Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:49 13.06.24 
Българи извън България
   >> Българи в чужбина
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Ima li niakoi v Izrel? Pishete!нови  
АвторTutu (Нерегистриран)
Публикувано20.02.02 20:27



Lipsvat mi priateli v Izrael



Тема Re: Ima li niakoi v Izrel? Pishete!нови [re: Tutu]  
Авторspasilse (Нерегистриран)
Публикувано22.02.02 23:15



che ti kvo pravish tam be,tutu.ja begai dokato e vreme,da ne iztarvesh poslednija vlak.



Тема Re: Ima li niakoi v Izrel? Pishete! [re: Tutu]  
АвторTONl (Нерегистриран)
Публикувано06.04.02 17:42



Za jalost ne jiveja v Izrael, no ako iskash mojem da si kontaktuvame. Az sam v Germanija-Berlin.



Тема Re: Ima li niakoi v Izrel? Pishete!нови [re: TONl]  
Авторtuti (Нерегистриран)
Публикувано06.04.02 22:04



Toni,kade si? Pravi mi vpechatlenie, che zashtitavash evreite i ti li spadash kam tiah,zashtoto ,az da.Ot koi grad si v BG



Тема Re: Ima li niakoi v Izrel? Pishete!нови [re: tuti]  
АвторTONl (Нерегистриран)
Публикувано06.04.02 23:15



Az sam ot Sliven. Dati kaja chestno ne poznavam nito edin evrein, no sam si izgradila moeto mnenie po vaprosa i sam na tjahna strana. Vsashtnost se zapoznah s edin evrein predi 3 sedmizi v samoleta ot Caracas za Milano. Beshe maj na vazrast i malko otkachen, no beshe evangelist i moje bi zatova beshe tolkova barboriv. Ti ot ot koj grad si v BG. Kade jiveesh v Izrael? nadjavam se sche si dobre, zashtoto tova koeto gledam po televizijata ne e mnogo uspokojavashto. Chao i do skoro.



Тема Re: Ima li niakoi v Izrel? Pishete!нови [re: TONl]  
Авторgalit (Нерегистриран)
Публикувано07.04.02 12:44



e kak moze da ti lipsvat prijateli v Israel. Tam horata sa tolkova prilepchivi na vsjaka krachka predlagat prijatelstvoto si. Ako tolkosa si sam zvunni v "Ole Bulgarija" v Jafu, tam shte te pokanjat na njakoe meroprijatie, shte se zapoznaesh z bulgarcheta. Sega sigurno ba aretz se zivee trudno, moze bi puk da si se vurnesh v rodinata BG pri starite prijateli..



Тема Re: Ima li niakoi v Izrel? Pishete!нови [re: galit]  
АвторTuti (Нерегистриран)
Публикувано07.04.02 14:26



Galiti ma kore? At ola hadasha ulai? Kade si? Ti sigurno znaesh, che pri olimite niama priatelstvo samo pri nujda. Az sam v Rishon le zyyion.Kade si jiviala v IL uspeh METOKA



Тема Re: Ima li niakoi v Izrel? Pishete!нови [re: TONl]  
АвторTuti (Нерегистриран)
Публикувано07.04.02 14:33



Hi, Toni radvam se da kontaktuvame. Prava si sega v Israel se jivee trudno,no nie sme silni i shte pobedim.Ne znzam ti kak si,no mene posledno vreme me e nalegnala maka po Balgaria lipsvat mi priatelite{istinskite}. ti kak si tam kak se chuvstvash dalech ot BG .Pishimi za teb. Uspeh



Тема Re: Ima li niakoi v Izrel? Pishete!нови [re: Tuti]  
АвторTONl (Нерегистриран)
Публикувано07.04.02 22:00



Kakvo da ti kaja, BG mi lipsva, no i razocharovanijata mi ot BG sa mnogo golemi, predi vsichko ot "istinskite" prijateli. Predi se prebirah s takova netarpenie, ostavjah kufarite i bjagah da gi vidja. Javno vremenata se menjat i horata s tjah. Az pochti njamam veche prijateli tam. Kato se varna obajdat se samo da si vzemat podarazite ili da me razpitvat i posle da klukarstvat. Mnogo ama mnogo sam razocharovana. Predi se pribirah za 1 mesez, sega za ne poveche ot sedmiza. Na men majka mi i sestra mi jivejat v Garzija, zatova se pribiram samo da vidja kak e baba mi i bashta mi. Sashto taka se pribiram za da hodja do Sofija da si kupuvam knigi. V malak grad kato Sliven izborat ne e mnogo goljam. Mojata parva spezialnost tuk e Latinoamerikanistika. Trudno si namiram knigi, a s ispanskija vse oshte ne sam do tam za da cheta v original, no vse njakoga shte stane. Ti kakvo pravish v Izrael. Tam si s tvoite roditeli ili sama? Uchish li? Shte se radvam na otgovor. Chao



Тема Hi, Toniнови [re: TONl]  
АвторTuti (Нерегистриран)
Публикувано07.04.02 22:19



Toni shte pisha utre dalgo skapana sam.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.