Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:28 13.06.24 
Българи извън България
   >> Българи в чужбина
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Защо всички български консули по света  
АвторPaзбиpaч (Нерегистриран)
Публикувано08.02.02 18:01



СА КАПУТИ?

Някои може ли да ми отговори?



Тема Re: Защо всички български консули по светанови [re: Paзбиpaч]  
Автор RollinStoner (ne sym kato vas)
Публикувано08.02.02 18:38



az moga :))
poneje rabotat za dyrjavata, a osnovnoto iziskvane da te naznachat na dyrjavna rabota e da si kaput, ako osven tova si i nekompetenten - oshte po dobre.



Тема Re: Защо всички български консули по светанови [re: RollinStoner]  
АвторPaзбиpaч (Нерегистриран)
Публикувано10.02.02 20:11



Като прибавим към това, че повечето, ако не и всичките са ченгета - май картинката става ясна.



Тема Re: Защо всички български консули по светанови [re: Paзбиpaч]  
Автор kanila (дух)
Публикувано11.02.02 17:10



Za wsichki ne moga da kaja, no poslednite dwa konsula w Nigeria sa totalni kaputi.
wypreki che gi prashtaha razlichni prawitelstwa.

Lo there do I see the line of my people, back to the beginning.


Тема Re: Защо всички български консули по светанови [re: kanila]  
АвторTONl (Нерегистриран)
Публикувано06.04.02 17:48



Za sajalenie ne samo konsulite ami i rabotnizite po geshetata sa gola voda. Napravo mi e pisnalo da se razpravjam s tjah. Vse edno che sa hvanali Gospod za shlifera. Ot tjah prashti nekompetenzija, prototija, arogantnost i njamat nikakvi obnoski. Kajete mi kak da ni se nosi hubavo ime po sveta kato az lichno chuh kak edna slujitelka zad gicheto v BG, posolstvo kaza na chujd grajdanin "Majnata ti "- toj pomoli za prevod i momicheto, koeto prevejdashe kaza che neznaela kak tochno se prevejda izrechenieto. Nie balgarite se zasramihme vsichki, a tja vse edno che nishto ne e bilo.



Тема Re: Защо всички български консули по светанови [re: TONl]  
АвторPaзбиpaч (Нерегистриран)
Публикувано07.04.02 22:46



Напълно си права - но за служителите по гишетата поне си знаеш, че са неграмотни нещастия, добрали се дотам с подкупи.

А дипломатите ни? Нали уж са с висше образование, купища школи и не знам какво си - как един не се е научил на нещо свястно.



Тема Re: Защо всички български консули по светанови [re: Paзбиpaч]  
Авторslavianin (Нерегистриран)
Публикувано08.04.02 03:28



A dvamata nai golemi KAPUTI sa podvizavashtite se v New York - Valio Hadjiiski izvesten kato "Razveselen" ot foruma na Monitor i Stanislav Toshev izvesten kato "Chicho Ficho" ot sushtia forum. Dve jalki neshtastni sushtestva, izbivashti vseki den komplexite si vuv goreposochenia forum. Ako otidete na zone168.com moje da prochetete biserite na tezi smeshni nishtojestva. Vsushnost ot Monitor otriazaha dostupa na Ficho, no drugia kaput produljava da rusi rpostotiite si, idete tam i sami shte se ubedite.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.