Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:20 26.06.24 
Българи извън България
   >> Българи в чужбина
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Re: ei fliortci,ia se stegneteнови [re: stancho]  
Авторproi4o (Нерегистриран)
Публикувано21.06.02 19:15



mrun,mrun!-sku4no im bilo,ha!mi varnete se da se pozabavliavate,a!?kato ste prazni tikvi i ne moete da si go napraite jivotot kakto si go iskate,kvo ste se razmrunkali,a!?kikimori!trebe nov termin da se izmisli za emigranti kat vaze.emigrant-svraka(takiva,koito se 4upirat za da razpolagat nai ve4e sus sredstva da si ugajdat s hubavi,blestia6ti,dobre opakovani djundjurii).to i zatova nai-uspiava6ti sa emigrantite seliani.poslednata duma sujaliavam,4e ia izpolzvam ama si e na miasto i na mnogo hora e iasno kvo zna4i u BGto.hahahahaha ae sus zdrave i da ne zemete asa ubiditie nie6tu,a!



Тема Re: ei fliortci,ia se stegneteнови [re: proi4o]  
Автор Galcheto (introuvable)
Публикувано21.06.02 22:25



Zdrasti Proicho, nie veche sme se opravili Za selianite si ABSOLIUTNO prav, nai preuspilete po chujbina ne sa umnite i enteligentnite a nai nai "prostite" seliani deto edvam imeto si smrunkvat. Sus zdrave



Тема Re: do irqнови [re: stancho]  
Автор irq (dma)
Публикувано22.06.02 13:41



Ti kude si jivial v Bulgaria?!? Che predi 90-ta ne si vijdal hora, koito roviat po kofite?

Makar che to ne e za smiah takova izkazvane, ami za plach. Kak moje da si bil tolkova sliap, za da ne vidish kakvo beshe togava??
Izviniavai ako sum te obidila, ama tova prosto me sasipa..

Dori da si jivial niakude izoliran i da ne si vijdal takiva neshta, zashto da ne sravniavam segashna Bulgaria s drugi durjavi? Che nali vsichki blenuvat za "drugite durjavi". Nali tochno v tiah si misliat che niama "mizeria" kakvato ima v Bulgaria i se vazmushtavat ot dunoto na dushata si na podobni gledki.

Ai siktir, se kazva v takuv sluchai. Mnogo izrazitelna fraza.. nishto che e turska.



Тема Re:нови [re: proi4o]  
Автор irq (dma)
Публикувано22.06.02 13:45



Shte se napravia, che ne sum prochela cvetushtia ti bulgarski, specifichen tochno na seliandurite i shte te pokania v Luxembourg.

Za tazi durjava niama nikakvi iziskvania kum bulgarite, taka che mojesh da doidesh za 3 meseca, posle shte si govorim .
Putiom shte te posuvetvam, bez da znaesh da ne brushtolevish mnogo, che v takiva situacii edinstvenoto koeto se kazva, sa gluposti

P.S. Nadiavam se, ne se obijdash

Редактирано от irq на 22.06.02 13:46.



Тема Re:aaaahahahahaнови [re: irq]  
Авторproi4o (Нерегистриран)
Публикувано22.06.02 17:11



sojole beaucoup ku ta nervia kat pi6a taka,ma nogu obi4am i s na6entci sal tyi mi sa sboruva.6tot mi e goleeem maitap 6a znai6. a za pokanata-mirci,ama ko 6a praim kat ti doda na gosti,a!?na men veselbi mi dai!gor4ivite 4a6e i studenti du6uvi sum gi ve4e opital i za otvadnoto.tuy,4e ku ni moi6 mi predloji kus64e ot raia,i4 ni sa habi.adi ,4e kupona po4va pri menia i triaa olajdam baseinia.jega be!



Тема Re: Za razstroenite ot roveshtite v bokluciteнови [re: irq]  
Автор skorpio (transparent)
Публикувано22.06.02 18:19



!.tuk ziveia v emigrantski (obsto vzeto )kvartal nikoi ne rovi v bokluka daze dneska emigranti ot niakude si dobrovolno bez nikoi da gi kara izchisticha plostadkata za velosipedi koiato vsichki ia polzvat (az ne )
2. I predi i sega mnogo mi e bolno che ziganite susto se xraniat ot kofata za bokluk pred bloka i mi e strashno gadno kato si xvurliam bokluka i edno mom4enze chaka da go vzeme i zanm kakvo ima vutre:(
3.zalko che ne si razbral za kakvo stava duma



Тема Re: Za razstroenite ot roveshtite v bokluciteнови [re: Keri]  
Автор divinora (nepoznata)
Публикувано23.06.02 00:38




Chovek moze navsiak'de da si napravi interesno. Ili skychno. Zavisi ot choveka, ne ot miastoto.



Тема Re: Za razstroenite ot roveshtite v bokluciteнови [re: skorpio]  
Авторproi4o (Нерегистриран)
Публикувано23.06.02 13:18



ia pa ti sa!az li da ne sum razbral ili nekoi drug,ama 4e zeem da ti kajem ne6to-za men BG e edna, vupreki trudnata si i jestoka istoria,mnooogo 6tastliva strana!IMA NAI PODHODIA6TATA PRiroda za oceliavane!ROVE6TI PO KOFITE VINAGI 6TE IMA.AZ SAMIIA GO PRAVIA PONIAKOGA.I ZNAE6 LI ZA6TO-MAI 4E E REFLEX NIAKAKUV.NE MOGA DA ZABRAVIA MIZERIATA.I TO TAZI PREDI PROMENITE.VRAG NA NARODA ZNAE6 LI KAKVO E ,A?NEUDOBEN,NENADEJDEN,NE OT NA6TE!VERNO,PULNI BEHA KOFITE,IMA6E.I SEGA NE4II KOFI PAK SA PULNI.I PAK NA SA6TITE BRATIA I SESTRI.AMA ONI NE JIVEAT PO KVARTALITE U BETONO AMI SA U ZELENOTO ,A PA TAM MANGALITE I PRO6LIARCITE GI NATIRVAT NANADOLE.ARRRE MNOOOO MI BE6E PRIATNO DRAGI FLIORTZI I KIKIMORI,DIVANETA I VSIE OSTALNOE BLIAGARODIE.STOPLI MI SE BASEINO I SA NEMA DA GI MISLIM AFRIKAN4ETATA S PODUTITE 6KEMBETA



Тема Re:aaaahahahahaнови [re: proi4o]  
Автор irq (dma)
Публикувано24.06.02 11:40



HA-HA-HA

Ostroumieto ti niama granici, napravo me sasipa s hitrostta si.





Тема Vrag na narodaнови [re: proi4o]  
Автор skorpio (transparent)
Публикувано24.06.02 18:30



ne sum bila,no puk ne moze vsichko nai losho vse na mene da se sluchi nali?




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.