Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:02 10.06.24 
Българи извън България
   >> Българи в чужбина
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Za jenenite v USA...  
Автор doktorka (neredovna)
Публикувано03.02.02 21:01



... Ne znam zashto ,no( po lichni nabliudenia) brakovete mejdu bulgari i amerikanki ne vurviat.Obratnoto e po -vuzmojno da prosushtestvuva. Moje bi zashtoto bulgarkite sa naucheni da oceliavat.Zashtoto sa umni ,zaiadlivi,dobri domakini(kogato iskat) i dobri maiki.I shte rabotiat za da nosiat pari v semeistvoto-taka sme naucheni). A amerikankite v po-golimata si chast sa tupi i murzelivi. I skuchni.
Hei da ne mi se obidi niakoi !

Kato chuia che bulgarsko momche se e ojenilo za amerikanka mi dojaliava,che ne si e nameril bulgarka. Ako znaia che bulgarka se e omujilaza tukashen-znaia che v povecheto sluchai shte ocelee.

Za tezi bulgarki deto si sediat v kushti-sigurno vi emnogo trudno,no ako imate vuzmojnost da rabotite niama da e tolkova zle. Dori i da ste na H-4 i zaradi tova da ne rabotite-ima izhod ot polojenieto.Vinagi mojete da se kachite na J-1 i da rabotite bez problem-zakonno.Ili da si sednete na d-tata i da si vzemete stipendia i da uchite. Vinagi ima izhod ot polojenieto.No triabva da se raboti po vuprosa. A i povecheto ot nas sa oshte mladi. Imame vreme.



Тема Re: Za jenenite v USA...нови [re: doktorka]  
АвторLiko (Нерегистриран)
Публикувано03.02.02 22:32



E sigyrno i brakovete mejdy balgari i amerikanki chesto zavarshvat s razvod, po-chesto moje bi otkolkoto v obratnia variant- balgarka+amerikanec.

Ama na mene ne mi se viarva, che samo balgarkite mogat da rabotiat i da pomagat za domakinstvoto s pari. Predpolagam, che i US jenite ne sa chak tolkova marzelivi i samo si sedyat v kasthi, sigyyrno i te porabotvat i vkarvat nekoi dolara v semeinia budget.



Тема Re: Za jenenite v USA...нови [re: Liko]  
АвторMlKE (Нерегистриран)
Публикувано03.02.02 23:46



DOKTORKE NAPULNO SAM SUGLASEN S TEB,ZASHTOTO OT OPIT ZNAM TOVA,KOETO KAZVASH.JENA MI E AMERIKANKA I RABOTI,NO E MURZELIVA I LOSHA DOMAKINJA,MISLJA CHE VSICHKO SHTE ZAVURSHI S RAZVOD V KRAJA NA KRAISHTATA!



Тема Re: Za jenenite v USA...нови [re: Liko]  
Автор doktorka (neredovna)
Публикувано04.02.02 00:49



O ,to i v Bulgaria ima jeni ,koito ne sa domakini i ne rabotiat mnogo.No ne si rodena i otgledana s edinstvenata misul da se ojenish za niakoi ,koito shte raboti po cial den ,a ti shte sedish v kushti shte gledash decata i sapunenite operi prez denia,a vecher shte mu servirash polugotova mandja-kakto e tuk.
Mnozinstvoto ot devoikite tuk otivat v kolej s nadejdata da se ojeniat,za da ne rabotiat posle.
Molia da se izkliucat tezi ,koito imat um v glavata si.
Zapoznah se s edno devoiche-bulgarka,koeto e jeneno za mnogo(mnogo) bogat i mnogo(mnogo) po-durt ot neia. Purvonachalno beshe trudno-ne i davashe pari i pr.No sled kato mu rodi naslednik, mu stupi na vrata.
A imam i edin -dvama poznati,koito se zacherniha s po edna amerikanka.Ediniat si izostavi gadjeto ot 5 godini,ojeni se za edna debelana i prostakela i se razvede sled 5 godini.Sled zelenata karta. V obshti linii-spasi se. Povecheto amerikanki za tova stavat.Ne im se surdia na mujete. Dori i da si imal jelanie v nachaloto-trudno se izdurja ( v povecheto sluchai).
Ne pravia obobshtenie,samo kazvam kakvo sum nabliudavala. Vseki sluchai e razlichen. No amerikankite obiknoveno gledat na muja chujdenec kato na chovek ,koito triabva da im e blagodaren cial jivot,zashtoto e doshul v Amerika.I tova im dava chuvstvo za prevuzhodstvo,koeto moje da te nakara da povrushtash. Tolkova e nespravedlivo.
By the way,az sum omujena za bulgarin.
I oshte ot sega podgotviam sina si(koito e na 5 godini) da se ojeni za bulgarka ili za niakoia munichka kitaika ili koreika.(Tova na shega razbira se!)



Тема Re: Za jenenite v USA...нови [re: doktorka]  
АвторMike (Нерегистриран)
Публикувано04.02.02 00:55



Absoljutno si prava Doktorke,jena mi e amerikanka i iska da sum i blagodaren za tova,che me e izdurpala tuka,no ne stava s edna duma.



Тема Re: Za jenenite v USA...нови [re: Mike]  
Автор doktorka (neredovna)
Публикувано04.02.02 01:02



Trai si. Vzemi si kartata ,a posle...cherven karton. Samo gledai da ne pravish deca,che shte ti odere kojata pri razvoda.Puk i ne hubavo za decata.Osven, ako ne ste se ojenili v Bulgaria i ne se razvedete v Bulgaria. A drugoto e -prosto i "bii duzpata", ama ne se razvejdaite po dokumenti. Znam che e lesno da se davat suveti kogato ne sum v tvoeto polojenie. No ...kakto kazah jal mi e dobrite bulgarski momcheta deto triabva da izturpiavat tova.
Ot kolko vreme si jenen?



Тема Re: Za jenenite v USA...нови [re: RollinStoner]  
Автор doktorka (neredovna)
Публикувано05.02.02 01:30



Kusmetlia si ti. Ako jena ti gotvi.Shtoto vijdash li az niamam vreme da gotvia. Puk daje ne sum amerikanka.
Ne stava vupros za tova dali da si blagodaren ili ne. Stava duma za tova che mnogo ot horata obichat da go natiakvat chesto. Izpolzvat go kato predimstvo,koeto ne e chestno.
Pomisli si hubavo kolko ot mujete koito sa jeneni za chujdenki vsushtnost iziskvat ot tiah da gotviat i da chistiat. Povecheto si naliagat parcalite imenno poradi fakta che jenite im sa amerikanki i sa napulno zavisimi ot tiah. Nali si chuval za "zavrian zet"? V mnogo sluchai polojenieto e oshte po-losho ot tova na zavriania zet.
Tova ne e obobshtenie.Samo nabludenie i razmisul.(edno vreme v uchilishte gi pravehme takiva).Ne go priemai lichno.



