Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:08 21.05.24 
Българи извън България
   >> Българи в чужбина
*Кратък преглед

Тема Jivot i Obrazovanie vyv Franciqнови  
Автор NeReiDa (iliuzia)
Публикувано03.09.02 12:10



Zdraweite,
iskam da se obyrna kym vsi4ki jiveeshti vyv Franciq s edna molba.
Drugata godina imam jelanie da kandidatstvam v nqkoe u4ebno zavedenie vyv Franciq. Zaradi tova sym reshila da se osvedomq po-rano za jivota tam: ceni, riskove, plusove.
Pyk ako nqkoi slu4aino e zapoznat i s Obrazovanieto, moje da mi pomogne mnogo.
Shte se radvam na vsi4ko: e-maili, adresi na razni vajni frenski saitove, snimki, mneniq.
Blagodarq predvaritelno na vsi4ki, koito otklikvat na molbata mi.

Уважавай тези, които те уважават! Обичай тези, които го заслужават!


Тема Re: Jivot i Obrazovanie vyv Franciqнови [re: NeReiDa]  
Автор irq (dma)
Публикувано03.09.02 15:15



<- tova e oficialnia site na ministerestvoto

Ima adski mnogo informacia tam. Drugo, koeto bih ti preporuchala e da se obadish v posolstvoto na Francia v durjavata, v koiato si. Tam shte ti dadat koordinatite na kulturnia im centur nai-blizo do teb. Sled tova se obadi tam ili idi napravo.. Horata obiknoveno sa mnogo uchtivi i shte te nasochat, shte ti obiasnat vsichko. Moje da poburzash. Zashtoto dosietata shte izleznat kum nachaloto na drugata godina i do togava triabva da si reshila kude iskash da kandidatstvash. Sled kato populnish dosieto, ako ne si bila v ezikova gimnazia v Bulgaria, shte dujish izpit po frenski ezik. Izpita se pada obiknoveno kum kraia na fevruari. Ne e truden, shte se spravish. Taka i taka tova shte ti go kajat vuv frenskia kulturen centur.
Da te predupredia.. shte ti triabva kopie na diplomata zavereno i prevedeno, mislia che triabva sushto akt za rajdane - sushto preveden i zaveren, da ne zabravia i viza ili kakuvto i da e dokument, che prebivavash legalno v dujavata v koiato si.
Budi pochti sigurna, che ako govorish frenski, shte te priemat. Mnogo riadko se sreshtat neprieti chujdenci. Zatova shte ti kaja ot sega. Ako ima edno neshto, koeto e dobre vuv Francia, to e che ima adski mnogo asociacii v universitetite. Osobeno asociacii, koito pomagat na chujdencite da se instalirat. Mojesh vednaga shtom nauchish kude si prieta da gi kontaktuvash. Na site-a koito ti dadoh ima site-ovete na povecheto universiteti. Tam ima adresi, polezna informacia. Taka i taka kakuvto i problem da imash se obrushtai kum kulturnia centur.
Kakvo oshte moga da kaja.. ami frenskoto obrazovanie ne e zle, osobeno v niakoi oblasti. Ako iskash kaji kakvo shte kandidatstvash, moje da potursim informacia za nai-dobria universitet v oblastta.

Tova e zasega.. Ako imash oshte vaprosi - pitai, moje i da znam neshtichko .

Pojelavam ti uspeh.



Тема Re: Jivot i Obrazovanie vyv Franciq [re: NeReiDa]  
Автор mireto:) (™)
Публикувано03.09.02 23:16







Тема Re: Jivot i Obrazovanie vyv Franciqнови [re: mireto:)]  
Автор NeReiDa (iliuzia)
Публикувано06.09.02 14:33



Blagodarq i na dvete vi. Shte razgledam saitovete i ako ima neshto shte pitam ve4e po-konkretno.

Уважавай тези, които те уважават! Обичай тези, които го заслужават!


Тема Re: Jivot i Obrazovanie vyv Franciqнови [re: NeReiDa]  
Автор mireto:) (™)
Публикувано06.09.02 17:10



Това е сайта на #france в IRC



Тема Re: Jivot i Obrazovanie vyv Franciqнови [re: mireto:)]  
Авторaaa (Нерегистриран)
Публикувано06.09.02 20:33



are mome oti ne u4i6 na4alna pedagogika u 6umen. De si ragnalo u Franzia. to ako e sa frenskata luybov i v Bg ima koi da te nau4i...



Тема Re: Jivot i Obrazovanie vyv Franciqнови [re: mireto:)]  
Автор irq (dma)
Публикувано06.09.02 22:07



Ti vlizash li tam?



Тема Re: Jivot i Obrazovanie vyv Franciqнови [re: irq]  
Автор mireto:) (™)
Публикувано07.09.02 15:19



от време на време- да, защо?!




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.