Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:40 26.05.24 
Българи извън България
   >> Българи в чужбина
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Garantirana viza za USA !  
АвторStorm (Нерегистриран)
Публикувано24.05.02 17:47



Ako niakoi ima jelanie da patuva do chtatite da se obadi .

The_mask4@hotmail.com



Тема Re: Garantirana viza za USA !нови [re: Storm]  
Автор @@ (песимист..)
Публикувано24.05.02 20:38



I opro6tenie na vsi4ki grehove! Samo 999.95 + taxes.Get your credit card ready ! Tuka e pe4atnicata za US vizi....

Abe pi4, njama takova jivotno kato 'garantirana viza' ami 4e toj konsula ne moje da ja garantira, vsi4ko si zavisi ot procedurata...



Тема Re: Garantirana viza za USA !нови [re: @@]  
АвторStorm (Нерегистриран)
Публикувано25.05.02 05:24



Ako obichach ne davai mnenie koeto ne e vqv tvoiata kompetitsia OK ?



Тема Re: Garantirana viza za USA !нови [re: Storm]  
Автор@@ (Нерегистриран)
Публикувано25.05.02 19:20



Abe putka majno nepriatna mi oswen che si prost si i negramoten. Na kakyw ezik e taz duma "kompetitsia" be da ti eba putkata majna smotana i kokoshkar. Kolko si kompetenten ti za vizite za USA be da ti eba majkata i neshtastnik



Тема Re: Garantirana viza za USA !нови [re: @@]  
Автор @@ (песимист..)
Публикувано27.05.02 19:46



Eeee, hajde sega, 6te si kradem nickovete.... A toja javno e ot onija biznesmeni i se ma4i da zaribjava...Kompetencija, hm... Garantirana viza...hihihihi. Kalve li brato? Kak sa 6aranite?



Тема Re: Garantirana viza za USA !нови [re: @@]  
Авторmoony (Нерегистриран)
Публикувано30.05.02 10:43



:) toq storm e golqm idiot xexe :)



Тема Re: Garantirana viza za USA !нови [re: @@]  
АвторMr.Boll,s (Нерегистриран)
Публикувано29.07.02 03:36



toia pedall iavno sa go klatili mnogo zdrav stom kato balva zmii i gushteri.ne viarvash ne viarvash kvo ze da prosteesh ,a za svedenie dumata e frenska ako neshtesh viza zemi mi naprai edin minet togava a ako iskash mu vikay frenska tiapo deliormansko govedo.ade sia chao che imam da ziam edni patakozi.





Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.