Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:31 06.06.24 
Българи извън България
   >> Българи в чужбина
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Има ли някой тук от Прага?  
Автор rocker (hard)
Публикувано04.05.02 16:06



Ако да нека споделим някои неща,

Успех това не е да не паднеш в мърсотията,а да можеш след това да се издигнеш.


Тема Re: Има ли някой тук от Прага?нови [re: rocker]  
АвторKнeдлиk (Нерегистриран)
Публикувано07.05.02 13:53



какво точно те интересува. За имане има много, ама мнооого. в кой университет си? Аз тука бачкам.



Тема Re: Има ли някой тук от Прага?нови [re: Kнeдлиk]  
Автор...a pivo (Нерегистриран)
Публикувано08.05.02 19:01



moje li njakoj da mi kaje dali moga da si zagubja povoleni-to k pobytu, ako ne si go podnovq sled iztichaneto na sroka, poneje se namiram izvan CR? stava vapros za trvaly pobyt.



Тема Re: Има ли някой тук от Прага?нови [re: ...a pivo]  
Автор rocker (hard)
Публикувано09.05.02 12:23



emi te pravjavat po skoro problemi kato imash dlouhodoby ,as naprimer predi godina s golemi mqki edvam si go vzex golemi neprijatnosti mi pravixa a pyk da si vzema trvaly beshe mnogo lesno bez nikakvi problemi go imah i si go imam i mi e got zashtoto mnogo mangizi taka sa spestjavat

Успех това не е да не паднеш в мърсотията,а да можеш след това да се издигнеш.


Тема Re: Има ли някой тук от Прага?нови [re: Kнeдлиk]  
Автор rocker (hard)
Публикувано09.05.02 12:28



kato ima mnogo shto da ne go spodelim?as tuk sledvam ikonomika.ti kakva rabota imash tuk?imam chustvoto che neshto izneverjavam na bg nravi dokolkoto znam bg po princip vednqzh zad granica ne isakt da iamt nishto obshto sas svoite sqnarodnici

Успех това не е да не паднеш в мърсотията,а да можеш след това да се издигнеш.


Тема Re: Има ли някой тук от Прага?нови [re: rocker]  
АвторKнeдлиk (Нерегистриран)
Публикувано09.05.02 13:07



Ами аз бачкам като консултант. А за бгтата сам забелязал че много имат работа като продавачи в магазинчетата около Площада. Иначе в бившия бг клуб на Америчка всеки петък се събирали старите нашенци, ама били само пенсионери. Де да знам, май че никой нищо не е организирал още.
Ти ако си икономика, кажи ми точно дали си за ПХД или за бак/маг. Аз познавам едни бгта те са пхд и живеят в общ. на Кайетанка. Ще ти драсна един мейл тия дни, може да се видим.



Тема Re: Има ли някой тук от Прага?нови [re: rocker]  
Автор..a pivo (Нерегистриран)
Публикувано09.05.02 14:33



sega imash trvaly taka li? kak gp poluchi?
Tova za bulgarite v chujbina vaji v naj-goljama stepen za Evropa i Mnogo za Czech.. A tezi, koito se sybirat na Americka sa tochno ot tezi, ne vi trqbva da hodite tam, shtoto shte se otvratite



Тема Re: Има ли някой тук от Прага?нови [re: ..a pivo]  
Автор rocker (hard)
Публикувано11.05.02 21:15



защо мислиш ,че ще се отвратя аз На Америцка съм ходил ,но не да се запознавам с някой а с приятели,които познавам отдавна тук

Успех това не е да не паднеш в мърсотията,а да можеш след това да се издигнеш.


Тема Re: Има ли някой тук от Прага?нови [re: Kнeдлиk]  
Автор rocker (hard)
Публикувано11.05.02 21:21



можеш да ми драснеш ,ти иначе на колко години си аз на 20,но оня ден се напих с един чех който беше малко луд ,но само на маса иначе си е отговорен човек,но си лафихме за жени такива работи ти тук къде живееш пиши на мейла ми

Успех това не е да не паднеш в мърсотията,а да можеш след това да се издигнеш.



Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.