Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:01 22.09.24 
Българи извън България
   >> Българи в чужбина
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Тема Re: Поздрави на винчетатанови [re: Бълrapин]  
Автор Lizakriza (непознат )
Публикувано18.06.02 12:17



Eeee, ama tochno pozna vsichko!I che sam provintzialistche, i za nemkiniata, i za kolata, i za kushtata, i za priatelite, i che ne me pomniat. Evala. Za zhivot kato moia ne mozhesh i da mechtaesh.
Hodi si gledai macha i prodalzhavai da se samoopravdavash, che si se provalil. Badi si pruv na selo, na men mi e vse taia, ti v moiata mandzha ne burkash.
Pozhelavam ti da prodalzhavash da se trudish i shtastlivish,a i da imash dostatachno spesteni parichki , che da ti stignat za edno more. I ponezhe sam zloben i depresiran, samo she ti kazha, che moeto liatno more niama da e v pochivnata stancia ot rabotata na vuina mi za dve sedmitzi, a tam, deto she go gledash samo na kartinka.



Тема Re: Поздрави на винчетатанови [re: Бълrapин]  
АвторKpacи (Нерегистриран)
Публикувано18.06.02 12:42



Аха, вече ми е ясно защо се е провалил Българина в Германия. То не може всяка вечер да наблягаш на чашката и да искаш да успееш. Такива купонджии само могат да висят по клубове " Българи в ЧУЖБИНА" , но в чужбина не могат да се реализират. Там, в България само, и по- яваш- яваш....
Май от твоето писмо лъха повече злоба, Българино, злоба към тези които са в чужбина. Ама разбирам те, то на никой не е лесно да опъва каиша за жълти стотинки...



Тема И там сте си същите цървулинови [re: Kpacи]  
АвторБълrapин:) (Нерегистриран)
Публикувано18.06.02 13:35



Какво да ви кажа...Вече ми ставате малко досадни с простотията си...Чета някакви намеци за чашки и тем подобни.Доста ТЪПО твърдение за човек който не познаваш!Въобще не ме притеснявате:)Даже сте ми смешни с тях.Някакви провали и тем подобни.Точно там е бедата ви господа Смешници.Вие сте готови да лъскате обувки, за да не се върнете тук и да кажат другите че сте се провалили...Тъпо,тъпо,тъпо.Ще отида на планина през weekend-a.Пускали ли сте се с mauntainbike?А и за море ще дойде време:)Аз съм там!А вие?...Вие сте Смешници!!!Тарамбуки или каквито искате там да станете.Въобще не ми пука.Абе краси,ти от Сусурлево ли си:)Нагледах се на такива селяни като вас в чужбина.То затова и мнението на хората е такова за нас.Айде че ми писнахте.Много здраве на колегите в кухнятаПък довечера-онанизъм пред телевизора.Ако не живеете в комуна разбира се



Тема Re: И там сте си същите цървулинови [re: Бълrapин:)]  
АвторБълrapин:) (Нерегистриран)
Публикувано18.06.02 13:38



Абе краси какво значи яваш яваш.Че не отбирам от Уйчиндолски...



Тема Re: И там сте си същите цървулинови [re: Бълrapин:)]  
АвторKpacи (Нерегистриран)
Публикувано18.06.02 14:18



Ти за моя живот в чужбина, само можеш да сънуваш. На мен къщата ми я чисти местна, макар, че се имат за повече от нас. А за лъскането на обувки, ами не ми ги лъскат, понеже като се измърсят и си купувам нови. Само не си мисли, че така живея, защото съм си хванала чичко паричко, мъжът ми е от страна не по-богата от БГ. Харча си моите пари.
Аз не намеквам за чашки, а ти го правиш - във всяко твое мнение споменаваш - чашка, пред телевизора, на купон, на планина, ами какво повече да добавя!?
Ти си човек на живота, май? Или греша? Затова и тези, които наблягат на работата ти се струват смешници.
Значи, ти все пак признаваш, че си се провалил в чужбина! И като си Българин не използвай думи като weekend and mauntainbike, не знаеш ли Български?



