Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:46 05.06.24 
Българи извън България
   >> Българи в чужбина
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Bulgari v Belgium  
АвторTorbalan (Нерегистриран)
Публикувано14.03.02 11:58



Ima li? Kade sa te?
Obadete se!



Тема ei meнови [re: Torbalan]  
Автор Gamzi (оранжева)
Публикувано17.03.02 16:39



obajdam se



Тема Re: Bulgari v Belgiumнови [re: Torbalan]  
Авторtajnitesluzbi (Нерегистриран)
Публикувано21.03.02 20:10



subektite tip bulgarski sa susredotocheni predimno vuv flamandskata chast.....

gent, antwepren, leuven, oostende, cjalata brukselska okolija, v chastnost makedonskata kruchma v juzen bruksel... i oshte mnogo mnogo drugi

za walonija.... hmm..... ima samo chastichni sluchai dokolkoto znam

na 24 Maj i na 3 Mart zadulzitelno se pravjat masovi happeningi. oslushaj si i shte chuesh :)


belgija moge da ne e holandija ili germanija, no opredeleno si ima svoja sharm
vazna osobenost e che njakoi mestni sa mnogo KUHI.... te tva sa istinski Nazi-ta
no puk edva li ima druga durzava, kudeto e tolkova lesno da ziveesh bez da kontaktuvash izobshto s mestnite.... istinata e che teja po princip ne ti obrushtat absolutno nikakavo vnimanie.....




Тема Re: Bulgari v Belgiumнови [re: tajnitesluzbi]  
Автор irq (dma)
Публикувано22.03.02 12:06



Tia Walonie, ne e tolkova privlekatelna . Vse pak e po-bednichka. Inuche puk ima mnogo po-malko rasisti kato Vlaams Block (ili tam kakto se pisheshe). Da ne govorim i za razlikata v prirodata. Az ako mojeh da izbiram kude da jiveia ot Francia, Belgia i Germania, bih izbrala walonia, ama bih bachkala v Luxembourg . Hihi tova e nai-gotinata kombinacia v raiona.
Inuche ne sum chuvala za nikoi v province de Luxembourg.. vij okolo Liege i Namur sigurno ima bulgari.



Тема Re: Bulgari v Belgiumнови [re: irq]  
Автор Gamzi (оранжева)
Публикувано22.03.02 18:18



e az biah v namur, po edno vreme biahme 6ma bulgarite tam, sega nikoi ne ostana, sega sum v bruxelles, poznavam niakolko bulgari v liege
chestno da si kaja waloncite sa po gotini kato hora
a tainite slujbi sa mnogo pravi za tova che tva e durjavata v koiato moje i vuobshte da ne kontaktuvash s mestnite, men mi se nalaga da go pravia obache v univ




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.