Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:58 26.05.24 
Българи извън България
   >> Българи в чужбина
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Re: Tochno taka Ani!нови [re: ani]  
АвторPoli (Нерегистриран)
Публикувано15.02.02 15:16



Nort
Barnet



Тема Re: Znaete li..нови [re: Poli]  
АвторVL (Нерегистриран)
Публикувано15.02.02 21:00



.. Ani i Poli otdavna iskam da vidja London. Dori se bjah navila da napravja Bustour prez weekend-a, no s vizata beshe slojno i skapo. Njamashe da si zaslujava za tova kratko vreme. Moje njakoi drug pat!

Pozdravi i ciao!



Тема Re: Znaete li..нови [re: VL]  
АвторPoli (Нерегистриран)
Публикувано17.02.02 18:26



Hubavo e v London ,osobenno ako imash vreme da go porazgledash,no sega e studeno za razhodki :((



Тема Re: Znaete li..нови [re: Poli]  
Автор Bajlvan (познат)
Публикувано19.02.02 01:13



тия дни тук на южния бряг беше съвсем пролетно и слънчево .. отдавна не е беше спирало да вали .. ;-)

не тъгувай, че е свършило - усмихни се, че се е случило


Тема Re: .. дали някой случайно е в южна Англия .. ?нови [re: Bajlvan]  
Автор LuboPenev (Deadly)
Публикувано20.02.02 19:13



Southern pieces of shite....

ся, аз съм казал и пак ще го кажа.....който не ме уважава - да духа супата....


Тема Re: .. дали някой случайно е в южна Англия .. ?нови [re: LuboPenev]  
АвторKoko (Нерегистриран)
Публикувано22.02.02 00:22



:)Bulgarite niamat obstnost tuk zastoto postoiano si pravim da nie trudno.Ot 10 godini sam tuk i mi pisna da se zanimavam s bulgari s koito ako sam si v BG niama nikakav shans daje i na ulicata da gi srestna ne mi se navliza v podrobnosti no ako niakoi se interesuva :))).A za Uk neznaia otkolko vreme ste tuk no e nai otvratitelnoto miasto v koeto sam stupval i sneturpenie chakam da se mahna



Тема Taka li?нови [re: Koko]  
АвторPoli (Нерегистриран)
Публикувано22.02.02 15:30



A kato ne ti haresva zashto si se zadarjal 10 godini tuk?



Тема Re: .. дали някой случайно е в южна Англия .. ?нови [re: Koko]  
АвторMP (Нерегистриран)
Публикувано22.02.02 15:47



Na men pyk si mi hareswa. E, ne go obicham chak kolkoto Bulgaria, no sym se ustroila dobre i jiweya chudesno.



Тема Re: .. дали някой случайно е в южна Англия .. ?нови [re: Koko]  
АвторNT (Нерегистриран)
Публикувано22.02.02 20:45



Toia tip mislene mi e poznat-obiknovenno e etap ot razvitieto na hora pristignali tuk sus svruhochakvania/90%/.Do kum tretata godina nai-kusno e ili izjivian ili horata sa si trugnali...iznenadan sum che niakoi na 10 godini ima takova kraino mnenie ...abe sigurno si imash osnovanie no sum uchuden tova e.
Az sum tuk ot 7 godini prez koito prejiviah dosta trudnosti i ne vednuj mi e idvalo da se mahna/osobenno v nachaloto/ siguren sum obache che London shte mi lipsva kogato se premestia da jiveia niakude drugade ...



Тема Re: .. дали някой случайно е в южна Англия .. ?нови [re: NT]  
Авторani (Нерегистриран)
Публикувано22.02.02 22:15



London e chudesen!!!
Vinagi, kogato se razhogdam iz grada ili gogledam ot visoko, kato se sblaskvam ejednevno s tolkova interesni neshta, vseki pat si kazvam : Kakva shtavlivka sam samo, che sam tuk!!! E ne otricham, che ako izcheznat chernite i arabite shte bude napravo strahotno, no nishto ne e savarshenno, nali?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.