Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:58 23.05.24 
Българи извън България
   >> Българи в чужбина
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Тема Za i protiv zavrushaneto v BGнови  
Авторpit. (Нерегистриран)
Публикувано13.06.02 15:12



Vie kak mislite -az imam kolkoto za tolkova i protiv, ne moga da vzema reshenie, pri tova sme s 1 dete. No ne se 4uvstvam shtastliva tuk, mislq 4e mnogo hubavi neshta ot jivota se izpuskat kato si dale4e. Predimstva ima - no tova ne zna4i 4e i b BG gi nqma vsi4ki tezi neshta... Kajete...da opitam li pak v BG?



Тема Re: Za i protiv zavrushaneto v BGнови [re: pit.]  
Авторmnenie (Нерегистриран)
Публикувано13.06.02 15:25



spored men po skoro ne. ne kazvash mnogo kyde si i kak si, razbiram che e mnogo lesno da ne si stastliv/a no ako si bil/a skoro v bg nadali imash dobra predstava kakvo e naistina v bg, kolko e trudno da si namerish rabota i che ste ti plastat jylti stotinki s koito ne e qsno dali ste imash za hrana a ako se naloji i da ste na kvartira syvsem. mojesh da si zadadesh i vyprosa - kolko sa stastlivi horata v bg. samo che ne pitai podrastvasti zastoto za tqh moje da e rano da sa se sblyskali s problemite na ocelqvaneto. popitai nqkoi koito ot okolo 5 godini se opitva da svyrzva dvata kraq i i si predceni za sebe si.

v bylgariq obiknoveno nqmash nikakva sigurnost. i kolko lesno ste ti byde da se vyrnesh tam kydeto si sega. i kak se gleda dete v bg?

pomisli si predi da vzemesh neobmisleno reshenie.

i az imam mnogo za i protiv no deteto si e silen koz za ostavane v chujbina spored men.



Тема Re: Za i protiv zavrushaneto v BGнови [re: mnenie]  
Авторd_rwatson (Нерегистриран)
Публикувано13.06.02 18:25



Po tozi vapros ima kolkoto hora, tolkva i mnenia.

Suglasen sum za vruzvaneto na dvata kraia i oceliavaneto. Ako niamash dostata4no pari, hi4 i ne se vrushtai. No ako imash, niama kakvo da si gubish vremeto v 4ujbina.

Ne sum saglasen za deteto. Spored men to4no to e silen koz za vrushtane.
No naistina ako ne si dobre s parite, za jalost mislia 4e e po-dobre da ostanesh.




Тема Vxpros kxm D-r Watson:нови [re: d_rwatson]  
Авторkompetent (Нерегистриран)
Публикувано13.06.02 20:26



Skxpi D-re,

Iskam da popitam (zvinqvam se predvariteno), kolko 6te re4e
dumata "dostatx4no" ? Az ne poznavam hora na koito nali4nite da sa im
dostatx4no. Vse drapat za pove4e i taka dokato ritnat bakxr4eto.
Ami ako ima6 pove4ko, dali nqma da otide6 na pricel na mafiozite i da
ti smenqt fasadata, grxmnat kolata, ... ne6to s decata, reket, iznudvane.
Predstavi si dete, u4ilo v zapadno 6kolo, deto vsi4ko e 4isto, podredeno,
vzemat go s avtobus, govorqt mu vejlivo. I izvednxj popada v "prili4no" BG u4ili6te:
stud, muhi, svadi, karanici, tupanici v mejdu4asieto, krajbi...mrxsni kenefi i pr.
Za6toto az vednxj napravih tazi stxpka i hodih da txrsq pod vola teleto -
nito priqteli ti pomagat (ili sa se uqli i ne 6tat da te poznavat, ili sa gladni kat ku4eta i gledat samo da te zavlekat, ne e kato edno vreme), nito rodnini.
Osven ako se prisxedini6 kxm nqkoy mafiotski krxg, no togava ne si svoboden 4ovek, a pai6 kakvoto ti svirnat denono6tno.
Ostavi gi da se samoizqdat o6te nqkolko godini, togava po-moje.

S uvajenie



Тема Re: Za i protiv zavrushaneto v BGнови [re: pit.]  
Авторmoude (Нерегистриран)
Публикувано15.06.02 15:54



daze v kitnoto provinzialno gard4e kudeto ziveex do skoro e ezednevie kato si kupish kola za nad 5000€ da ti a otkradnat i da ti iskat 2-3000 LV otkup:)dobre doshli v deistvitelnostta...a puk skoro edna moma ot Pleven (peviza v DE)4etox vuv vestnika(v DE-Frankfurter Allgemeine) ia iznasilili pred niakakva diskoteka v nashta obsta rodina...
ia si stoite kudeto ste..stastieto e v spomenite:)))
Uspex!



Тема Re: Mnenieнови [re: pit.]  
Автор The Pilot (Dismayed)
Публикувано15.06.02 16:50



Imah dvama priateli kato teb:i 2ta se varnaha sas sashtata zel,stoiaha po 6 meseca i kazaha che nikoga poveche niama da se varnat s takova namerenie v BG.
Tova e.



Тема Re: Mnenieнови [re: The Pilot]  
АвторJirafa (Нерегистриран)
Публикувано15.06.02 19:21



Hey,ne znam kolko ste daleche ot BG i dali moje da si go pozvolite, no ako moje
vsiaka godina da si hodite za po mesetc, shte e po-lesno i shte imate poveche
vreme i nabliudenia predi da vzemete reshenie.
Good luck !



Тема Re: Za i protiv zavrushaneto v BGнови [re: pit.]  
АвторKpacи (Нерегистриран)
Публикувано16.06.02 08:54



Ако можеш, върни се за малко да видиш как ще ти понася. Аз имах съшите мераци като теб, но всеки път, когато си ходех, интусиазъма много бързо ми се охлаждаше. Късах си нервите с простотии и то на всяка крачка.
А, мое роднинско семейство се прибраха в БГ, преди около година, защото им омръзнал гурбета и искали с "достатъчното" пари да си развият собствен бизнес.... После ми се оплакват и търсят пътища да излезат пак навън, понеже макар и без финансови затруднения, там било подтискащо да се живее, не можели да гледат мизерстващите хора, озлобени понякога, въобще циганията навсякаде. Направо депресираща картинка.
Та, колкото до хубавите моменти, които се изпускали, далеч от БГ, мисля че повече са лошите, които си спестявате.
Помисли си добре и ако все пак решиш да се прибираш, не си затваряй вратичката да връщане там, където си в момента.



Тема Re: Za i protiv zavrushaneto v BGнови [re: pit.]  
АвторGalcheto (Нерегистриран)
Публикувано16.06.02 22:08



Protiv!!!!!!
Ako beche me pitala predi niakolko godini, chiah da ti priplacha kolko sum nechastna v chijbina. No cled niakolko leta prekarani v kusane na nervi nai veche ot rodnini i priateli, rechih da skusam s Bulgaria i da se opitam da sum dobre tam kudeto sum. Rezultata: ot 5 godini ne sum stupvala v BG, po uravnovesena sum no vse pak imam nujda ot bulgarski kontakti ( nai veche tuk po klubovete) Tova e, ne znam dali sum ti pomognala.



Тема Re: Za i protiv zavrushaneto v BGнови [re: pit.]  
Авторpreciosa (Нерегистриран)
Публикувано17.06.02 00:32



interesno...vsichki,koito pishete ste izvun bg.Haide nqkoi koito e tam da dade mnenie,zastoto taka pit vijda samo "ednata strana na medala"




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.