Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:20 26.05.24 
Българи извън България
   >> Българи в чужбина
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Българиянови  
Автор Poline (аз)
Публикувано19.07.02 18:59



Скоро ще пътувам за България и сега тук чета разните постинги...чудя се какво ли ме очаква



Тема Re: Българиянови [re: Poline]  
Автор Zagorka (Бира (Студена))
Публикувано19.07.02 20:24



Kakwoto i da si mislish, shte se okaje che si sbarkala.



Тема Re: Българиянови [re: Zagorka]  
Автор Poline (аз)
Публикувано20.07.02 10:45



Zashto mislish taka?
Vse pak ne sam se vrashtala ot 14 meseca,mislq si che shte mi e interesno i nqma da usetq loshata strana...



Тема Re: Българиянови [re: Mишo Шaмapa]  
Автор Poline (аз)
Публикувано23.07.02 18:06



А ти от къде знаеш,какво мислят американците и англичаните?



Тема Re: Българиянови [re: Mишo Шaмapa]  
Автор Zmeu (горянин)
Публикувано23.07.02 19:30



Хех, англичаните и 200 години да не се върнат пак няма да се е променило нищо



Тема Re: Българиянови [re: Poline]  
Авторjohny boll,s (Нерегистриран)
Публикувано03.08.02 15:11



stoto anglia e po napred ot praha ,da ne govorim za amerikancite,i az edno vreme kato se vrashtah ot OND na ruse vikah gospodi blagodaria che sam bulgarin.



Тема Re: Българиянови [re: Poline]  
Автор Шeдaнc (по чорапи)
Публикувано04.08.02 01:38



Зависи как се настроиш
Аз в продължение на 13 години се връщах поне веднъж годишно и всеки път София, парковете, дори дупките по улиците и шумните трамваи ми бяха мили.
Общо взето тогава се радвах на съпруг (тогава той още беше в България), роднини, приятели, кръчми и не ми е оставало време да се замислям за негативните неща.
Преди 3 месеца бяхме вече със съпруга ми в София, след като той от 7 месеца не се беше връщал и на него му правеха впечатление паркиралите по тротоарите автомобили, мръсотията, обърнатите кофи за боклук, хората по анцузи из улиците, мутрите, мутресите, ... .
Може глупаво да ти звучи, но много обичам България, Родината и просто не обръщам внимание на такива детайли (сигурно защото не ми се налага да живея с това ежедневие) и каквото и да стане, винаги ще се връщам там, винаги с умиление си мисля за всичко българско.
В края на август пак се връщам - за две седмици... и вече броя дните

Work like you don't need the money
Dance like no one is watching
Love like you've never been hurt


Тема Re: Българиянови [re: johny boll,s]  
АвторBorislav (Нерегистриран)
Публикувано04.08.02 04:46



Povecheto amerikanci v Chehia sa pederasi i pedofoli. Zatova ne im se vrqshta. Mnogo e evtino za tiah da si nameriat klienti. Tova e fakt.
Za anglichanite ne znam, no i tiahnite pederasi ne padat nazad.



Тема Re: Българиянови [re: Шeдaнc]  
АвторKpacи (Нерегистриран)
Публикувано10.08.02 16:54



Работата е там, че всичката тази мърсотия, дупките, хората в анцузи и мутрите, докато съм живяла в БГ, не са ми правили чак такова впечатление, приемаш ги, едва ли не за нещо нормално, но то е логично, ако не си излизал навън и нямаш база за сравнение.
Връщането ми в БГ, след първото излизане в чужбина за мен беше шок! Чак тогава видях каква грозна картинка сме.
Верно, обичам си страната и ако някой чужденец се изкаже за България зле, започвам ревностна защита, макар да знам че е прав, но друго е да ти го кажат чужди, друго е да си го коментираме ние.



Тема Re: Българиянови [re: Poline]  
Автор The Pilot (Dismayed)
Публикувано10.08.02 20:44



http://clubs.dir.bg/showthreaded.php?Cat=179&Board=bulincanada&Number=1938101840&page=0&view=collapsed&sb=5&part=




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.