Тема Re: Za jenenite v USA...нови [re: RollinStoner]  
Авторrebekka (Нерегистриран)
Публикувано05.02.02 01:54



v koya vuzrastova grupa si..?haresva mi tova koeto pishesh....



Тема Re: Za jenenite v USA...нови [re: RollinStoner]  
Авторrebekka (Нерегистриран)
Публикувано05.02.02 01:58



ne mislya che mogat da se pravyt takiva shiroki obobsheniya ....amerikanzi/amerikanki za bugari/ bulgarki....
vseki brak e razlichen..vseki si pravi svoya izbor....
mnogo ot tyh sushtestvuvat za dulgo...

v tyh problemite spored men sa poveche ot razlichnata kultura i razlichnite ocahkvaniya .....na dvete strani...

ne mislish li?
az sum vidyla mnogo razpadnali se smeseni brakove ....no ne samo mezdu bulgari i chuzdenzi...prosto razlichnata kultura i tova kakvo drugata strana ochakva si dava dumata....



Тема Re: Za Doktorkaнови [re: doktorka]  
АвторMike (Нерегистриран)
Публикувано05.02.02 17:02



Doktorke kato che li samo ti mi razbirash problema,tezi drugite prosto njamat si na predstava kakvo e az sam veche 5 godini s neja,njamame deza i sme jeneni v BG.
Kakuv suvet shte mi dadesh?Az imam postojanna zelena karta,no sega 4akam za grajdanstvo.Ti kade si v USA?Az ti bjah pratil e-mail,no oshte njamam otgovor ot teb?!
Prijaten den!



Тема Rebekka...нови [re: rebekka]  
Автор doktorka (neredovna)
Публикувано05.02.02 20:42



....Niakoklo puti podchertavam ,che ne obobshtavam.Samo predavam nabliudeniata si po vuprosa i nachina, po koito az gi priemam.Sujaliavam ako sum pritesnila niakogo.

Dokolkoto znaia, Mike, sled kato imash zelena karta ne mogat da ti ia vzemat. Poznavam edin bulgarin advokat koito se zanimava s bulgari.Moga da ti dam telefona mu.Sigurno shte triabva da mu platish.No razvod mai shte triabva da se vodi po bulgarskite zakoni.Drugoto miasto kudeto mogat da ti dadat informacia e v posolstvoto v Washington.
Izprati mi belejka.Niamam E-mail v Dir .Bg.
Az sum v AL.



Тема Re: Doktorkaнови [re: doktorka]  
АвторMike (Нерегистриран)
Публикувано05.02.02 21:24



Zdravej Doktorke,blagodarja ti za otgovora,po-dobre mi daj e-maila na bulgarina ,koito se e razvel s amerikankata.
Do Bg-a edva li shte hodja skoro,tova e absurd da se razvejdam tam,prosto kato resha shte se otdelja ot neja i sigurno njama da se jenja veche.
Az v medizinskija klub imam diskusija s teb,s Guzzi.Ti zashto ne si napravish nov e-mail naprimer v yahoo e free ili hotmail.com?
Iskam da te pitam oshte neshta,no predpochitam ne pred tolkova goljama auditorija!Prijaten den Doktorke,bye! Mike



Тема Re: Rebekka...нови [re: doktorka]  
Авторkaka (Нерегистриран)
Публикувано05.02.02 23:32



Ama vie bulgarkite ste golemi mazohistki. Taka sa se muchili vashite baba, maiki, taka ste vazpitani i vie, Kolkoto povece vi muchat i unijavat v semeistvoto, tolkova vi e po dobre. Slava bogu che napusnah BG, ne zashtoto sam se ojenila za chujdenec, muja mi si e BG, no e korenno razlichen ot BG mujete.
Amerikancite prosto sa svobodni hora, svobodni duhom. Mnogo mi haresvat. Ne si uslozniavat jivota s vechnite tuhkanici na BG-ta "Oh, kakvo shte kaje komshiikata, OH triabva da turkam ot sutrin do vecer, Oh, kato si doide moia muz ot rabota, shte mi se kara che pia kafe u sasedite, a ne turkam s parcala"..................
Da ne govorim za mnogobroinite naposleduk BG kurvi deto milo i dragho davat da izlujat niakoi chugdenec, s tainata misul posle kak shte mu harcat parite..........
I az imam sin, ama se molia da ne se ojeni za bulgarka, deto shte pushi po edna kutia cigari na den i ..........haide da ne produljavam.



Тема Re: Za jenenite v USA...нови [re: doktorka]  
Автор RollinStoner (ne sym kato vas)
Публикувано06.02.02 00:42



kysmetlia sym da - no ne poneje gajeto mi gotvi.
tia e mnogo zle s gotveneto - az se opraviam po dobre ot neia i obiknoveno az gotva a tia mie chiniite . . .a napushenite mi priateli iadat manjata. . .

a za tova, koi e blagodaren i koi natiakva chesto, ne znam - da sa mislili predi da se ojenat.

malko typo mi se vijda da mrynkash po forumite che jena ti bila myrzeliva i neznam si kva. a predi da se ojenat rabotliva i grijovna li e bila ??? ili togava ne e bilo vajno ??? a sega zashto e vajno ???

ta takiva mi ti raboti . . .ae



Тема Re: Za jenenite v USA...нови [re: rebekka]  
Автор RollinStoner (ne sym kato vas)
Публикувано06.02.02 00:44



na 22 sym, ako me vidish shte si pomislish che sym na 15, a ako mi vidish onaia rabota shte si pomislish che sym na 5.



Тема Mike...нови [re: Mike]  
Автор doktorka (neredovna)
Публикувано06.02.02 00:46



....ostavi mi belejka tuk.Po -lesno mi e .Shte mi otneme vreme da si napravia nov E-mail. Belejkite sa personalni.
A mejduvremenno shte se opitam da si skalupia nov E-mail v Yahoo. D.




Тема rollinstoner...нови [re: RollinStoner]  
Автор doktorka (neredovna)
Публикувано06.02.02 00:55



...Ne e vajno predi tova,zashtoto celta e druga. Ti mai oshte ne si jenen ,a?D.



