Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:24 20.06.24 
Българи извън България
   >> Българи в чужбина
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема balgari v izrel  
Авторtuti (Нерегистриран)
Публикувано19.01.02 22:18



Hi, mnogo mi e machno za Bg. Makar che veche sam v Izrael 5 godini redovna grajdanka. Ne znam zashto ne moga da preodoleia tova chuvstvo na lipsa ot blizki i priateli makar, che tuk imam mnogo ,ai dobre ustroivam jivota si v IL, no vsichko Balgarsko mi lipsva. Kak se chuvstvate vie vsichki dalech ot Bg?



Тема "Познавам" един..нови [re: tuti]  
Автор Gatsby© ()
Публикувано19.01.02 22:26



..симпатяга!
Беше в "гювеч".
Погледни на зад в архивите.

Аз не влизам там.

Но ще го намериш, и е приятаен..и със семейство!

_____________________________________

Ти нямаш шанс, но използвай го_;о)


Тема balgarin v holandiqнови [re: tuti]  
Авторletq6tiq holandec (Нерегистриран)
Публикувано19.01.02 23:37



Az ot okolo polovin godina sledvam i ziveq v Holandiq, no su6to moga da kaza, 4e uzasno mnogo mi lipsva Bulgariq i priqtelite(vupreki 4e i tuk imam), taka 4e znam kakvo ti e...
Ne suzelqvam, 4e doidoh da u4a tuk, za6toto specialnostta mi e mnogo interesne(i edinstvena v Evropa), no nqmam turpenie da doide lqtoto i da se vurna, makar i za malko.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.