Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:40 18.06.24 
Българи извън България
   >> Българи в чужбина
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Re: Deutscland, ja kazeteнови [re: Cилвa]  
Автор avatarx (Mr.)
Публикувано29.01.02 14:37



Tova momche maj go otkazach da idva v Germanija, nikakyv ne se obadi Jazyk!!!



Тема Re:нови [re: Tedy]  
АвторGrok (Нерегистриран)
Публикувано29.01.02 15:32



Браво Frau Mitkova,
общувате си с чаровните немци, а аз се чудя на кого да оправя кирилицата на UNIX-a. Ще го видя аз този чаровен немец.
Ще доведе до други проблеми друг път. Ако и този твой чаровен немец е като моя танкист, то моля те не му вярвай.
Аре чао до сладоледения weekend.

P.S. То и с ICQ имаше някакви проблеми...



Тема hihihihiнови [re: Grok]  
АвторTedy (Нерегистриран)
Публикувано29.01.02 16:44



Bravo bre ot koga vze v klubovete da mi pishesh a ne na maila . Razsmjame nai iskrenno s pisaniata si. Az mnogo si obicham lichnia sis. admin-cho, koito sedi sreshtu men i sega se uchi da bude shef na sis. admin-chetata . Do sega da si mi opravil kirilichkata 100 puti ama njamam parolkata na root-a, a ponege sum opasna kolkoto Osama ben Laden ne mi ja davat i tova si e :))))))))
S q-to problemi njamam veche (samo za info spomenavam). Haide do sladoledena nedelja i ne se kosi mnogo za moja charoven nemski polu-kolega



Тема Eй,нови [re: Tedy]  
Автор Cилвa (позаседяла се)
Публикувано30.01.02 09:34



така като гледам как си бъбрим, ще трябва да даваме скоро предложение за клуб "Българи в Германия" в дир-а Теди, защо не си направиш една регистрация, или остави поне мейл за връзка - иначе можем да станем досадни...



Тема Re: Ei,нови [re: Cилвa]  
АвторTedy (Нерегистриран)
Публикувано30.01.02 11:11



Idejata za klubche "Bulgari v Germania" ne e losha kato cjalo . Inache si imam registraciika ot dalechni vremena, no sega malko smenjam amploato i ne ja polzvam . Mail za vruzka ostavjam vednaga: tmitkova@hotmail.com
Vig ni kakvi sme simpatiagi kak da stanem dosadni na okolnite .
Pozdravi ot moeto trastikovo pole v Magdeburg i lek den!



Тема Аминови [re: Tedy]  
Автор Cилвa (позаседяла се)
Публикувано30.01.02 11:37



тогава ще дам предложение, гледайте да ме подкрепите. Защото действително си има нужда да обменяме инфо, клубчетата на дир-а са много посещавани и не ми се мисли да създаване на цял отделен форум.
Драснах ти няколко реда - да не ги изтриеш в суматохата, като си преглеждаш хотмейла, че аз напоследък само спам имам на хотмейлския си адрес и на няколко пъти покрай сухото ... замина и суровото (изтрих няколко мейла от приятели по погрешка, искам да кажа...)



Тема Re: Magdeburgнови [re: BigAir]  
АвторTedy (Нерегистриран)
Публикувано30.01.02 21:21



Za kakvi porjadki v Dresden govorish ne znam, no tuk si e OK spored men. Vsichko zavisi ot celite na otdelnia chovek i kak precenjava ot sobstvenata si gledna tochka. Pri konkretni vuprosi pishi mi na maila za da ne zadrustvame postingite s razjasnenia, ot koito ostanalite ne se interesuvat. Pozdravi ot men!



Тема Re: Deutscland, ja kazeteнови [re: Kace]  
Авторfaf (Нерегистриран)
Публикувано24.03.02 08:24



Spezialist po kakvo?



Тема Re: Deutscland, ja kazeteнови [re: developer]  
Авторstone (Нерегистриран)
Публикувано30.03.02 15:51



kakvo imash v predvid che si otishel v germania bez predvaritelni ugovorki s rabotodatelja ?? prosto si otishel tam i na mjasto si si nameril rabota li ?
pitam zashtoto prez internet nisho ne moga da si namerja, a imam uj dosta opit i iskam da porabotja v chujbina malko .....



Тема Re: Deutscland, ja kazeteнови [re: Kace]  
АвторTONl (Нерегистриран)
Публикувано01.04.02 23:23



KAkav spezialist e vaprosa!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.