Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:12 06.06.24 
Българи извън България
   >> Българи в чужбина
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Za razstroenite ot roveshtite v bokluciteнови  
Автор irq (dma)
Публикувано19.06.02 21:54



Hm neshto mi namirisva vasheto dushevno razstroistvo pri vida na hora v Bularia roveshti v boklucite. Imam niakolko vaprosa kum vas.

1. Tam kudeto jiveete da ne bi da niama nito 1 chovek, koito rovi v kofite?
2. Kak taka jiveete shtastlivo v drugi durjavi, kudeto bednostta e navsiakude, stiga da imate ochi da ia vidite??
3. Dali predi da se mahnete ot bg biahte razstroeni ot ciganite, koito se izranvaha po tozi nachin?


Ne iskam da osujdam nikoi, zaradi reshenieto mu da si potursi shtastieto drugade, ama ne e li vreme da izmislite malko po-interesni i predimno po-pravdopodobni prichini?



Тема Re: Za razstroenite ot roveshtite v bokluciteнови [re: irq]  
Авторtupo mi e (Нерегистриран)
Публикувано19.06.02 22:10



amo az kudeto jiveia niama rovechti po boklucite....no e opredeleno nai skuchnata durjava v sveta...vsicko si ima cena i vsichko v toia jivot se zaplachta...



Тема Re: Za razstroenite ot roveshtite v bokluciteнови [re: tupo mi e]  
Автор irq (dma)
Публикувано19.06.02 22:26



Hihi molia te izvesti me kude jiveesh, zashtoto misleh che tazi v koiato sum e nai-skuchanata. Pri tova dori v neia ima roveshti, taka che naistina mi e intersno kude si.



Тема Re: Za razstroenite ot roveshtite v bokluciteнови [re: irq]  
Автор Galcheto (introuvable)
Публикувано19.06.02 22:37



oh, sega ne sum tam no nechto i tuk mi e tupooo no tova mai e gadnata jega. Ta Belgia e vuprosnata durjava



Тема Re: Za razstroenite ot roveshtite v bokluciteнови [re: Galcheto]  
Автор irq (dma)
Публикувано19.06.02 22:51



Hihi sujaliavam ne e nai-skuchnata, iztochnata i susedka ia bie v tova otnoshenie.

A specialno po temata na posta mi... V Belgia ima sushto dosta goliama bednotia, no kakto i da e..
Mislia che naistina bednostta e navsiakude, stiga da imame ochi za neia.



Тема Re: Za razstroenite ot roveshtite v bokluciteнови [re: irq]  
Автор Galcheto (introuvable)
Публикувано19.06.02 22:57



ami to tam nagore vse edna i suchta rabota... no si i obicham vse pak, kolko vreme mi triavashe da i svikna!!! ta nakraia vzeh che se pristrahtih nechto, lubov ot omraza i tn... Inache bednosta v Belgia e dosta otnositelno poniatie, osobeno ako imach dokumenti....e ne jiveesh v luks no si mnooogo daleche ot kofite za bokluk... Pozdravi ot Ispania ( vij, tuk nechtata sa po razlichni)



Тема Re: Za razstroenite ot roveshtite v bokluciteнови [re: Galcheto]  
Автор irq (dma)
Публикувано19.06.02 23:09



Vsichko si zavisi..

Shte ti dam primer s Luxembourg. Ako chovek gleda ot strani izglejda super bogato, horata izglejdat bogati, ama realnostta e malko po-razlichna. I tuk ima bednost i to ujasiavashta poniakoga. Horata ne roviat po kofite samo zashtoto niama kofi po ulicite.

No men tova koeto me drazni e ne faktut che niakoi se chuvstva zle vijdaiki niakoi da se izhranva s ostatucite na drugite. Drazni me momentut, v koito prochitam che niakoi si ne iskal da se vurne v BG, zashtoto ne izdurjal gledkata na babichki roveshti v bokluka. Ami to ako beshe naistina taka, da zemem da si opnem vsichki vajeto okolo vrata.. Zashtoto NIAMA durjava bez bednost.

Ta taka.. zatova i zadadoh vaprosite si v tazi tema, pisnalo mi e ot izmisleni izvinenia ili prichini i hipokrizia.

P.S. Super e che si sviknala s miastoto kudeto jiveesh. Ne e lesno.. osobeno kogato chovek znae kakvo kostva razbira mnogo dobre.

Редактирано от irq на 19.06.02 23:13.



Тема Re: Za razstroenite ot roveshtite v bokluciteнови [re: tupo mi e]  
АвторKeri (Нерегистриран)
Публикувано20.06.02 22:58



A moje li da znam koia e tazi strana/ako ne e taina/?stoto i az mislia po tozi nacin za tazi strana v koiata jiveia az!



Тема Re: Za razstroenite ot roveshtite v bokluciteнови [re: irq]  
АвторKeri (Нерегистриран)
Публикувано20.06.02 23:13



Nezbam kak e v Belgia,ama ne viarvam da e po skucna ot Dania.za bednost ne mislia,ce ima.No skukata e obivasta!



Тема do irq [re: irq]  
Авторstancho (Нерегистриран)
Публикувано21.06.02 17:49



nedei sravniavai segashna BG s drugite strani. sravniavai bivshata BG ( kadeto do 1990 niamashe rovene v buklucite) i segashnata BG.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.