Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:52 02.07.24 
Българи извън България
   >> Българи в чужбина
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема ZA TONIнови [re: Toni]  
АвторTUTl (Нерегистриран)
Публикувано12.04.02 12:10



Hi TONI , kak si skoro shte ti pisha na e-mila-ti napravo ne znam ,zashto tazi jena se e zahvanala s mene kakvo da napravi ,che jivota mi taka se podredi ,kato,cheli ya e yad na mene poveche niama da i otgovarim .po umniat malchi



Тема taja Tuti i ludaнови [re: TUTl]  
Авторmuncho (Нерегистриран)
Публикувано12.04.02 18:01



Taja zena e neshto sas psihicheski otklonenija. Koj ja znae za kakuv sirijski cyganin e zenena, ama i se previzda che e za sina na Rony Milo. A Roni Milo ja ima sin, ja ne. Tochno puk za njakakva si emigramtka ot iztochna evropa shte se ozeni, i to manikuristka, che se svarshili cabarkite ot Ranat Aviv.
I koj zivee v Rishon, be alo? Slamsite, tochno rabotagite, kelnerkte, frizjorkite i manikuristkite. Roni Milo i horata ot negovata cherga zivejat naj malkoto v Herclija ili pone v severen Tel Aviv.
Mi nali ako si snaha na Roni Milo toj shte te uredi da si rabotish po specjalnostta, nali si sociolog, ama koj te znae i kakav si socjolog, shtom si ti priljaga poveche da pilish nokti.
Zaminavala za Tailand. Mooze i da zaminavash. Dori i poslednata chistachka z malko ponatrupani parici moze da si pozvoli Tailand. Ama tam obiknoveno hodjat muzete, che imalo proatitutki evtindzos. Moze bi i tvoja syryjski vuznamerjava tam da krivne, dokato ti go chakash v hotela. Shte ti objasnja zashto israelcite obichat da hodjat na ekskurzja poveche na iztok otkolkoto na zapad. nali Tailand e oste po v Azja, tam israeleca ne se chustva tolkova cyganin, kolkoto v Evropa. Chustva se daze "bel chovek", tuj da se reche.
I kato si z takova silno evrejsko poteklo shto majka ti i bashta ti ne sa v Israel, ani si kjutat v BG-to sas 100-te lv pensja. Ami shte ti kaza shto, shtoto ne sa evrei, puk ti si se poevrejchila. Shte otkrehna Foruma kak stava taja rabota. Struva 700 shekela. Vsjaka sedmica hodish na ulpan giur i sled godina se javjavash na izpit po veht zavet i hop - eto ja evrejka gotova da se zeni v Rabanuta.
Kakva naglost, kakva prostotija, ili prosto doagnooza za psihiatrijata.
Po dobre prestani da tursish prijateli tuk. Ne e mjastoto kudeto shte gi otrkiesh. Zaradi takiva hora viree antisemitizma. Ama shtom i v Israel njamash prijateli zmachi prosto si kofti chovek, zatova po dobre se skrij!!!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.