Тема Re: Rebekka...нови [re: kaka]  
Автор doktorka (neredovna)
Публикувано06.02.02 01:11



Ama kako, koi ti govori za chinii i gotvene?! Ami az ne sum pipnala parcal i tendjera prez poslednite 5 godini.Poslednia put kogato gotvih beshe kato biah bremenna i tova spored men se duljeshe na hormonite.(nali znaesh mozuka se shrink-va).
Rabotia ot sutrin do vecher, vzemam si zaplatata.Gledame si deteto.Kogato imame vuzmojnost putuvame.I muja mi mi dulji mnogo ,no az nikoga ne sum mu go kazala ili izpolzvala kato predimstvo.
Ne e taka s povecheto amerikanki.Te biha go izpolzvali,zashtoto tova im e predimstvoto-da sa amerikanki. I te go izpolzvat ,bez da se zamisliat. E tova ne e priatno na nikogo. Bi li ti bilo priatno na teb ako mujut ti ti kazva:"Ne stiga che se razviavashe iz Amerika,dokato az plashtah.....(tova e samo primer .Ne kazvam che tvoiata situacia e takava)"
Kakto i da e.Ima mnogo strani na vuprosa i mnogo mneniia.I samo spodeliame,bez da ochakvame vsichki da sa suglasni. Haide sus zdrave.



Тема Re: rollinstoner...нови [re: doktorka]  
Автор RollinStoner (ne sym kato vas)
Публикувано06.02.02 01:13



braka e v protivorechie s principite mi. oshte edna nenujna institucia syzdadena s cel da uslojni jivota na horata - dogovor mejdu myja, jenata i dyrjavata :)) a v nai loshite sluchai i cyrkvata vzima uchastie.



Тема Re: Rebekka...нови [re: doktorka]  
Автор RollinStoner (ne sym kato vas)
Публикувано06.02.02 01:19



guilt trip mu e maikata be,
ako ne beh az eheee . . .
koi gleda decata dokato ti beshe na rabota a . . a onaia smetka koi ia plati, togava predi tri godini kato te vodih na restorant. . . . .ako ne beh az da te izdyrpam ot bg oshte shteshe da pasesh kravite . . . .i taka natataka
tova sa samo idei na tema kak da nakrate jena si / myja si da se chuvstva vinoven che ne e tolkova velik kolkoto ste vie.



Тема Re: Rebekka...нови [re: RollinStoner]  
Автор doktorka (neredovna)
Публикувано06.02.02 01:29



Tochno taka.No kogato znaesh ,che ia si si se opunal i tia se oplakva v INS-a i te extradirat ili ti zabaviat dokumentite i budeshteto ti e pod vupros....
Malko po -razlichno e kogato se pochuvstvash pritisnat do stenata i samo "laesh(che chesto i tova ne mojesh da pravish) bez da mojesh da hapesh". Pitai Mike-a za kakvo govaria.



Тема Re: rollinstoner...нови [re: RollinStoner]  
Автор doktorka (neredovna)
Публикувано06.02.02 01:31



Suglasna sum.No niakoi hora se "brakuvat" s cel.V sluchaia-zelena karta i grajdanstvo. Ti ili si spechelil karta,ili rabotish na H-1 i shte si minesh po procedurata za zelenata karta ili ne ti puka. Koeto si e got.No ne za vsichki.



Тема Re: Rebekka...нови [re: doktorka]  
Автор RollinStoner (ne sym kato vas)
Публикувано06.02.02 01:39



da ne sym go az postavil mike v situaciata v koiato e sega !?!?
shtom e bil terikat i e iskal da vzeme zelena karta po lesnia nachin sega da terikatee oshte i da nameri nachin da se razdeli sys jenata bez da vrynka po forumite i da svalia doktorkite :))



Тема Re: Rebekka...нови [re: RollinStoner]  
Автор doktorka (neredovna)
Публикувано06.02.02 01:51



Xe-xe-e Doktorkata ot koga ne sa ia svaliali! M-m-da! Niamam nishto protiv.Baba mi me ucheshe:"Duma dupka ne pravi." Ako razbirash kakvo iskam da kaja. Navremeto dobre se predstaviah.(bez chastta za "dupkite")

Na kolko godini sum,mislish? Stavam li oshte za svaliane?

Ne mislia che niakoi "vrunka".Zatova si anonimen za da mojesh da si kajesh kakvoto iskash. I ako niakoi te razbira dobre.Ako nikoi ne te razbira pak dobre.Ne mogat da ti izkliuchat P.C.-to.Ti pak shte produljavash da si pishesh-kakto ti haresva.



Тема Re: Rebekka...нови [re: doktorka]  
Автор RollinStoner (ne sym kato vas)
Публикувано06.02.02 03:48



anonimnosta ne opravdava gluposta.
vsiaka glupost spodelena on-line zaslujava poricanie, za da gi e iad oligofrenite che nikoi ne gi razbira - taka v niakoi prekrasen den oligofrenite shte se otkajat ot spodelianeto na misli.


ako mojeh da izkliuchvam pc-ta shtiah da go prava bez da se zamisliam. no za sajalenie ne moga.



Тема Re: za Roling Stonerнови [re: RollinStoner]  
АвторMike (Нерегистриран)
Публикувано06.02.02 22:14



Vij kakvo R.Stoner poznavam te otdavna i ti osven da se zajajdash za drugo edva li te biva,taka si e !Ogledaj se i se vij dali vsichko ti e na mjasto!
Doktorkata ne ja svaljam.Tja si ima prekrasno semejstvo i rabota i t.n.
Tja se opitva da pomogne na njakogo!A ti opitval li si da pomognesh na drug bulgarin v USA?
Ako letish tolkova navisoko,znaj che shte padnesh ot visoko i shte tupnesh na zemjata i tova shte e!
Umnata i vsichko hubavo!



Тема Re: Za jenenite v USA...нови [re: RollinStoner]  
АвторEleya (Нерегистриран)
Публикувано06.02.02 22:54



Moje li da spodelish kak te nakara gadjeto ti da miesh chiniite?
Zashtoto az moito gadje se opitvam da go nakaram s mrunkane, skandali, kamshitzi, nagradi, svirki, bonboneni blizalki, izpulnenia na jelania...

... nishto ne pomaga...

V nai-dobria sluchai gi izmiva na petia den, kogato mivkata e prepulnena... a az trudno moga da izdurja da ia gledam 5 dena v takova sustoianie!

Pomogni please!



Тема Re: za Roling Stonerнови [re: Mike]  
Автор doktorka (neredovna)
Публикувано07.02.02 01:49



Ne mu se surdi,Mike.Toi sigurno ne e imal seriozni problemi dosega v jivota si i ne moje da razbere che "vodatat ne e do kolene" za vsichki.

A puk P.C.-to ne mojesh go izkluchi!Na...na...na...na...na-a-a-a...na!!!



Тема Re: yupнови [re: doktorka]  
АвторMike (Нерегистриран)
Публикувано07.02.02 03:02



Yup,
Doktorke kade da ti ostavja belejka?



Тема Re: yupнови [re: Mike]  
Автор doktorka (neredovna)
Публикувано07.02.02 03:08



Napravih si E-mail.
dok_torka@yahoo.com.Pishi tam.



