Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:58 26.09.24 
Българи извън България
   >> Българи в чужбина
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Re: ima i takiva deto se podkrepjatнови [re: maka]  
Автор SlNNER (Wandering soul)
Публикувано21.05.02 05:17



Bravo na teb-mnogo mi haresa napisanoto.!Tochno takiva TRIBVA da budem.
No az bih iskal da povdigna i edin drug vupros poneje sum ot drugata strana na situaciata.A imeno jiveia veche baya godini v chujbina/pone po moite standarti/ i mnogo hora tursiat pomoshtta mi kato star emigrant.Pomognal sum na dosta, no za sujalenie sum se razocharoval ot povecheto v posledstvie.Ne iskam niakoi da mi izdiga pametnik,no edno choveshko otnoshenie sled kato si podal ruka na niakogo bi bilo suvsem v reda na neshtata.Za sujalenie obache tova se sluchva dosta riadko-malko hora oceniavat tova koeto im davash.I zabeliazvam,che bolshinstvoto novopristigashti imat dosta razmita predstava kude e granicata da pomognesh i da iskash niakoi da te nosi na grub.Naprimer az ne govorih ezika kogato doidoh,no vinagi sum se opitval da se opraviam sam.Gord sum ,che nikoga ne sum molil nikogo da mi prevejda-sam s rechnik v ruka i mnogo,mnogo jelanie i trud sum si propravial put.Niamam nishto protiv sega da preveda na niakogo neshto,no niamam nito jelanie ,nito svobodno vreme ta da stavam shtaten prevodach za shtialo i neshtialo.
Sreshtal sum dori i hora za koito vaji onaz poslovica "da uhapesh rukata koiato te hrani".
Ta misultta mi e kolko e trudno sled tolkova razocharovania da poviarvash i pomagash sus sushtata ohota koiato si proiaviaval predi.

Pozdravi

CHOVEKUT E CHOVEK KOGATO E NA PUT


Тема Re: ima i takiva deto se podkrepjatнови [re: irq]  
Авторbaba (Нерегистриран)
Публикувано28.05.02 01:30



100% sam saglasen s teb !!!ot 11 godini se stukam po sveta pisnalo mi e ot nashata "pomost"



Тема Re: Защо българите не се подкрепяме?нови [re: pingыno borracho]  
Авторl (Нерегистриран)
Публикувано03.06.02 08:49



Poznavam bulgari,koito me tursqt samo za informaciq - i dotuk. Po nikakuv drug povod ..Nqmam priateli, kolkoto i da mi se iska da namerq. Vseki presledva sobstvenite si celi i mai nqma vreme za mnogo kontakti.
Razo4arovana sum ot tova,4e dosega ne mojah da namerq priqteli sred bulgarskoto obshtestvo - tolkova sa razli4ni kato stupqt na 4ujdata zemq - vednaga si smenqt kojata...I nai mnogo se draznq ot tqhnoto visokomerie - nito sa na golqmo intelektualno nivo, nito imat hubava rabota - obshto vzeto se mu4at, no po sami...I za zlobata -opredeleno q ima, licemerieto - sushto.



Тема Iz Bay Ganyoнови [re: baba]  
АвторA.Konstantinov (Нерегистриран)
Публикувано04.06.02 18:11



Ti, Bay Ire4ek, na moqta sofra ako ne si sqdal, na bxlgarska sofra vse nqkoga si
sqdal de !



Тема Re: Защо българите не се подкрепяме?нови [re: pingыno borracho]  
Авторjohnnie (Нерегистриран)
Публикувано04.06.02 20:51



Ами защото я караме така:

''Когато цъфнат теменугите
и грейне синьото небе,
еби ти майката на другите
и гледай твоя гъз да е добре."

Може и да се бъркам с текста,ама си е истина.За съжаление.



Тема Re: ima i takiva deto se podkrepjat-do SINNERнови [re: SlNNER]  
АвторAquavita (Нерегистриран)
Публикувано05.06.02 04:39



Sinner, bratko, bi li mi obiasnil kak rabotish varhu sebe si- dokato marseluvash
Chakam otgovor



Тема Съгласен съм с IRQнови [re: irq]  
Автор kanila (дух)
Публикувано28.06.02 16:08



събирам се с хора по интереси, а не по паспорт или език. ( в случая не съм отграничен от езика де.)

Lo there do I see the line of my people, back to the beginning.


Тема BRAVO!нови [re: irq]  
Автор Lizakriza (princesska)
Публикувано28.06.02 18:05



Mnogo trudno se chete na latinitza, no kakvo da pravish
Bravo, mnogo viarno si go kazala i tolkova mnogo pravilni neshta otbeliazvash.
Nali znaesh, na nikogo kato me mu stiska veche v chuzhbina i go izbiva na krivorazbran patriotizum, oplakvane i "Daite da se organizirame". I kolkoto i da se opitvash da vodish normalen dialog, vse shte te opluiva, shtoto mu e krivo.
Da ne ti puka, vazhnoto e che ti si naiasno sus sebesi

Mo>I<e da sum >I<aba, ama sum s korona


Тема Re: Golemi glupostiнови [re: pingыno borracho]  
АвторBari (Нерегистриран)
Публикувано29.06.02 03:23



Golemi gluposti se izpisaha tuka. I az kato biah v Bylgaria gi chetiah i se chudeh na kakvo da viarvam. Ot dve sedmitci sym v MOntreal. Jiveia pri bylgari i sysedite sa mi bylgari ( picha ot tehnia komputyr). Vsichkite sa strachno goteni i uslojlivi hora ( chtom jiveia veche vtora sedmitsa pritiah, sami si pravete smetka). Samo chte dobavia, che za pryv pyt se vidiah s tiah pri pristiganeto mi v Montreal. Predi tova syvsem sluchaino predi godini se biah chuval s tih po Internet. A horata doidoha i me posrehnaha na letichteto i tam se zapoznahme. Sami si pravete izvodi. Kolko ot vas biha pusnali nepoznat chiovek v kychti i ochte na sledvachtia den biha mu dali klutch???




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.