedena sum,che povecheto ,koito sme izlezli,imame tazi naglasa.Kakvo ostava za decata ni.Samo zdrave da ima.Na vsjaka sutuacia suotvetstva pravilno reshenie.Za vseki razlichno.Sus zdrave ,coprinena Bubke.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.