Тема Re: Za jenenite v USA...нови [re: Eleya]  
Автор RollinStoner (ne sym kato vas)
Публикувано07.02.02 23:30



az sym po gotveneto - tia e po mieneto, tova e kogato reshime da gotvime zaedno, inache kato ia niama sam si gotva i sam si mia chiniite . . . . . i myrzelivia mi sykvartirant ot vreme na vreme pomaga.

vsichko e na doborovolni nachala - hubost i chistota nasila ne stavat :))



Тема Re: za Roling Stonerнови [re: doktorka]  
Автор RollinStoner (ne sym kato vas)
Публикувано07.02.02 23:34



kakyv po seriozen problem ot tova da se ojenish za zelena karta i posle da osyznaesh che ne ponasiah jena ti

pri tova problema e poroden ot sobstvenia ti terikatlyk . . . . .ama kvo znam az, na mene moreto mi e do kolene, a nai golemia problem mi e che ne ponasiam povyrhnostnite hora i glupavite im izkazvania.



Тема Re: Za jenenite v USA...i koi gi e karalнови [re: doktorka]  
Автор Sunito (непознат )
Публикувано08.02.02 19:29



Izvinete me,no napravo sum shashnata....Bednite bulgarski muje,koito sa tolkova neshtastni v brakovete s amerikanki i nizvegnati,che trqbva da turpqt istinata v ochite vseki den,e ne...Tuk ne stava duma za tezi koito naistina s lyubov sa se ojenili-te sa imali predstava kakvo mogat i kakvo ne mogat amerikankite.No drugite sushto...by the way.A kogato iskash da se vuzpolzvash ot nqkogo,kogato lujesh nqkogo v namereniqta si,za da postignesh opredelena cel-prosto budi gotov da si ponesesh ...posledstviqta.
Kakto i da e.
Po-lesnoto,vinagi e ....po-lesno



Тема Re: Za jenenite v USA...i koi gi e karalнови [re: Sunito]  
Автор doktorka (neredovna)
Публикувано09.02.02 02:47



Ami tochno taka. Ne stava vupros za tia "po liubov" i pr.
Ama ia i kolko jeni praviat taka.Suprichastna sum i s mujete i s jenite po vuprosa.
Zapochnahme s mujete kato produljenie na druga tema, v koiato biaha zasegnati mujkite interesi.
A sum suprichastna,zashtoto doniakude vseki chujdenec,kolkoto ida e samouveren i uspial se sbluskva s tova chuvstvo na prevuzhodstvo koeto ti se natiakva pri vseki udoben moment. Osobeno kogato uspiavash poveche ot tiah i pravish poveche pari ot tiah .( imam predvid tuzemcite.)



Тема Re: Za jenenite v USA...Da, ama ne...нови [re: doktorka]  
АвторJeneno Bulgarche v US (Нерегистриран)
Публикувано09.02.02 08:37



Da, ama ne...
Sega s risk da stana nepriyaten na nyakoi i nyamam za cel da razbiya malkoto vi uyutno kuponche tuka, tryabva vse pak da kaja che s izkluchenie na Stone vsichko ostanalo e dalech ot realnata realnost. Za uvajaemata drugarka doktorica, ami otkade izvadi tezi dalboki nadbludeniya i oshte po-dalboki zaklucheniya? Tuk ne stava vapros da krastosvash Iskarski koch s Teksaska krava. Taka naprimer golyamiyat Bvlgarski hudojnik Kristo e jenen za Amerikanka, izvestniya nash muzikant Milcho Leviev sashto i bih pribavil i moya milost, no vednaga shte kaje nyakoi, che pisha za da se hvalya. Ta blagodarim vi za bezplatnite saveti drugarko doktorsha, no na Bvlgarskiya muj, koito si ima glava ne mu tryabvat kraka (da parafraziram genialnata Bvlgarska pogovorka). A inache moje bi grozdeto na doktorshata da ponakiselyava po malko, koi znae...



Тема Re: Za jenenite v USA...Da, ama ne...нови [re: Jeneno Bulgarche v U]  
Автор doktorka (neredovna)
Публикувано10.02.02 02:33



Haide pak!
Niamam nishto protiv Texaskite kravi.Az tiah gi uvajavam.Sled 3 dena otivam v Texas i bez tova.
Stava vupros za lichno nabliudenie ,a ne za obobshtenie.
Nai-malko stava duma za tova da iskam horata da se suglasuaivat s men. Kakto se vidja, monetata ima dve strani.

A za moito grozde? Predpochitam go na vino-togava e nai-sladko, pa makar i malko da kiselee ili da pari na stomaha.
Ti kakvo shte kajesh?

I kakuv vi e problema da me narichate prosto Doktorka. Kato izmislih tozi glupav Nik biah ot 1-2 sedmici samo na noshtni dejurstva-togava samo tova mi beshe pred ochite i v glavata. Shte vzema da go smenia-mai deistva mnogo intimidating.
Drugo shteshe da e, ako gornite mnenia gi beshe napisal niakoi kato "sluduranka", "zaharche" i pr ( molia ,ako niakoi se naricha taka da ne se obijda.Tukmo si pohapvah malko sladkish i samo tova mi doide na um.)
Ne mislish li?



Тема Re: Za jenenite v USA...Da, ama ne...нови [re: Jeneno Bulgarche v U]  
Автор koй (непознат )
Публикувано10.02.02 18:14



За пръв път чувам, че Жан Клод, жената на Christo е американка (американка каквато doktorka има пред вид).



Тема Doktorkaнови [re: doktorka]  
АвторOnzy (Нерегистриран)
Публикувано10.02.02 22:51



Mda...
problema e che pishesh svejo. A inache .. hmm ... gluposti.

Vsjako papagalche si zaslujava polovinkata.

Semejnija jivot e ejednevna bitka v kojato nared s pobedite sa sladki i nekoi "porajenija". I ako nekoj te typche twa e ne shtoto e losh a shtoto ti nemash negovija respect.. he he ... i si se napravil sam podloga..

Ta s 2 dumi. Syglasen sym 80.5% sys "Tarkaljashtija kamyni". Moje da e oshte malko momche ama ima uset .. :) za idejata ...



Тема Verno problem Imashнови [re: RollinStoner]  
АвторOnzy (Нерегистриран)
Публикувано10.02.02 23:01



Statisticheski poglednato ... Inteligentnite hora sa ne poveche ot 10% ot populacijata. Taka che ne ponasjaki glupostite, ti javno ne ponasjash 90% ot horata okolo sebe si.



Тема Re: Rebekka...нови [re: kaka]  
АвторOnzy (Нерегистриран)
Публикувано10.02.02 23:25



Opa ...
Te (bylgarkite) bili mazohistki... ama Vie pyk kvo ste ? ... Armenka ?

Ne te znam sykrovishte de jiveesh no Amerikancite sa wsichko drugo oswen svobodni (da ne goworim pyk duhom). Nema demokracija v US ... slynce.. ima Plutokracija.

