Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:22 26.05.24 
Българи извън България
   >> Българи в чужбина
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Швейцария.нови  
Автор PATO FEO (кац)
Публикувано06.09.02 19:53



Някой знае ли какви са условията за работа там?Когато имаш предложение за работа от тамошен работодател,какви документи за нужни? Има ли още визи за българите? И дали италианско разрешително за работа ще е валидно в Швейцария? И някой знае ли нещо за банка "Арнер"?
Благодаря на всики предварително.



Тема Re: Швейцария.нови [re: PATO FEO]  
АвторNaim (Нерегистриран)
Публикувано06.09.02 20:23



Sys sigurnost vse oshte ima vizi za bylgari. Za drugoto ne znam, sorry.



Тема Re: Швейцария.нови [re: Naim]  
Авторbanker (Нерегистриран)
Публикувано06.09.02 20:31



tasi banka Arner e moya moi chovek. kupi mi ya baba ot selo gorno huino s pensiikata si predi da umre. mnogo spestovna jeniza beshe, mir na praha i.



Тема Re: Швейцария.нови [re: PATO FEO]  
АвторVilli (Нерегистриран)
Публикувано07.09.02 00:46



vizi za bulgari vse oshte se iziskvat. italianskoto razreshitelno ne ti vurshi rabota v Shveizaria. za rabota bih kazala, che e malko trudno da zapochnesh tui kato te vzemat predimno chujdenci ot EU. ako v deistvitelnost imash rabotodatel e drug vupros.... toi triabva da te vpishe v rabotna sila za da ti izdadat razreshitelno za rabota, ot tam ti se pribirash v BG i chakash za rabotna viza v posolstvoto LICHNO.



Тема Re: Швейцария.нови [re: Villi]  
Автор PATO FEO (кац)
Публикувано07.09.02 10:01



Благодаря много за отговора. Проблема е,че аз живея предимно в Италия и тук получих предложението за работа.Имам само още един въпрос. Къде в София се намира посолството на Швейцария? Пфу - и още един:какво е това "работна сила"?



Тема Re: Швейцария. [re: PATO FEO]  
АвторVilli (Нерегистриран)
Публикувано07.09.02 16:02



za sujalenie ne znam kude se namira Shveizarskoto posolstvo v BG, a rabotna sila e t.nar. Buro po truda



Тема Re: Швейцария.нови [re: PATO FEO]  
Автор Шeдaнc (по чорапи)
Публикувано07.09.02 22:08



по-добре се обърни към швейцарското посолство в Италия, все пак там живееш - ето ти линка:



E-mail




посолството в София се намира на ул. Шипка 33
Ambassade de Suisse
ul. Chipka 33
BG-1504 Sofia
Ambassade de Suisse
Case postale 244
BG-1000 Sofia

Telefon
00359 2 942 01 00

Fax
00359 2 946 16 22
00359 2 946 11 86 (Visa)

E-mail



.......Wissen ist Macht.
Nicht wissen macht nichts.


Тема Re: Швейцария.нови [re: Шeдaнc]  
Автор PATO FEO (кац)
Публикувано08.09.02 00:30



Благодаря ти страшно много. Оказа ми неоценима помощ.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.