Тема Re: И там сте си същите цървулинови [re: Бълrapин:)]  
АвторKpacи (Нерегистриран)
Публикувано18.06.02 14:23



Само не ми се прави !!! Много добре разбираш, то в Германия има толкова турци, не може да не си делил залъка с някой



Тема Re: И там сте си същите цървулинови [re: Kpacи]  
АвторбЪЛГAPИH (Нерегистриран)
Публикувано18.06.02 15:11



Ама ти май си жена?И вярно си от Сусурлево.Типичния случай-от село-чужбина,цел брак:)Имах доста селянки от групата който направиха същото...Естествено че не мисля че съм се провалил в Германия.Просто целта не ми е била да остана там при каквито и да е условия.Не че не съм имал възможност!Една от причините да се върна е точно това че живях сам-никви турци.Отидох,завърших,пообиколих и се върнах:)Като реша-ще отида пак-на екскурзия.Не съм толкова ограничен /визирам теб:)/че да се притеснявам от нещо.Ще те разочаровам-не пия повече от нормалното.Обичам студени коктейлчета през лятото:)Абе какво въобще съм седнал да се обеснявам на неква гиздава комплексирана селянка:)?Аре ходи да те ръчка некой негър:)Много си щастлива...



Тема Re: И там сте си същите цървулинови [re: бЪЛГAPИH]  
АвторKpacи (Нерегистриран)
Публикувано18.06.02 15:34



Може и да те разочаровам, но нито съм от село нито мъжа ми е негър, по-бъл е от бялото на очите ти.
Целта на излизането ми не е била брак, с съпруга ми се запознахме в БГ и в момента на запознанството ни, моето мат. положение беше по-доброто.
Между другото, ти къде си работил точно в БМВ? Може и да си ми правил колата! Миналия август ходихме до завода на БМВ в Аузбург да си взимаме поръчката. Там работи една сръбкиня, с нея контактувахме, мисля, че е шефка на отдел " Пласмент" .
С теб няма да споря вече, защото много се ядосваш, аз не те наричам селянин, смешник, комплексар и т.н. , а ти имам чувството, че ще се пръснеш от яд. Неможеш ли по-интелигентно да спориш? То няма смисъл, де, и така повече не мисля да ти отвръщам на глупостите. Сбогом



Тема Re: И там сте си същите цървулинови [re: Kpacи]  
АвторБълrapин:) (Нерегистриран)
Публикувано18.06.02 15:41



Работих в Munich.Колата ти със сигурност не съм ти правил-бях в дизайнерското студио.Не се пише бъл,а бял...Айде със здраве че и на мене ми писна.



Тема Re: Za i protiv zavrushaneto v BGнови [re: pit.]  
Автор!!!!! (Нерегистриран)
Публикувано18.06.02 16:52



az si mislq, che vseki trbva da reshi sam za sebe si, mneniq mnogo, harakteri mnogo. napravi tova, koeto iskashi v dvata sluchaq pxt nazad ima, no nay)vajnoto e da ostanesh pri sebe si, da zapazish ravnovesieto si.a kolkoto za decata, ne znam nqmam deca, az obache kato si spomnq moeto detstvo i tova, k' vijdam tuk, ne bih go smenial za nishto na sveta, no tova e otd vxpros i ne sxm sigurna, che ima neshto obshto. ne pomnq dali tuk go chetoh, otnosno obrazovanieto, no chestno ne mislq, che bg e po-losho ot chujdoto, daje v nqkoi sferi moje bi e po)dobro, fakt e che ima kakvo da vzemem, vse pak. no ideqta mi e, che ne moje da se kaja 100% tova e pravilniqt variant. uspeh i ne se sduhvay
ayde sega otivam da otgovorq i na edno ozlobqlo sxshtestvo




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.