And the only freedom there is the "Financial Freedom"...

I edinstwenoto pravo (svoboda) na srednija US prostak (70% ot populacijata) e pravoto na potreblenie. That's it ! Twa e !

BTW - ej zatwa tolkoz mi haresva v US.



Тема Re: Rebekka...нови [re: Onzy]  
Автор doktorka (neredovna)
Публикувано11.02.02 23:18



I na men taka mi se struva , Onzy !
Puk i na men mi haresva tuk. No mi lipsvat godinite ,koito prekarah v Bulgaria. Togava biah uchenichka,studentka-nezabravimo ,nali?! Eh! (zashto niama choveche sus zamechtan vid?)



Тема Re: Doktorkaнови [re: Onzy]  
Автор doktorka (neredovna)
Публикувано11.02.02 23:25



Mnogo si prav. H..m..m.. gluposti sa naistina.
Zatova az sum omujena za bulgarsko "momche" i ne si go davam.
I si vuzpitavam drugo "bulgarsko momche" -s izmemnenia i podobrenia. Da vidim kakvo shte izleze.



Тема Re: Doktorkaнови [re: doktorka]  
АвторOnzy (Нерегистриран)
Публикувано12.02.02 04:42



Milata ...
Fukash se maj ... lichi si ti.

Az poznavam oshhte edno BG momichence deto moje da se izfuka ... bash sega e na park (sys sina mi ... de) ...


Specialno za "Tarkaljashtija Kamyni": Ne se svaljam be Brato , chesno ...



Тема Re: Doktorkaнови [re: Onzy]  
Автор doktorka (neredovna)
Публикувано12.02.02 20:44



Ami taka e.
kato imame takiva muje,kakvo ni prechi da se fukame !?

koga e roden sina ti?



Тема Re: Za jenenite v USA...нови [re: doktorka]  
АвторDarvo (Нерегистриран)
Публикувано13.02.02 05:16



Hahahaha...Zna4i bylgarite ne ocelqvat oba4e bylgarkite nqmat nikakvi problemi....
ti si luda ma...



Тема Re: Doktorkaнови [re: doktorka]  
АвторOnzy (Нерегистриран)
Публикувано13.02.02 08:07



Chekaj da pitam jenata ...
... Juli 97 godina.. shto ?

malyk terorist ... Kakto kazwa edin prijatel na jena mi "Momche lesno se gleda ... Boj i hrana mu e majkata ..." Toj zavalijata e s momichence ... i vsichko drugo mu se chini lesno ...

....



Тема Re: Doktorkaнови [re: Onzy]  
Автор doktorka (neredovna)
Публикувано13.02.02 22:26



Moiat e prez February'97.
Za iadeneto - iade i boi i mruvki.
Za belite - niama kato nego.
I e s edna glava nad drugite deca v gradinata. Momche-bulgarche kakto veche posochih.



Тема Re: Za jenenite v USA...нови [re: Darvo]  
АвторOnzy (Нерегистриран)
Публикувано14.02.02 18:38



S risk da ti zasegna myjkarskoto samochustwie - tva e obshto vzeto vjarno.
Na BG myjete im e po trudno da ocelejat ... v emocionalen aspekt, ne govorja za pari ...

Tolkova sa naprednali da zashtitavat "pravata" na jenite .. che syvsem sa zabravili za myjete. :) Mi kak njama ... kato pederast tuka zvyuchi gordo ...



Тема Re: Za jenenite v USA...нови [re: Onzy]  
Автор doktorka (neredovna)
Публикувано15.02.02 15:59



hbffgftfgvvfh,wwwefrffujuhb nnnijij.....
Tova go napisa sina mi,koito mi pomaga. I toi shte e muj kato porasne.Triabva da go naucha kak da se spravia.
Idei?



Тема Re: Za jenenite v USA...нови [re: doktorka]  
АвторOnzy (Нерегистриран)
Публикувано15.02.02 20:17



...dneska sym "sam v kyshti" s teroristcheto ... to samo si pishe imeto i 5 vida dinozavri ama ne mojah da go ugovorja da drasne dwa reda... :)

Ta ... idej znachi... twa e dylga tema, podhodjashta za otdelna grupa ili ako pitash men za private conversation, a osven tova:

... dear ... twa e podyl, podyl hod ot twoja strana
... ogramotjavajki sincheto nie toku viz sym ogramotil i majkata :))
... koeto neminuemo shte dovede do harassment na neshtastnija tatko

Bashta mi obicha da kazva: "Dwa tipa myje ima na toja svjat, ednite sa teja deto gi komandvat jenite im ... a drugite ... drugite sa teja deto ne si go priznavat"
... edno vreme misleh che se majtapi ...

Predi godini kupih edna knijka na ljubimoto syshtestvo "manipulirajte no pravilno" ... za da byda "typkan" po pravilnija nachin ...
...

Predlagam tema posvetena na vyprosa: "Kak da zapazim myjkata si nezavisimost v mrachnite pyrwi 30 godini ot brak-a" :)) ... makar che otgowora e predvaritelno jasen ( "kato se ojenim za sebe si :)" ) .. he he ..




Тема Re: Doktorkaнови [re: doktorka]  
АвторOnzy (Нерегистриран)
Публикувано15.02.02 20:19



Fukla




Тема Re: Za jenenite v USA...нови [re: Eleya]  
АвторPassager (Нерегистриран)
Публикувано16.02.02 00:26



Abe q kakvo shte si trovite nervite s gadgeto ti. Pusni momyka na mira. Kagi kude si i az shte idvam da ti miq chiniite samo mir da e. Ami taka de az oshte ot maluk si padam po miene na chinii. Ako vzema da smqtam kolko chinii sum izmil samo kato hobi, a to maj tova e ne znam gde shte mu ilzeze kraq.



Тема Re: Za jenenite v USA...Da, ama ne...нови [re: doktorka]  
АвторPassager (Нерегистриран)
Публикувано16.02.02 01:25



Ama verno daj da ti izmislim edno nikche . Purvoto koeto mi dojde beshe "Medenata pitka" - nali si spomnqsh prikazkata deto ....i turulnala se medenata pitka i......
no mi se vidq mnogo dulgo i si mislq "medenka" e po-kratichko no e mnogo trivialno.
Drugi proizvodni na meda sa kakvo:
"nektarche" - "nektarinaka"
abe trqbva da e neshto sladichko, zashtoto kato si pomislqt horata za ingekcii i kruvoprelivane i tam razni hirurgicheski namesi um da ti zajde, poburkvash se



Тема Re: Za jenenite v USA...нови [re: Onzy]  
Автор doktorka (neredovna)
Публикувано18.02.02 21:16



Bravo! Goliam si pich!(Tova e kompliment.)
No gledash mnogo filisofski na neshtata. Shte reche i filosof si padash.
S kakvo se zanimavash kogato ne gotvish?



Тема Kogato ne gotwja ...нови [re: doktorka]  
АвторOnzy (Нерегистриран)
Публикувано18.02.02 22:28



Kaто не готвя ли? хм ...

"... едвa допирaйки се до реaлносттa... със силaтa нa мисълтa си създaвaм във въздухa зверове нaпрaвени от въздух. После им дaвaм плът и им вдъхвaм живот ..."
Frederick P. Brooks ("The mythical man-month")

Сещaш ли се вече ? ;) … Не .. не съм бог ... прогрaмист съм ...


Зaтовa и прaктическaтa философия ми е професионaлно зaболявaне.

И понеже твa е темa зa жени тукa. Ще вземa (някой ден) дa ти рaзкaжa някоя .. женскa история...с много прaктическa философия


... Ми дa ... свaлкaтa си е типичнa многокритериaлнa оптимизaционнa зaдaчa с Пaрето-оптимaлни решения ...

Което ме нaвеждa нa мисълтa зa новa "женскa" темa която зa рaзликa от предното ми хрумвaне немa тривиaлен отговор ...



Тема Re: Kogato ne gotwja ...нови [re: Onzy]  
Автор doktorka (neredovna)
Публикувано19.02.02 01:39



Az mai imam poveche shansove da te nastigna v kuhnenskoto delo,otkolkoto v kompiuturnoto/programistkoto.
Bog moje i da ne si,ama tova koeto pravish na men mi izglejda mnogo mistichno i neobiasnimo.Tochno kakto sa se chuvstvali edno vreme horata kogato sa izmislili vsichki onezi bogove.
A i imash chudesno chuvstvo za humor.....siguren li si che ne si s po-specialno(bojestveno?!) poteklo?



Тема E, veche prekali ...нови [re: doktorka]  
АвторOnzy (Нерегистриран)
Публикувано19.02.02 07:57



Aaa ... twa beshe mnooogo mazna chetka ... shtom chak az (deto tolkoz si padam po laskatelki) vzeh da se useshtam ...


... na sega ako te prochete Stone Rolerov i shte te zaklejmi kato iniciatorka na (vredna za internetskoto obshtestwo) "swalka",
i shte pusne mydro objasnenie, vizirajki miskomunikacijata v semejstwoto ...
....


Ta taka, olicetvorjavajki principa "Chrez nahalstwo kym regres" az prodyljavam da dylbaja temata "Shto za doktor e doktorka (ta)"...

Wsekwi komentari na gornoto sa dobre doshli. Kato naprimer kratyk razkaz na tema "Kak mu obyrkah na onja grykljana s apendix-a" ... i prochee ...



Тема Re: Za Doktorkataнови [re: doktorka]  
Автор Guess! (clueless)
Публикувано19.02.02 11:01



Doktorke........mislia che bih iskala da spodelia s teb edin problem,koito moje bi niama da te zainteresuva no taka i taka sme tragnali da raznishtvamme temata pone da chuesh i edno jensko mnenie .... vidiah emaila ti ,nadiavam se che niama da imash nishto protiv da ti pisha? pozdravi ot men....

Dark despair around me.


Тема Za Guessнови [re: Guess!]  
АвторOnzy (Нерегистриран)
Публикувано19.02.02 18:30



Bravo be ...

Wseki pishe na doktorka(ta) ... ami nie ?




Тема Re: Doktorkaнови [re: doktorka]  
АвторPetar (Нерегистриран)
Публикувано12.04.02 22:35



6te izlez0e



Тема Re: Za jenenite v USA...нови [re: Eleya]  
Авторalexa (Нерегистриран)
Публикувано13.04.02 01:55



Nakarai go da ti kupi mialna mashina ida ti pokazva posle kak se polzva.Prez tri dni.Te(chiniikite,de,)shte si stoiat poluizmiti vutre v mashinata i hem njama da te draznjat,hem mieneto shte stane negova mugka gordost.Nali e svurzano s tehnika,ugkim.



Тема Re: Za Rollin i Mikeнови [re: Onzy]  
Авторaquavita (Нерегистриран)
Публикувано24.04.02 08:00



Rollin Stoner
Nazdrave!
I tuk edni pushilki s vdigat, ami zenite ne stat da gotviat, i az nesta...

(Predlagam da obmeniame recepti, nali ne e srestu pravilata na kluba?)

A na men rasvoda ne mi e v kravta, zastoto i zenitbata ne e
Edna greshka se iskupva s druga, a posle.......???
Nima edna zelena karta moze da se zameni za lubov?
kak moze edin chovek i grasdanstvo da chaka......gorchi...ne e dostoino....the devil's advocate ne e ilusion



Тема Re: Za Rollin i Mikeнови [re: aquavita]  
Авторpushilka ;-) (Нерегистриран)
Публикувано24.04.02 11:32



"...kak moze edin chovek i grasdanstvo da chaka......gorchi...ne e dostoino....the devil's advocate ne e ilusion" - Mozhe.

Po tozi nedostoen nachin po-goljama chast ot emigrantite si opravjat legalnia status.Az sushto ne sum izkluchenie - ozhenih se za bulgarka kato predi tova se ygovorihme polovinata pari predi skluchvaneto na braka drugata kato si polucha dokumentite.Tova si beshe chist busnes- bez vruzka s legloto( ne beshe moi tip).
Vizh pri zhenite e po-trudno pri tjah braka trjbva da se konsumira i bez tova zhenite sa vinagi po-zle plateni ot muzhete , no puk bulgarkata e dostatuchno krasiva i ymna za da se opravi- nadjavam se ;-)



Тема Re: Za Rollin i Mikeнови [re: pushilka ;-)]  
Авторaquavita (Нерегистриран)
Публикувано24.04.02 13:44



verno che balgarkata e krasiva i umna, no grasdanstvo i sam mozesh da vsemesh, ne e nuzno da "chakash"
chakaneto vredi na chovechestvoto , zastoto niama nisto obsto s "ischakvaneto", v koeto ima smisal



Тема Re: Za Rollin i Mikeнови [re: aquavita]  
Авторaquavita (Нерегистриран)
Публикувано24.04.02 13:59



"amerikankite...grosni debeli"
ne mislia



Тема razodite- MIkeнови [re: aquavita]  
Авторdani (Нерегистриран)
Публикувано29.04.02 20:46



v chuzbina stavat v balg. posolstvata


ne e neobhodimo da se vrashtash

procheti pravna pomosh v dir.bg



Тема nashite momchetaнови [re: aquavita]  
Авторdani (Нерегистриран)
Публикувано29.04.02 21:28



na vremeto se skluchvaha brakove za sofiisko zitelstvo

v kraina smetka vseki reshava sam za sebe si kak da si uredi i podredi zivota.

no vaprosat e v Balgarskite maze - nashte momcheta :))) hahahahahahaaaaaa

zashto ne mogat da virejat s amerikanka, nito s zena ot zapadna evropa,
mogat mai samo v kombinatsija s balgarka...

i vaprosat ne e v gotveneto , a v nachina na obshtuvane. prosto "nashite momcheta" njamat nikava kultura na obshtuvane s zena a sahsto i sa sviknali da badat otglezdani, ne davat neobhodimoto vnimanie i lubov na zenite si. vaobshte sa macho tip i ako vnesat poveche v semeistvoto to toga zenata im stava zadalzena. idealnata zena za tjah trjabva da varshi vsichko - da domakinstva, da gleda detsata, da otglezda tjah samite i na ratse da gi nosi, ta tarpi divotiite na svekarvata, a sashto i da nosi prilichen dohod.

a balgarskata zena e lubveobilna, grizi se za doma , detsata i maza. poddarza vanshen vid. v zamjana na tova ne poluchava koi znae kakvo vnimanie ot bg si saprug.

ta osven s balgarka ne vizdam s koja druga zena bi imal "harmonichen brak" sredno statisticheskija balgarin (vinagi ima izkluchenija). t.e. samo tja bi mogla da go iztarpi i to poradi natsionalno- kulturni prichini.
i ne sluchaino bg maze v chuzbina kato vzemat podanstvo tarsjat balgarki za saprugi.



Тема Re: nashite momchetaнови [re: dani]  
Автор Sinuh (porastnalia)
Публикувано30.04.02 03:12



Vinagi sum se interesuval ot tova kak horata mogat da izkazvat krajni mnenija ot roda na : Vsichki sa takiva....! Zenite ...... i tem podobni.
P.S. Ponjakoga e dobre da se mulchi



Тема DO daniнови [re: dani]  
АвторTONl (Нерегистриран)
Публикувано01.05.02 14:17



Bravo dani, naj-nakraja se reshi najkoj da predstavi neshtata v istinskata im svetlina. Taka sa nashite momcheta po-macho-vzi ot latinoto. Dosega s edin BG ne e varvjalao. kokkoto poveche gledash da mu ugodish, tolkova poveche ti se kachva na glavata. To ili ne mojesh da si svalish rogata ot glavata ili e njakakav palen ,nepokis, kojto i sled 3-4 gokdini savmesten jivot neznae koga ti e rojdennijat den. Moje bi (nadjavam se da ima) izkluchenija, no za jalost vse oshte ne sam sreshnala, i sam sprjala da tarsja nashi momcheta.



Тема nashte momcheta i momicheta :)))нови [re: dani]  
Авторmarina (Нерегистриран)
Публикувано02.05.02 02:17



Dani , mnogo hubavo si go kazala - vaprosat ne e v gotveneto , a v nachina na obshtuvane. Srednostatisticheskiqt balgarski maj ne uvajava saprugata si i ne q ceni. Srednostatisticheskata balgarska svekarva ne vazpitava sina si v uvajenie kam momicheto , za koeto se jeni , a revnuva i se opitva da darji neshtata pod svoi kontrol. Ima i izklucheniq , razbira se , kakto i trqbva da se priznae , che srednostatisticheskata balgarka i tq ne e bez nedostataci , no pone za vsichko , koeto pravi trqbva da bade uvajavana. V kraina smetka nikoi ne e idealen. Balgarin trudno moje da jivee s amerikanska sapruga , zashtoto jenite tuka sa prekaleno emancipirani - nalaga go samiq nachin na jivot - jenite se spravqt uspeshno s mnogo deinosti , koito v Balgariq sa prioritetno majki i poradi niskiq standart na jivot jenite nqmat vazmojnost da se izqvqt v takiva deinosti. Zatova vaprosat za ravnppostavenostta v Amerika ne stoi na dneven red. V sashtoto vreme emancipaciqta ima i negativen efekt , zashtoto v mnogo sluchai jenite gubqt ot jenskoto si obaqnie. Imenno zatova amerikanskite maje se jenqt za chujdozemski sapruzi i sazdavat mnogo uspeshni semeistva. A i v interes na istinata sred balgarskite preobladava broq na mnogo hubavite jeni , spored tvardenieto na maja mi - amerikanec



Тема Re: nashite momchetaнови [re: dani]  
АвторEleya (Нерегистриран)
Публикувано02.05.02 17:59



S kitaika ili vuobshte niakoia julta. Te sa tihi i poslushni.



Тема Re: DO daniнови [re: TONl]  
АвторEleya (Нерегистриран)
Публикувано02.05.02 18:01



Bulgarite sa si super v sravnenie s makedontzite. Ujas! Vsichki otritzatelni kachetsva na BG muja makedonetza gi ima dva puti otgore. Ujasno revnivi.. Vlastni. Po-turtzi ot turtzite!



Тема Re: Za jenenite v USA...нови [re: alexa]  
АвторEleya (Нерегистриран)
Публикувано02.05.02 18:03



Mislia che problema e v kanalizatziata. Ne sum sigurna de.. Inache zashto amerikantzite ne si kupuvat peralni?



Тема Re: nashite momchetaнови [re: dani]  
Авторe-pa (Нерегистриран)
Публикувано06.05.02 12:10



S risk da buda ne chak takuv licemer kato zapadnite muzhe da ti kazha li kolko bulgarki mirishat kato gi vkarash v legloto - poveche ot 50 na sto.





Тема mirizmaнови [re: e-pa]  
Авторre (Нерегистриран)
Публикувано06.05.02 18:58



Kato se ima predvid , che golqma chast ot balgarskite momicheta veche ne sa v Bulgariq , moga da si predstavq kakvi sa tezi , koito vkarvash v legloto si ....edni takiva murgavichki i ne obichashti mnogo da se kapqt ...e, losho nqma , no nedei da pravish obobshteniq za vsichki balgarki vaz osnova na lichniq si opit ...inache - sachuvstvam ti , no ne moga da ti pomogna....



Тема Re: mirizmaнови [re: re]  
Авторbb (Нерегистриран)
Публикувано06.05.02 23:45



Ama che tema"mirisma",no mai si struva dvete dumi. Mugut mi mnogo puti e kasval,"Abe zashto nikoga ne mi luhna neshto nepriatno ot teb,samo na chisto,na svegichko?"Mnogo e trydno da se doseti chovek,goljama e tainata-banja,banja i pak banja.Nikoga ne idva prekaleno I nikakvi obesmirsvashti deodoranti njama da pomognat na zanemarena gena.A shto se otnasja do tova,che svestnite i chisti momicheta sa se iznesli ot BG,moge da se pospori.Sushto po asociiraneto na obrasovana gena s perfektna griga za chistotata na tyaloto i obratno.Sreshtala sum nemalko isjashtni momicheta v dobri sredi,sled rasminavane s koito pone dva chasa ne ti se hapva nishto.I drugi,"obiknoveni",koito sjakash v rosa i cvetja sa kupani.Svjat raslichen.Ama haide da ne otvaryame duma za mirismata na "drugia" pol,che shte tryabva da otloga objada za neopredeleno vreme.A sum gladna.Shto li vljasoh v dir-a tochno sega?.E,vsichko v kruga na shegata,de...



Тема Re: nashite momchetaнови [re: Sinuh]  
Авторdani (Нерегистриран)
Публикувано07.05.02 14:46



govorim za sredno statistich. balgarin
ima i izkluchenija no pone na men ne mi se e sluchvalo da popadna na svesten bg. , kakto i da spechelja ot toto-to



Тема Re: DO daniнови [re: TONl]  
Авторdani (Нерегистриран)
Публикувано07.05.02 15:01



mnogo dobre si napravila.

sled edin neuspeshen brak s balgarin i oshte njakolko vrazki s podobni az reshih:

nikoga veche balgarin!

te vse gledat da ne se minat, da ne bi da vzemat da dadat malko poveche ot sebe si v edna vrazka. ako ne nosish pari v kashti e zle. edva li ne toi te hrani. ako pak nosish pochva da te tormozi sahstotto se komplexira ot tova - nali se izjivjava kato glava na semeistvo. pak natui otgore i da im sluguvash! da ne govorim che ne si gledat detsata , a kakvo ostava ako im dovedesh ot predishen brak.
da ne govorim che za povecheto ot tjah obshtuvaneto s zena e osnovno na fizichesko nivo... duhovnoto otsastva.

abe vaobshte gi smjatam za totalno obarkani, no mislja che vinata ne e v tjah a v semeinijat model koito komunizmat nalozi - zenata - v zavodite i na poleto, geroi na truda, detsata - v detskite gradini ili na selo pri baba i djado.

s mojat vtori saprug koito ne e bg se razbirame prekrasno!
prosto kulturata mu e razlichna.



Тема Re: nashte momcheta i momicheta :)))нови [re: marina]  
Авторdani (Нерегистриран)
Публикувано07.05.02 15:06



i na mojat maz koito e ot zapadna evropa napravo mu se varzaha ochite kato doide na nashto chernomorie. i kaza: tuk ima mnogo hubavi zeni.

i zapadnjachkite mogat da izglezdat dobre no sa mnogo debeli i mnogo ot tjah ne se poddarzat sled kato rodjat detsa.

otdelno che sa tolkova emantsipirani che sa zabravili che sa zeni. i ne se saobrazjavat s mazete si.



Тема Re: nashite momchetaнови [re: Eleya]  
Авторdani (Нерегистриран)
Публикувано07.05.02 15:11



taka e, ama znaesh li oshte koi se zenjat za jalti zeni deto sa tihi i poslushni:

v povecheto sluchai gledash edna pritihnala jaltichka zena s maz grub, dominanten i mnogo nartzistichen.
sigurno i pobiivat zenite si ot vreme na vreme.



Тема Re: ---нови [re: Eleya]  
Авторdani (Нерегистриран)
Публикувано07.05.02 15:13



che koi te kara da hodish s makedonetz i podobni.
arabite sa oshte po zle. ama njama d as e sravnjavame s po- loshite ja.



Тема Re: mirizmaнови [re: re]  
Авторdani (Нерегистриран)
Публикувано07.05.02 15:16



deistvitelno mnogo zeni se iznesoha i shte se iznasjat ot bg i to ne osnovno zashtoto iskat da emigrirat a zashtoto ne mogat da si namerjat partjor v bg.



Тема Re: nashite momchetaнови [re: e-pa]  
Авторdani (Нерегистриран)
Публикувано07.05.02 15:20



Napoleon predi da se vrashta ot boi e kazval na Jozefina: skapa ne se kapi . sled 2 sedmitsi se vrashtam.

_______

ne znam na kakvi popadash..... deto njamat elementarna lichna higiena.... no moiat saprug mnogo obicha da me mirishe i dushi ot vsjakade .. kato kuche sled kokal.... edva li shte da e ot losha mirizma....



Тема Re: nashite momchetaнови [re: e-pa]  
Авторdani (Нерегистриран)
Публикувано08.05.02 15:49



ne znam tazi balgarka kak e nakarala tozi holandetz da se ozeni ako toi e na 25 god. v holadija masovo ziveejat na brachni nachala bez da se zenjat . ( LAT relatie)

problemat pri bg maze ne e v tova che ne izkarvat pari a v otnoshenieto im kam zenata.

sashto ne razbiram zashto bg maze vednaga reshavat che edna zena e kurva ako tja spi s tjah. takova neshto ne sam zabeljazala pri drugite maze.



Тема Re: nashite momchetaнови [re: dani]  
Авторe-pa (Нерегистриран)
Публикувано09.06.02 15:14



Eto che pak ne si razbrala.

Objasnjavam - ne zashtoto edna zhena spi s njakogo a zashtoto mozhesh da namerish vuv vseki bardak bulgarka.
Sega sum po jasen ili ako ne sum shte opitam na kitaiski ili japonski.

Za otnoshenieto na bulgarskite muzhe kum zhenata - kakvo e to spored tebe i po-kakvo drygite muzhe - tyrci,arabi,anglichani,afrikanci , nemci sa po-dobri.



Тема do Vikiнови [re: viki]  
Авторe-pa (Нерегистриран)
Публикувано09.06.02 15:17



Javno si nerazpolozhena v momenta i zatova shte ti pozhelja samo prijaten den.





Тема Re: Za jenenite v USA...нови [re: MlKE]  
Автор pesimist (митaрствaщ)
Публикувано11.06.02 01:45



radvaj se che jena ti VAOBSHTE moje da se nareche domakinia, shtoto povecheto za povecheto amerikanki koito poznavam takova opredelenie shte e meko kazano presileno...



Тема Re: Za jenenite v USA...нови [re: doktorka]  
Автор pesimist (митaрствaщ)
Публикувано11.06.02 02:00



"...I oshte ot sega podgotviam sina si(koito e na 5 godini) da se ojeni za bulgarka..."

gledaj i da e ot selo...



Тема Doktorkaнови [re: e-pa]  
АвторJujzo (Нерегистриран)
Публикувано14.06.02 03:59



Doktorka ti mi dopadash mnogo!
Sushto iskam da kaja tova,che za bulgarin e nai-estestveno da se subere,obshtuva jiveee i t.n. s bulgarka.
Az sum jenen za chujda,i ot opit znam,che mi e nujno da prekaram s bulgarka ostatuka ot jivota si,razbira se sus dobra i hubava jena!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.